Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary - CEV Cup

Puchar CEV: PGE Skra musi się skoncentrować
Fot. Magdalena Kudzia

Mimo że to PGE Skra Bełchatów będzie faworytem w kolejnym meczu Pucharu CEV, to musi się skoncentrować, by pokonać Duklę Liberec. To spotkanie rozpocznie się już w środę o godz. 18 w hali Energia.[CEV Cup]»

PGE Skra Bełchatów z awansem do kolejnej rundy Pucharu CEV
Fot. Magdalena Kudzia

PGE Skra Bełchatów dwukrotnie pokonała zespół OK Mladost Brcko w 1/32 rozgrywek Pucharu CEV i awansowała do kolejnej rundy rozgrywek. Kolejnym rywalem żółto-czarnych będzie Dukla Liberec.[CEV Cup]»

Dwa mecze PGE Skry w Pucharze CEV w hali Energia
Fot. Magdalena Kudzia

Znamy dokładne daty meczów PGE Skry z OK Mladost Brcko w Pucharze CEV. Oba spotkania odbędą się w hali Energia.[CEV Cup]»

PGE Skra poznała rywala w Pucharze CEV
Fot. Magdalena Kudzia

​W tegorocznej edycji europejskich rozgrywek PGE Skra weźmie udział w Pucharze CEV. Znamy już pierwszego rywala bełchatowian.[CEV Cup]»

Znamy potencjalnych rywali PGE Skry w Pucharze CEV
Fot. Magdalena Kudzia

W sezonie 2022 PGE Skra zagra w Pucharze CEV. Znamy już potencjalnych rywali bełchatowian w 1/32 tego turnieju.[CEV Cup]»

Puchar CEV: Zwycięstwo zespołu Fabiana Drzyzgi
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

Zespół Fabiana Drzyzgi Lokomotiw Nowosybirsk pokonał Zenit Sankt Peterburg 3:1 (25:22, 25:23, 23:25, 25:22) w pierwszym, półfinałowym meczu Pucharu CEV. Rewanż zaplanowano na 26 marca w Sankt Petersburgu.[CEV Cup]»

17 stycznia Indykpol zagra z Kuzbassem
W czwartek 17 stycznia 2019 roku, o godzinie 18:00, w Hali Urania siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się z Kuzbassem Kemerowo w Pucharze CEV! Zobacz szczegóły sprzedaży biletów - pierwszeństwo mają posiadacze karnetów![CEV Cup]»

Puchar CEV: Indykpol AZS Olsztyn gra rewanż w Salonikach
Fot.: Magdalena Kudzia

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zagrają w środę w Salonikach rewanżowe spotkanie 1/16 finału Pucharu CEV. Przed własną widownią pokonali swego najbliższego rywala 3:1 (początek o godz. 18:00, transmisja w Radiu UWM FM). We wtorek akademicy mieli dwa treningi.[CEV Cup]»

[2018-12-04 19:51:21]
Dokończyć dzieła w Salonikach
Fot.: Anna Jabłczyk

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn od poniedziałkowej nocy przebywają w Salonikach, aby w środę zmierzyć się z miejscowym PAOK w rewanżowym meczu 1/16 Pucharu CEV. Początek o godz. 18:00.[CEV Cup]»

[2018-11-28 12:17:43]
Czas na wielki mecz
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W środę, 28 listopada o godzinie 18:00 wielkie, siatkarskie emocje. W 1/16 Pucharu CEV, Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z PAOK Saloniki. Bilety wciąż są dostępne![CEV Cup]»

[2018-11-27 19:59:47]
Czas na wielki mecz
Fot.: Anna Jabłczyk

W środę, 28 listopada o godzinie 18:00 wielkie, siatkarskie emocje. W 1/16 Pucharu CEV, Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z PAOK Saloniki.[CEV Cup]»

Rusza internetowa sprzedaż biletów na mecz Indykpolu AZS Olsztyn z PAOK Saloniki
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W środę, 28 listopada wielkie, siatkarskie emocje w Olsztynie. W 1/16 Pucharu CEV, Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z PAOK Saloniki! Internetowa sprzedaż biletów wystartuje o godzinie 17:00![CEV Cup]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane