Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

[2018-12-11 19:38:25]
Zmazać niedzielną wpadkę
Fot.: Anna Jabłczyk

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn chcą przekuć niedzielną wpadkę w środowe, wyjazdowe zwycięstwo nad ONICO Warszawa. Początek meczu w Hali Torwar o godz. 20:30, transmisja w Polsacie Sport Extra, Radiu UWM FM i Radiu Olsztyn.[PlusLiga]»

David Smith: Musimy zacząć grać równo
Fot.: Anna Jabłczyk

W środę o godz. 18:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów i Chemikiem Bydgoszcz w ramach 11. kolejki PlusLigi.[PlusLiga]»

[2018-12-11 15:55:46]
GieKSa podejmuje mistrza
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W 11. kolejce PlusLigi GKS Katowice zmierzy się na własnym boisku z PGE Skrą Bełchatów. Początek meczu z Mistrzem Polski w środę 12 grudnia o 19.00 w hali Ośrodka Sportowego "Szopienice".[PlusLiga]»

Jakub Kochanowski: Musimy już pozostać w zdrowiu
Fot.: FIVB

PGE Skra pokonała Cerrad Czarnych Radom 3:1 i było to ważne zwycięstwo w kontekście tabeli Polskiej Ligi Siatkówki. - Te punkty są na wagę złota - mówi Jakub Kochanowski, środkowy PGE Skry.[PlusLiga]»

Sam Deroo: Potrzebujemy takich meczów
Fot.: Elżbieta Wilk

– Każda drużyna, która tu przyjeżdża musi ryzykować w każdym momencie gry – o rywalizacji i cennej wygranej z Aluron Virtu Wartą Zawiercie mówił MVP spotkania – Sam Deroo.[PlusLiga]»

Z Indykpolem w odświeżonym składzie
W środę 12 grudnia o godzinie 20:30 siatkarze ONICO Warszawa zmierzą się przed własną publicznością z Indykpolem AZS Olsztyn. Spotkanie z olsztynianami będzie pierwszym meczem w barwach ONICO dla dwóch nowych zawodników – Bartosza Kurka i Nikołaja Penczewa.[PlusLiga]»

Informacje na temat kontuzji Karola Kłosa
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

PGE Skra Bełchatów cieszy się ze zwycięstwa z Cerrad Czarnymi Radom (3:1), ale jednocześnie martwi się o zdrowie Karola Kłosa, który przedwcześnie zakończył mecz z powodu kontuzji.[PlusLiga]»

Nikołaj Penczew zawodnikiem ONICO Warszawa
Bułgarski przyjmujący Nikołaj Penczew związał się z ONICO Warszawa kontraktem do końca sezonu 2018/2019. Podobnie jak Bartosz Kurek, Penczew trafił do stolicy jak wolny zawodnik, po rozwiązaniu kontraktu ze Stocznią Szczecin.[PlusLiga]»

[2018-12-09 12:18:46]
Mikołajkowy pojedynek w Uranii
Fot.: Magdalena Kudzia

W Olsztynie przedłużają Mikołajki! W niedzielę, 9 grudnia o godz. 17:30, siatkarze miejscowego Indykpolu AZS Ozmierzą się w Hali Urania z Cuprum Lubin![PlusLiga]»

Roberto Piazza: Musimy grać swoją najlepszą siatkówkę
Fot.: CEV

PGE Skra Bełchatów w niedzielę wróci do rozgrywek PlusLigi. Za rywala będzie miała Cerrad Czarnych Radom - wicelidera rozgrywek. - Musimy udowodnić swoją siłę na boisku - mówi Roberto Piazza, trener mistrzów Polski.[PlusLiga]»

Jakub Kowalczyk: Narzuciliśmy swoje warunki
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- Jeśli chodzi o blok, to w naszym wykonaniu takiego spotkania jeszcze nie widziałem. W tym elemencie było 19 do 6 dla nas - powiedział po zwycięstwie z Treflem Gdańsk środkowy ONICO, Jakub Kowalczyk.[PlusLiga]»

[2018-12-08 21:19:48]
Sanja Gamma w Chemiku
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Sanja Gamma (Popović) od poniedziałku rozpocznie tygodniowe testy w Chemiku Police. Chorwatka występuje na pozycji atakującej.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane