Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

Wydarzenie 17. kolejki: zmiana trenera w Jastrzębskim Węglu
Fot.: CEV

Tym razem z wyborem „wydarzenia kolejki” nie mieliśmy najmniejszego problemu - zdecydowanie wygrało małe trzęsienie ziemi, czy używając górniczej terminologii, tąpnięcie w Jastrzębskim Węglu. Chyba nie było w siatkarskim środowisku osoby, która spodziewałaby się takiego posunięcia w szeregach trzeciej drużyny poprzedniego sezonu.[PlusLiga]»

Maciej Pawliński: Liczę na to, że zrobimy krok do przodu
W czwartek mecz pomiędzy Dafi Społem Kielce i Cuprum Lubin zainauguruję zmagania osiemnastej kolejki PlusLigi. - Liczę na to, że zrobimy krok do przodu, nasza gra będzie się poprawiała, zdobędziemy punkty i wyrwiemy się z tego dna - powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej Maciej Pawliński, kapitan kieleckiej drużyny.[PlusLiga]»

Srecko Lisinac: Trzeba wyeliminować błędy
Fot.: Krzysztof Wilk

W środę PGE Skrę Bełchatów czeka niezwykle ważne, ale i ciężkie spotkanie w Lidze Mistrzów, z Dynamem Moskwa. Bełchatowianie przegrali dwa grupowe mecze i jeśli myślą o walce w rundzie play off, muszą zdobyć punkty na wyjeździe. - Mamy potencjał i zespół, który stać na awans do dalszych gier - przekonuje Srecko Lisinac. Do Moskwy jego drużyna pojechała po ligowej porażce 0:3 z Aluronem Virtu Warta Zawiercie.[PlusLiga]»

[2018-01-17 09:56:28]
Wnuku, weź Dziadków na mecz!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Sposób na wyjątkowy Dzień Babci i Dziadka? Sportowe emocje! Trefl Sopot i Trefl Gdańsk, czyli „serce Sopotu” i „gdańskie lwy” zapraszają wszystkie wnuki o lwich sercach do zapewnienia swoim Dziadkom siatkarskich i koszykarskich przeżyć! 21 i 22 stycznia zabierając Dziadków na mecze drużyn spod znaku Trefla, wnuki za bilety dla głównych bohaterów tych dwóch wyjątkowych dni zapłacą tylko 5 zł![PlusLiga]»

Grzegorz Bociek: Ciężka praca procentuje
- Generalnie u siebie gramy bardzo dobrą siatkówkę i to widać. Ciężko pracujemy i to też procentuje. Każdy zespół jadąc tutaj wie, że nie będzie łatwo. Sądzę, że bełchatowianie również byli przygotowani na to, że będzie to trudny mecz, ale czegoś im zabrakło do zwycięstwa – tłumaczył Grzegorz Bociek, atakujący Aluronu Virtu Warty Zawiercie i MVP spotkania z PGE Skrą Bełchatów.[PlusLiga]»

[2018-01-15 17:45:06]
Adam Kowalski: zaszła w nas zmiana
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz odnieśli upragnione zwycięstwo, pokonując 3:1 GKS Katowice. - Zespół zaczął bardziej walczyć, chcieć i wierzyć w siebie. Oby tak było dalej - powiedział libero, Adam Kowalski.[PlusLiga]»

Grzegorz Bociek: jest dobrze, a może być jeszcze lepiej
Fot.: Anna Szłapa

Aluron Virtu Warta Zawiercie pokonał PGE Skrę Bełchatów 3:0 w niedzielnym meczu siedemnastej kolejki PlusLigi. - Ten sezon zaczyna się robić fajny. Jest dobrze, ale może być jeszcze lepiej – powiedział Grzegorz Bociek, który został wybrany MVP spotkania.[PlusLiga]»

Rafał Murczkiewicz: odporność psychiczna będzie najważniejsza
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

3:0 i 2:3 to wyniki, które w domowych meczach MKS-u Będzin w tym sezonie jeszcze nie padły. - Bardzo byśmy chcieli, aby w spotkaniu z Łuczniczką Bydgoszcz spełnił się ten pierwszy scenariusz - powiedział Rafał Murczkiewicz, asystent trenera Stelio DeRocco.[PlusLiga]»

Piotr Łukasik: od słabego przyjęcia zaczynały się nasze problemy
Fot.: Anna Jabłczyk

BBTS Bielsko-Biała poniósł szóstą porażkę z rzędu przegrywając w Rzeszowie 0-3. Poprzednie dwa mecze bielszczanie przegrali po tie-breakach. W konfrontacji z Asseco Resovią nie udało się już jednak wygrać choćby seta.[PlusLiga]»

Mariusz Wlazły: zagraliśmy najsłabszy mecz w tym sezonie
Fot.: Krzysztof Wilk

PGE Skra Bełchatów przegrała z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie 0:3 w meczu 17. kolejki PlusLigi. - Myślę, że zagraliśmy najsłabsze spotkanie w tym sezonie - powiedział Mariusz Wlazły, atakujący wicemistrzów Polski.[PlusLiga]»

Adam Gorol: wierzę, że obraliśmy właściwą drogę do sukcesu
Głośnym echem odbiło się ostatnio zwolnienie Marka Lebedewa z funkcji szkoleniowca Jastrzębskiego Węgla i zastąpienie go doskonale znanym z pracy w Polsce Ferdinando De Giorgim. Kontrakt został podpisany na dwa i pół sezonu. Włoch zadebiutuje w pomarańczowych barwach w spotkaniu przeciwko PGE Skrze Bełchatów, 21 stycznia. O kulisach zatrudnianie „Fefe” oraz o przyczynach zwolnienia Lebedewa mówi w rozmowie prezes JW.[PlusLiga]»

Bartłomiej Lemański: najważniejsza jest nasza gra
Fot.: Elżbieta Wilk

W 71 minut siatkarze Asseco Resovii rozprawili się z BBTS Bielsko-Biała notując tym samym pierwsze w tym roku kalendarzowym zwycięstwo. Choć przewaga zespołu trenera Andrzeja Kowala była niepodważalna, to jednak gra resoviaków pozostawiała momentami wiele do życzenia.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane