Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

[2018-05-23 15:32:44]
Kapitan odchodzi z Gdańska
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Po łącznie pięciu latach gry w Trelu z Gdańskiem żegna się Mateusz Mika. Z klubem stawał na drugim i trzecim miejscu podium PlusLigi, a także zdobył dwa Puchary i jeden Superpuchar Polski. W minionym sezonie pełnił rolę kapitana drużyny.[PlusLiga]»

[2018-05-23 14:35:40]
Bartek, dziękujemy!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Po dwóch latach Bartosz Bednorz odchodzi z PGE Skry. Z bełchatowskim klubem zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski oraz Superpuchar Polski.[PlusLiga]»

Nowy środkowy w szeregach Cerrad Czarnych Radom
Fot.: Kamil Krawczyk

Cerrad Czarni Radom pozyskali nowego zawodnika! Od sezonu 2018/2019 na pozycji środkowego w barwach radomskiego zespołu, będziemy mogli oglądać Alena Pajenka, 32-letniego wicemistrza Europy z kadrą narodową Słowenii.[PlusLiga]»

Lux i Pietraszko dołączają do Indykpolu AZS
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Mistrz Słowacji, dwukrotny zdobywca Pucharu Słowacji oraz doświadczony polski środkowy – Marcel Lux i Paweł Pietraszko w przyszłym sezonie będą reprezentować barwy Indykpolu AZS Olsztyn![PlusLiga]»

Alek Achrem przyjmującym Jurajskich Rycerzy
Fot.: Emilia Kowalkowska

Białorusin z polskim paszportem Alek Achrem został nowym przyjmującym Aluronu Virtu Warty Zawiercie! Nowy Jurajski Rycerz związał się 2-letnim kontraktem z naszym klubem.[PlusLiga]»

[2018-05-22 17:41:07]
Aleksander Śliwka w ZAKSIE
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Kolejnym zawodnikiem, którego witamy w szeregach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. – Na pewno mam duży respekt do tradycji i sukcesów ZAKSY, bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do tak świetnej drużyny-mówi nasz nowy przyjmujący.[PlusLiga]»

Nicolas Szerszeń przyjmującym Asseco Resovii!
Fot.: Anna Jabłczyk

Z ligi uniwersyteckiej do PlusLigi przenosi się Nicolas Szerszeń. Nowy przyjmujący naszej ekipy związał się z Asseco Resovią Rzeszów trzyletnim kontraktem.[PlusLiga]»

Kształtu nabiera skład Łuczniczki Bydgoszcz na kolejny sezon
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Paweł Gryc do zespołu dołączył rok temu jako atakujący, przechodząc z BBTS-u Bielsko-Biała. W całym sezonie zdobył dla Łuczniczki 217 punktów, a w obliczu problemów kadrowych z powodzeniem grał również na przyjęciu. Paweł dwukrotnie otrzymał z rąk komisarza statuetkę MVP.[PlusLiga]»

Trasa III edycji Treningów z Mariuszem Wlazłym
Fot.: Krzysztof Wilk

Siedem miast, sześć województw i cztery siatkarskie weekendy! Trasa III edycji „Treningów z Mariuszem Wlazłym” w porównaniu z poprzednimi latami znacznie się wydłużyła o nowe, debiutanckie miasta gospodarzy.[PlusLiga]»

[2018-05-22 12:41:56]
Marcin Janusz poprowadzi grę Trefla
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W przyszłym sezonie za prowadzenie gry Trefla odpowiadać będzie najlepszy rozgrywający finałowego turnieju Pucharu Polski 2018, Marcin Janusz. Do Gdańska przenosi się on z drużyny mistrza kraju. Z Treflem związał się dwuletnim kontraktem.[PlusLiga]»

Mamy nowego trenera przygotowania motorycznego! Włoski specjalista od rosyjskiej Superligi
Fot.: Elżbieta Wilk

Miło nam poinformować, że nowym trenerem przygotowania motorycznego w Jastrzębskim Węglu został Nicola Giolito. 42-letni Włoch zastąpił na tym stanowisku Wojciecha Bańbułę, a jego kontrakt będzie obowiązywać przez najbliższe dwa sezony.[PlusLiga]»

Łukasz Kaczmarek nowym atakującym ZAKSY
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Reprezentant Polski, mający na koncie kilkuletnie doświadczenie w PlusLidze – Łukasz Kaczmarek jest nowym atakującym naszego zespołu. – Dla mnie możliwość reprezentowania barw tak mocnego klubu jest ogromnym wyróżnieniem – o swojej decyzji mówił Łukasz Kaczmarek.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane