Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

Zagraniczni zawodnicy żegnają się z Gdańskiem
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W kolejnym sezonie w żółto-czarnych barwach nie zobaczymy TJ-a Sandersa, Daniela McDonnella oraz Brada Guntera. Kontrakty Kanadyjczyków i Amerykanina obowiązywały rok i nie zostały przedłużone.[PlusLiga]»

Mierzejewski i Zabłocki zostają w Olsztynie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Marcin Mierzejewski i Kuba Zabłocki będą w kolejnym sezonie reprezentować barwy Indykpolu AZS Olsztyn. Kontrakty zarówno libero akademików jak i szkoleniowca AZS, zostały przedłużone o dwa lata.[PlusLiga]»

[2018-05-18 14:52:43]
Pierwsze zmiany w Łuczniczce
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Łuczniczka Bydgoszcz po trzykrotniej wygranej z AZS-em Częstochowa o miejsce w PlusLidze zaczyna myśleć o kolejnym sezonie. Już teraz wiadomo, że w kolejnym roku w bydgoskiej drużynie nie zagra Mateusz Sacharewicz, Metodi Ananiew, Jewgienija Gorchaniuk, Edgardo Goas i Krzysztof Bieńkowski.[PlusLiga]»

Michał Żuk dalej Jurajskim Rycerzem
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Przyjmujący Auronu Virtu Warty Zawiercie Michał Żuk zostaje na kolejny sezon w naszym klubie![PlusLiga]»

[2018-05-18 10:43:47]
Zmiany w składzie ZAKSY
Fot.: Kamil Krawczyk

W ostatni weekend ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zakończyła sezon 2017/2018. Teraz nadszedł zmiany na podsumowania i zmiany w składzie wicemistrzów Polski.[PlusLiga]»

[2018-05-17 17:25:06]
Milad Ebadipour zostaje w PGE Skrze
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Miło nam poinformować, że Milad Ebadipour w sezonie 2018/2019 wciąż będzie reprezentować barwy PGE Skry. 24-latek w swoim pierwszym roku spędzonym w Polsce był podstawowym przyjmującym bełchatowskiego zespołu.[PlusLiga]»

World Tour Warsaw 2018 – konferencja prasowa
Fot.: CEV

We wtorek na terenie Monta Beach Volley Club odbyła się konferencja prasowa poświęcona rozgrywkom World Tour w siatkówce plażowej, które w tym roku zawitają do stolicy. Spotkanie uświetnił gość specjalny – Wilfredo Leon – tegoroczny zwycięzca Ligi Mistrzów i przyszły reprezentant Polski.[PlusLiga]»

Łukasz Swodczyk piąty sezon w Aluronie Virtu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Środkowy Aluronu Virtu Warty Zawiercie Łukasz Swodczyk zostaje w Jurajskiej Armii![PlusLiga]»

Luke Perry nowym libero naszej drużyny!
Fot.: Anna Jabłczyk

Reprezentant Australii zastąpi Pawła Ruska w barwach Asseco Resovii. 23-letni libero podpisał z naszym klubem roczny kontrakt.[PlusLiga]»

[2018-05-16 20:26:10]
Zmiany kadrowe w Indykpolu AZS
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Znamy już pierwsze zmiany kadrowe w Indykpolu AZS Olsztyn przed kolejnym sezonem PlusLigi. Z drużyną żegnają się: Jakuba Kochanowski, Tomas Rousseaux, Adrian Buchowski, Blake Scheerhoorn oraz Łukasz Makowski, którym klub dziękuje za grę w barwach AZS.[PlusLiga]»

Mariusz Wlazły: Bez drużyny nic nie znaczę
Fot.: Krzysztof Wilk

- Każdy z nas chciał zakończyć ten sezon jak najlepiej. Wiedzieliśmy, że ZAKSA nie jest drużyną, którą można łatwo pokonać, ale wierzyliśmy z całych sił, że możemy z nimi walczyć. Cieszymy się, że udało nam się wygrać z tak silnym przeciwnikiem w dwóch meczach. Tym bardziej doceniamy wartość tego sukcesu - mówi Mariusz Wlazły, który po raz dziewiąty poprowadził PGE Skrę Bełchatów do Mistrzostwa Polski.[PlusLiga]»

[2018-05-16 13:27:07]
Taichiro Koga przedłużył kontrakt
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Taichiro Koga przez kolejny rok będzie zawodnikiem Aluronu Virtu Warty Zawiercie. Libero przedłużył kontrakt z klubem.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane