Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

[2018-07-04 12:22:06]
PGE Skra zagra z VfB Friedrichshafen
Fot.: FIVB

Szykuje nam się kolejny pojedynek polsko-niemiecki. Podczas IX Międzynarodowego Turnieju Charytatywnego Wielton Giganci Siatkówki, który w dniach 5-7 października 2018 odbędzie się w Wieluniu, PGE Skra zmierzy się z VfB Friedrichshafen.[PlusLiga]»

[2018-07-03 12:01:20]
Następne wzmocnienie Stoczni
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Simon Van De Voorde to kolejny zawodnik, który przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019 dołącza do ekipy Stoczni Szczecin. 28-letni Belg występuje na pozycji środkowego.[PlusLiga]»

Michał Gogol: Jesteśmy waleczni i ambitni
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Już w najbliższą środę rozpocznie się turniej Final Six Ligi Narodów siatkarzy, w którym weźmie udział reprezentacja Polski. W ekipie trenera Vitala Heynena znalazły się dwie osoby, związane z naszym klubem – asystent selekcjonera Michał Gogol oraz nowy zawodnik KPS Stocznia Szczecin, Bartosz Kurek.[PlusLiga]»

[2018-07-02 13:55:54]
Bartosz Krzysiek w GKS-ie Katowice
Fot.: Krzystof Wilk

Klub z Katowic poinformował dzisiaj, że nowym siatkarzem GKS-u został Bartosz Krzysiek. 28-letni doświadczony zawodnik wzmacnia formację ataku GieKSy.[PlusLiga]»

[2018-07-02 12:01:22]
PGE Skra ma nowego rozgrywającego
Fot.: Magdalena Kudzia

Utalentowany rozgrywający młodego pokolenia Kamil Droszyński siatkarzem PGE Skry. Z bełchatowskim klubem związał się dwuletnim kontraktem.[PlusLiga]»

[2018-07-02 10:53:13]
Gdzie ja, tam PGE Skra - edycja VII
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Wraz z początkiem wakacji rusza tak lubiany przez naszych kibiców konkurs "Gdzie ja, tam PGE Skra"! To już siódma edycja, która w tym roku, z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę odbędzie się z połączonym motywem PGE Skry i Polski.[PlusLiga]»

[2018-06-30 18:58:12]
PGE Skra zagra z mistrzem Niemiec
Fot.: FIVB

Na zakończenie okresu przygotowawczego do nowego sezonu PGE Skra Bełchatów zmierzy się z Berlin Recycling Volleys. Do rywalizacji aktualnych mistrzów Polski i Niemiec dojdzie podczas IX Międzynarodowego Turnieju Charytatywnego Wielton Giganci Siatkówki, który w dniach 5-7 października 2018 odbędzie się w Wieluniu.[PlusLiga]»

Aleksander Śliwka: Wiem, że stworzymy zgraną i mocną drużynę
Fot.: Magdalena Kudzia

- ZAKSA jest profesjonalnym klubem, z bardzo dobrym trenerem, z wysokimi aspiracjami i czuję, że jestem gotowy pomóc tej drużynie w walce o najwyższe cele – o swoich ambicjach i potencjale zespołu mówi nasz nowy przyjmujący.[PlusLiga]»

Drugi sezon Rafała Faryny w Będzinie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W nowym sezonie PlusLigi sztab trenerski MKS-u będzie dysponował australijsko-polsko duetem atakujących. Lincoln Williams, o miejsce w wyjściowym składzie drużyny z Będzina, powalczy z Rafałem Faryną.[PlusLiga]»

[2018-06-29 12:29:05]
Legenda siatkówki w Szczecinie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Radostin Stojczew, niezwykle ceniony i doświadczony szkoleniowiec, objął funkcję dyrektora sportowego KPS Stocznia Szczecin. Bułgar będzie odpowiedzialny przede wszystkim za długoletni projekt budowy nowego i mocnego klubu, bazującego na solidnych i sprawdzonych strukturach.[PlusLiga]»

PGE Skra tematem rozprawy doktorskiej
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Na co dzień o naszym klubie piszą serwisy internetowe i najpopularniejsze gazety ogólnopolskie. Od niedawna dzięki Pani Karolinie Kosek, można o nas przeczytać także w publikacjach naukowych. Z radością przyjęliśmy informację, że 13 czerwca 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego została obroniona rozprawa doktorska na temat „Zarządzanie wizerunkiem wybranych organizacji sportowych". Jednym z czterech badanych klubów była PGE Skra Bełchatów. Ze świeżo obronioną Panią Doktor porozmawialiśmy o kulisach powstania jej rozprawy.[PlusLiga]»

Reprezentant Australii atakującym MKS-u
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Lincoln Alexander Williams zajmie miejsce Rafaela Araujo na pozycji atakującego w zespole z Będzina. MKS będzie już piątym europejskim klubem w karierze 25-letniego reprezentanta Australii.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane