Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

Będzinianie już przygotowują się do sezonu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W MKS-ie Będzin trwają już przygotowania do sezonu 2020/2021. Zajęcia treningowe odbywają się na boiskach do siatkówki plażowej w Będzinie i w siłowni w Sosnowcu.[PlusLiga]»

[2020-07-07 19:37:28]
Mistrz świata zamyka skład ZAKSY
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Utytułowany reprezentant Polski – Jakub Kochanowski uzupełnia skład zespołu Grupa Azoty ZAKA Kędzierzyn-Koźle. – Przychodzę tutaj walczyć o mistrzostwo Polski i Puchar Polski. Mam nadzieję, że również w rozgrywkach Ligi Mistrzów zajdziemy daleko – o ambicjach i chęci walki o najwyższe cele mówi zawodnik.[PlusLiga]»

Jakub Czerwiński przyjmującym Indykpolu AZS Olsztyn
Mistrz Polski Juniorów 2019, a także brązowy medalista tegorocznych mistrzostw juniorskich. Jakub Czerwiński przez najbliższe trzy sezony będzie reprezentował Indykpol AZS Olsztyn. Przyjmujący w ostatnim sezonie reprezentował barwy SMS PZPS I Spała w rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn.[PlusLiga]»

[2020-07-07 14:56:08]
Dawid Gunia wraca do Cuprum Lubin
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Dawid Gunia po dwuletniej rozłące ponownie zasili szeregi Cuprum Lubin! Ten doświadczony środkowy jest bardzo dobrze znany kibicom lubińskiej siatkówki, gdyż barwy tego klubu reprezentował przez trzy sezony - od 2015 do 2018 roku.[PlusLiga]»

Moritz Reichert zamyka skład Trefla Gdańsk
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Mistrz Bundesligi i zdobywca Pucharu Niemiec, Moritz Reichert, w sezonie 2020/2021 będzie reprezentował barwy Trefla Gdańsk. Przyjmujący reprezentacji Niemiec związał się z klubem rocznym kontraktem, a nad Bałtyk przenosi się z Berlina.[PlusLiga]»

Artur Szalpuk zasilił VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa
Artur Szalpuk zamknął skład VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. Przyjmujący reprezentacji Polski i mistrz świata z 2018 r. podpisał ze stołecznym klubem roczny kontrakt.[PlusLiga]»

Jakub Ziobrowski nowym atakującym VERVY Warszawa ORLEN Paliwa
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa znalazła zastępstwo za Artura Udrysa i sprowadziła Jakuba Ziobrowskiego. Podwójny mistrz świata i mistrz Europy w kategoriach młodzieżowych podpisał ze stołecznym klubem dwuletni kontrakt.[PlusLiga]»

Piotr Nowakowski na dłużej w VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa
Fot.: Magdalena Kudzia

Piotr Nowakowski pozostaje w VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich siatkarzy zdecydował się kontynuować swoją karierę w stolicy przez kolejne dwa sezony.[PlusLiga]»

Dwukrotny mistrz świata zawodnikiem Cerrad Enea Czarnych Radom
Fot.: Anna Jabłczyk

Atakujący reprezentacji Polski, dwukrotny mistrz świata Dawid Konarski nowym zawodnikiem drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom! 30-letni atakujący do drużyny Wojskowych przenosi się po dwóch sezonach spędzonych w klubie Jastrzębskiego Węgla.[PlusLiga]»

Tomas Rousseaux zawodnikiem Ślepska Malow Suwałki
Fot.: Anna Szłapa

Tomas Rousseaux został nowym zawodnikiem Ślepska Malow Suwałki! - poinformował dzisiaj klub.[PlusLiga]»

Bartosz Schmidt przedłużył kontrakt z MKS Będzin
Fot.: Magdalena Kudzia

Bartosz Schmidt będzie reprezentował barwy macierzystego klubu w kolejnym sezonie. - Mam tu wszystko, czego mi potrzeba, dlatego też decyzja o pozostaniu w Będzinie była prosta - przekonywał wychowanek MKS-u.[PlusLiga]»

Bartłomiej Kluth wraca do Ligi Mistrzów Świata
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Bartłomiej Kluth zamienił włoską Serie A na Ligę Mistrzów Świata, dołączając do składu Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. – Cały czas myślałem o kontynuowaniu swojego rozwoju w PlusLidze, kiedy tylko otrzymałem ofertę z ZAKSY nie trzeba było mnie przekonywać – przyznał atakujący.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane