Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

[2018-12-06 19:45:18]
Brittany Abercrombie w Radomce
E.Leclerc Radomka Radom pozyskała nową atakującą i jest nią Brittany Abercrombie. Zawodniczka ze Stanów Zjednoczonych już trenuje z zespołem.[ORLEN Liga Kobiet]»

DPD Legionovia podejmie #VolleyWrocław... I wesprze potrzebującą rodzinę
Podopieczne trenera Olenderka bronią statusu niezdobytej w sezonie 2018/19 DPD Areny Legionowo. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji![ORLEN Liga Kobiet]»

Oświadczenie prezesa KPS Stocznia Szczecin S.A.
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W tym trudnym dla nas momencie i po intensywnym okresie licznych spotkań, których jedynym celem było uratowanie dla Szczecina męskiej siatkówki na poziomie ekstraklasy oraz po konsultacjach z władzami Polskiej Ligi Siatkówki, pragniemy poinformować co następuje:[PlusLiga]»

GieKSa z prezentami w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Jak co roku przedstawiciele trzech sekcji GKS-u Katowice wraz z klubową maskotką GieKSikiem odwiedzili małych pacjentów Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.[PlusLiga]»

Kierunek: Gdańsk! W piątek ONICO zagra w Ergo Arenie
W piątek 7 grudnia siatkarze ONICO Warszawa zmierzą się na wyjeździe z Treflem Gdańsk. Spotkanie w rozgrywane w Ergo Arenie rozpocznie się o godzinie 20:30.[PlusLiga]»

[2018-12-06 12:49:08]
Przypomnieć smak zwycięstwa
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Siatkarze MKS-u porażkom mówią dość i z wielką wiarą w trzy punkty przygotowują się do poniedziałkowego starcia z drużyną z Katowic. - Potrzebny jest impuls w postaci zwycięstwa, który nas napędzi i pozwoli odzyskać pewność siebie - mówił Adrian Buchowski, przyjmujący MKS-u.[PlusLiga]»

Krzysztof Ignaczak: Chcemy, żeby Asseco Resovia odzyskała dawny blask
Fot.: Magdalena Kudzia

Od 1 grudnia 2018 roku funkcję Prezesa Zarządu Asseco Resovii pełni Pan Krzysztof Ignaczak. Dziś w Restauracji Oranżeria odbyła się specjalna konferencja prasowa z udziałem nowego prezesa.[PlusLiga]»

PGE Skra przygotowuje się do kolejnych meczów PLS i LM
Fot.: CEV

Siatkarze PGE Skry w poniedziałek wrócili już do zajęć po krótkiej przerwie po Klubowych Mistrzostwach Świata i rozpoczęli przygotowania do kolejnych meczów w ramach Polskiej Ligi Siatkówki i Ligi Mistrzów.[PlusLiga]»

Dobre wieści w sprawie stanu zdrowia Michała Ostrowskiego
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Od środy (28 listopada) siatkarze Cerrad Czarnych Radom rozpoczęli przygotowania do kolejnego pojedynku w PlusLidze. Już 9 grudnia, rywalem Wojskowych będzie na wyjeździe mistrz Polski - PGE Skra Bełchatów. Do najbliższego pojedynku drużyna przygotowuje się w komplecie.[PlusLiga]»

PlusLiga: Warszawianie wygrywają zaległe starcie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Meczów rozegranych awansem w tym sezonie było już kilka. Nie zabrakło także nadrabiania ligowych pojedynków. W takiej sytuacji znaleźli się warszawiacy, który mecz z piątej kolejki rozegrali dopiero na początku grudnia. Gościli ekipę z Katowic, która chciała się odbudować i wywalczyć cenne punkty do ligowej tabeli. Chęci nie zawsze dają wygraną, o czym musieli się przekonać zawodnicy Piotra Gruszki. Z wygranego meczu cieszyli się siatkarze z Warszawy, którzy w tym momencie mają rozegrane komplet spotkań. Przed nimi niełatwe wyzwanie, czyli wyjazd do Gdańska.[PlusLiga]»

Gheorghe Cretu: chcę, aby zawodnicy podążali za „moją” siatkówką
Fot.: Anna Jabłczyk

- Ja tylko powtarzam chłopakom, że są bardzo dobrymi zawodnikami i muszą demonstrować to na boisku, muszą pokazywać ten swój charakter - mówi o podopiecznych z Asseco Resovii Rzeszów rumuński trener. W Klubowych Mistrzostwach Świata zespół zajął 4. miejsce, ale pokazał spory potencjał, walkę i ambicję, a doświadczenia zebrane podczas turnieju z pewnością zaprocentują w PlusLidze.[PlusLiga]»

Tijana Malešević trenuje z Developresem SkyRes Rzeszów
Od poniedziałku z Developresem SkyRes Rzeszów trenuje serbska przyjmująca Tijana Malešević - aktualna mistrzyni świata. Przejdzie ona serię badań u partnera medycznego klubu w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia, serię testów sprawnościowych.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane