Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » CEV Cup

CEV Cup | 2022-02-25 12:02:18 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: PGE Skra Bełchatów

Aleksandar Atanasijević: Na rewanż będziemy jeszcze lepiej przygotowani

Fot. Magdalena Kudzia

- Jestem dumny z drużyny, bo kolejny raz pokazaliśmy mentalność zwycięzców - mówi Aleksandar Atanasijević, serbski atakujący PGE Skry po zwycięstwie z Tours VB 3:2.

PGE Skra jest bliżej finału, ale do zwycięstwa potrzebowała aż pięciu setów…

Aleksandar Atanasijević: - To był półfinał Pucharu CEV i zanotowaliśmy bardzo ważne zwycięstwo przed własną publicznością. Podtrzymaliśmy passę wygranych. To był dobry mecz. Wiemy, że Tours to znakomita drużyna, która wyeliminowała Modenę, czyli jeden z najlepszych zespołów na świecie. Rywale są też pierwsi w lidze francuskiej, więc możemy się spodziewać kolejnego trudnego meczu w rewanżu. Ale wierzę, że będziemy jeszcze lepiej przygotowani.

Gra zespołu nieco falowała.

- W pierwszym secie mieliśmy 3-4 punkty przewagi, ale nie zdołaliśmy tego doprowadzić do końca. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo. Nieważne czy wygrywasz 3:1 czy 3:2, w rewanżu znów trzeba postawić na swoim. Jestem dumny z drużyny, bo kolejny raz pokazaliśmy mentalność zwycięzców.

Jak trudny będzie drugi mecz we Francji?

- Na pewno rewanż będzie bardziej wymagający. My będziemy przygotowani na nich, a rywal na nas. To na pewno będzie mecz, który wyłoni lepszą drużynę do walki z Zenitem Kazań lub Monzą w finale.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane