Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

Katarzyna Zaroślińska – Król: Nie spodziewałam się takiego przyjęcia
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Katarzyna Zaroślińska – Król, nowa atakująca Developresu SkyRes Rzeszów, po latach przerwy powraca na Podkarpacie. Jak wspomina początki swojej kariery? Jakie powitanie zgotowali jej kibice? Jakie nadzieje wiąże z nadchodzącym sezonem?[ORLEN Liga Kobiet]»

Jacek Skrok: Brakuje nam trochę doświadczenia
Fot.: Karol Zdyb

Beniaminek LSK, zespół - E.Leclerc Radomka Radom, ma już za sobą obóz przygotowawczy w Kielnarowej, na koniec którego rozegrał kontrolny mecz z Developresem SkyRes. Dla trenera Jacka Skroka był to powrót na Podpromie, gdzie jeszcze dwa lata temu prowadził rzeszowską ekipa, ale został w „nieelegancki” sposób zwolniony.[ORLEN Liga Kobiet]»

Magdalena Soter: Wrocławiem nie da się znudzić
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Z każdym dniem Wrocław podoba mi się coraz bardziej. Na treningach traktujemy się tak samo - nieważne jest czy ktoś jest starszy czy młodszy, wszystkie jesteśmy tak samo zaangażowane w cel, którym są wygrane. I to właśnie jest istotne - by każda z nas dokładała swoją cegiełkę, bo grać musi cały nasz zespół - informuje w przedsezonowej rozmowie środkowa Magdalena Soter, która to dołączyła do #VolleyWrocław z KSZO, dziewiątej drużyny w końcowej klasyfikacji poprzedniego sezonu.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-09-20 08:23:31]
Pilanki zagrają z mistrzem Niemiec
Siatkarki Enei PTPS Piła w pierwszym meczu kontrolnym zmierzą się z zespołem mistrza Niemiec, Schweriner S.C.[ORLEN Liga Kobiet]»

Piąta edycja programu „Siatkarz z klasą” – trwają zapisy!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Sześć tygodni po starcie roku szkolnego – dokładnie w połowie października – ruszy nowy sezon PlusLigi, a wraz z nim kolejna odsłona programu Trefla Gdańsk „Siatkarz z klasą”. Współorganizatorem projektu będzie ERGO ARENA. Tegoroczna piąta edycja skierowana będzie do wszystkich chętnych szkół z województwa pomorskiego, tak aby ze sportową pasją, siatkarskim bakcylem i wartościami, którymi kierują się „gdańskie lwy” dotrzeć do jak najszerszego grona uczniów ze wszystkich szkół z regionu. Chętne szkoły i nauczyciele już teraz mogą zgłaszać swój udział w projekcie![PlusLiga]»

Bartek Kluth: Mieszko Gogol czerpie wiedzę z każdego zakątka świata
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Do rozpoczęcia rozgrywek ligowych pozostał już niespełna miesiąc. O wyczekiwaniu na start PlusLigi, przygotowaniach, reprezentacji i zdrowej rywalizacji w klubie mówi nam Bartek Kluth, atakujący Stoczni Szczecin.[PlusLiga]»

Sprzedaż karnetów na mecze PGE Skry już od piątku. Gdzie i kiedy będzie można je kupić?
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Na ten moment czeka wielu wiernych kibiców PGE Skry Bełchatów. Od piątku (21 września) klub rozpocznie sprzedaż karnetów. Gdzie i kiedy będzie można nabyć swoją nową stałą wejściówkę?[PlusLiga]»

Roberto Piazza: Mamy dobrą pozycję startową
Fot.: CEV

PGE Skra Bełchatów wygrała turniej w Gostycynie, który był pierwszy sprawdzianem w okresie przygotowawczym do sezonu Polskiej Ligi Siatkówki. Mistrzowie Polski pokonali najpierw Trefla Gdańsk 3:1, a w finale wygrali po tie-breaku z niemieckim Netzhoppers KW.[PlusLiga]»

Siatkarki #VolleyWrocław wybrały numery
Fot.: Karol Zdyb

Sezon przygotowawczy w pełni. Siatkarki #VolleyWrocław wybrały numery, z którymi zagrają w nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.[ORLEN Liga Kobiet]»

Roberto Piazza:
PGE Skra Bełchatów wygrała turniej w Gostycynie, który był pierwszy sprawdzianem w okresie przygotowawczym do sezonu Polskiej Ligi Siatkówki. Trener Roberto Piazza podkreśla, że zespół wciąż musi ciężko pracować.[PlusLiga]»

Stal Nysa triumfatorem Memoriału im. Zdzisława Kiczyńskiego
Fot.: Anna Jabłczyk

Stal Nysa pokonała Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:2 (16:25 25:23 21:25 25:23 15:12) w meczu finałowym Memoriału im. Zdzisława Kiczyńskiego. Trzecie miejsce zajął UKS Mickiewicz Kluczbork, a czwarte KPS Kielce.[I Liga Mężczyzn]»

APP Krispol Września zwycięzcą III Memoriału im. Ryszarda Tuszyńskiego
Fot.: Piotr Wolankiewicz

APP Krispol Września zwyciężyła w III Memoriale im. Ryszarda Tuszyńskiego. Gospodarze turnieju w niedzielnym finale pokonali Gwardię Wrocław 3:1 (25:23, 22:25, 25:19, 27:25). Trzecie miejsce zajął KPS Siedlce, a czwarte STS Olimpia Sulęcin. Dla wszystkich drużyn był to bardzo ważny sprawdzian formy przed sezonem 1. Ligi, który rozpocznie się już 27 września.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane