Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » CEV Cup

CEV Cup | 2018-03-01 20:40:35 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: CEV / inf. własna

Puchar CEV: Biełogorie Biełgorod z awansem do półfinału

Fot.: CEV

Biełogorie Biełgorod to jeden z największych zespołów rosyjskiej ligi. Ekipa prowadzona przez Giennadyja Szypulina jest także jednym z petentów do zwycięstwa w Pucharze CEV. Po pewnych zwycięstwach w dwumeczu z ACH Volley Lublaną rosyjska drużyna zapewniła sobie awans do półfinału. Tam Biełogorie zagra z Asseco Resovią Rzeszów. Ten mecz będzie szczególny nie tylko dla obu klubów, ale także dla kibiców rzeszowskiej drużyny, jak i Georga Grozera. Niemiecki atakujący spędził na Podkarpaciu dwa sezony i był jednym z ulubieńców rzeszowskiej publiczności. Najlepiej punktującym meczu okazał się Konstantin Bakun (18). W ekipie z Lublany najwięcej „oczek” zdobyli Petar Dirlic i Jan Pokersnik (po 16).

ACH Volley Lublana – Biełogorie Biełgorod 1:3 (25:23, 21:25, 26:28, 19:25)

Składy drużyn:

ACH Volley Lublana: Drilic, Babkov, Purić, Brulec, Pokersnik, Videcnik, Kovacic (l) oraz Pavlovic, Pleski, Kok, Flajs, Satler, Mihajlovic, Planinc (l)

Biełogorie Biełgorod: Grankin, Nikolov, Tetiuchin, Bakun, Muserskij, Jereszczenko, Obmoczajew (l) oraz Daniłov, Safonow, Jeremin (l), Chanipow, Poroszyn

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane