Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary - CEV Cup

Thibault Rossard: Kibice na Korsyce lubią prowokować
Fot.: Anna Jabłczyk

Przed rzeszowskimi zawodnikami kolejny duży sprawdzian w tym sezonie. Siatkarzy czeka mecz rewanżowy w ramach 1/4 finału Pucharu CEV. Nie jest to łatwe wyzwanie, bo drugi pojedynek grają na wyjeździe. Co do powiedzenia przed tym spotkaniem miał Francuz, Thibault Rossard?[CEV Cup]»

Andrzej Kowal: Rewanż na pewno będzie dla nas dużo trudniejszy
Fot.: CEV

Asseco Resovia pokonała bez starty seta w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu CEV, GFC Ajaccio VB. Rewanż na Korsyce 28.02. a do awansu zespół z Rzeszowa potrzebuje już tylko dwóch wygranych setów.[CEV Cup]»

Puchar CEV: Twierdza Rzeszów ponownie obroniona
Fot.: Anna Jabłczyk

Tegoroczne rozgrywki Pucharu CEV układają się po myśli Asseco Resovii. Dzisiaj kolejny raz odprawili rywali nie tracąc na własnym terenie nawet seta. Tym razem o sile "rzeszowskiej twierdzy" przekonali się zawodnicy GFC Ajaccio. Gospodarze niemal od samego początku narzucili rywalowi swój rytm gry. Przyjezdni do głosu dochodzili dopiero w końcówkach. Najbliżej zwycięstwa byli oni w drugim secie, którego 30:28 wygrali podopieczni trenera Andrzeja Kowala. Najskuteczniejszym zawodnikiem na boisku okazał się Thibault Rossard, zdobywca 14 "oczek". Takim samym dorobkiem punktowym mógł pochwalić się Jose Luis Gonzalez. Drugi pojedynek o awans do półfinału rozgrywek odbędzie się 28 lutego we Francji.[CEV Cup]»

Puchar CEV: Biełogorie zrobiło krok w kierunku półfinału
Fot.: CEV

Coraz bliżej koniec zmagań w ramach Pucharu CEV. Osiem drużyn walczy o awans do najlepszej czwórki i ewentualne zwycięstwo w tegorocznej edycji europejskiego turnieju. W pierwszym ćwierćfinale rosyjski gigant, Biełogorie Biełgorod, zmierzyło się z ACH Volley Lublaną. Faworytem do zwycięstwa była rosyjska ekipa, która od lat jest ceniona nie tylko w swojej rodzimej lidze, ale i na arenie europejskiej. Zgodnie z przewidywaniami drużyna z kraju nad Wołgą wygrała ten mecz bez straty seta, robiąc przy okazji krok w kierunku znalezienia się w półfinale. Najlepiej punktującym meczu okazał się Maksim Żygałow (12).[CEV Cup]»

Thibault Rossard przed meczem 1/4 Pucharu CEV
Fot.: Anna Jabłczyk

14 lutego o godz. 18:00 w hali Podpromie drużyna Asseco Resovii Rzeszów podejmować będzie zespół GFC Ajaccio VB w ramach rozgrywek Pucharu CEV. Ekipy stoczą walkę o awans do półfinału rozgrywek.[CEV Cup]»

[2018-01-31 15:48:34]
Postawić kropkę nad i
Fot.: Anna Jabłczyk

Asseco Resovia po zwycięstwie (3:1) w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu CEV w Nowym Sadzie z Vojvodiną NS Seme jest o krok od awansu do ćwierćfinału. W dzisiejszym rewanżu potrzebuje już tylko dwóch wygranych setów do awansu.[CEV Cup]»

Jochen Schöps: Zrobiliśmy pierwszy krok
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Asseco Resovia Rzeszów pokonała Vojvodina NS Seme Nowy Sad w pierwszym meczu 1/8 Pucharu CEV. - Zrobiliśmy pierwszy krok, ale teraz musimy dobrze zagrać także w drugim spotkaniu - powiedział Jochen Schöps, kapitan rzeszowskiej drużyny.[CEV Cup]»

Mateusz Masłowski: Dużo trenujemy nad elementem przyjęcia
Fot.: Anna Jabłczyk

W środowy wieczór Asseco Resovia Rzeszów zagrała mecz wyjazdowy w ramach 1/8 finału Pucharu CEV.[CEV Cup]»

Jochen Schöps: Kontynuować zwycięską passę
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Asseco Resovia bez starty seta awansowała do 1/8 finału Pucharu CEV, gdzie zmierzy się w połowie stycznia z mistrzem Serbii, Vojvodiną Nowy Sad. W sobotę natomiast rzeszowianie na Podpromiu z MKS-em Będzin.[CEV Cup]»

Lukas Tichacek: Najwięcej zależało od nas
Fot.: Paweł Piotrowski

Asseco Resovia po raz drugi 3-0 pokonała w 1/16 finału Pucharu CEV fiński Perungan Pojat Rovaniemi. W kolejnej rundzie (1/8) rzeszowianie zagrają z mistrzem Serbii, Vojvodiną Nowy Sad. Pierwszy mecz zespół trenera Andrzeja Kowala rozegra na wyjeździe.[CEV Cup]»

Asseco Resovia rozpoczyna zmagania w Pucharze CEV
Fot.: Anna Jabłczyk

Po zawirowaniach na ławce trenerskiej Asseco Resovia Rzeszów przystępuje do gry w ramach Pucharu CEV. W 1/16 finału „biało-czerwone” pasy zmierzą się z Perungan Pojat Rovaniemi, występującym pod nazwą „Lakkapaa”, który po sześciu latach wraca do gry w europejskich rozgrywkach.[CEV Cup]»

Asseco Resovia Rzeszów poznała rywala w Pucharze CEV
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W Pucharze CEV Polskę reprezentować będzie tylko jedna drużyna - Asseco Resovia Rzeszów, która sezon 2016/17 zakończyła na czwartym miejscu. W środę odbyło się losowanie par 1/32 i 1/16 Pucharu CEV mężczyzn. Rzeszowianie rywalizację rozpoczną od 1/16 i zmierzą się z fińskim zespołem Perungan Pojat Rovaniemi.[CEV Cup]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane