Najnowsze newsy

Siatkówka » Młodzieżowe

Młodzieżowe | 2019-05-01 12:54:56 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: indykpolazs.pl

Paweł Woicki poprowadzi siatkarzy na Uniwersjadzie!

Fot.: Resovia Rzeszów

Paweł Woicki będzie trenerem polskiej drużyny siatkarzy na 30. Letniej Uniwersjadzie w Neapolu! Turniej odbędzie się w dniach 3-14 lipca we Włoszech.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że to mnie została powierzona misja prowadzenia drużyny w trakcie uniwersjady. Trener Vital Heynen zapowiedział, że będzie się blisko przyglądał naszej kadrze i nas wspierał – mówi Paweł Woicki. Wybór Woickiego został podjęty przy akceptacji prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacka Kasprzyka.

Drugim trenerem reprezentacji siatkarzy na uniwersjadzie będzie wielokrotny reprezentant Polski, wicemistrz świata z 2006 i mistrz Europy z 2009 roku oraz były zawodnik Indykpolu AZS Olsztyn - Daniel Pliński. Reprezentacja przygotowania rozpocznie 10 czerwca, a zgrupowanie odbędzie się w Nowym Dworze Mazowieckim.

30. Letnia Uniwersjada odbędzie się w dniach 3-14 lipca w Neapolu. Polscy siatkarze w rozgrywkach grupowych zagrają z Kanadą, Brazylią, Iranem i Francją.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane