Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

Sobota z PlusLigą: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom 0:3
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Siatkarze Cerradu Enei Czarnych Radom kapitalnie spisali się w sobotnim meczu PlusLigi, pokonując VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa 3:0, będąc zespołem od pierwszej do ostatniej minuty zdecydowanie lepszą. Nagroda MVP trafiła w ręce Dawida Dryji z ekipy Cerradu Enei Czarnych.[PlusLiga]»

Kaliszanki i wrocławianki zagrają rewanż
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W niedzielę #VolleyWrocław uda się do Kalisza. Będzie to drugie spotkanie z zespołem Energi MKS w ciągu jednego tygodnia. Taki nietypowy rozkład rozgrywek w kalendarzu spowodowany jest pandemią koronawirusa.[ORLEN Liga Kobiet]»

Sobota z PlusLigą: Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Ślepsk Malow Suwałki przegrał z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (24:26, 23:25, 19:25) w zaległym meczu ósmej kolejki PlusLigi. MVP Łukasz Kaczmarek.[PlusLiga]»

[2020-10-31 10:09:06]
W sobotę cztery mecze 7. kolejki
Fot.: Anna Jabłczyk

W ostatni dzień października zostaną rozegrane cztery spotkania 7. kolejki TAURON 1. Ligi. Wszystkie rozpoczną się równo o godzinie 17.00 we Wrześni, Sulęcinie, Strzelcach Opolskich oraz Częstochowie.[I Liga Mężczyzn]»

Piątek z TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła 3:0
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Grot Budowlani Łódź wygrał z Eneą PTPS Piła 3:0 (25:12, 25:10, 25:15) w 16. kolejce TAURON Ligi rozgrywanej awansem. Nagrodę MVP otrzymała Veronica Jones-Perry, zdobywczyni 17 punktów.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-10-30 17:12:44]
Mecz BBTS na IPLI!
Fot.: Anna Jabłczyk

To świetna wiadomość dla wszystkich kibiców siatkówki w naszym kraju. BBTS Bielsko-Biała i inne kluby pierwszoligowe uzyskały zgodę Telewizji Polsat na transmisje internetowe! Najbliższy mecz bielskich siatkarzy będzie transmitowany na żywo w IPLA TV.[I Liga Mężczyzn]»

Komunikat klubu eWinner Gwardii Wrocław
Fot.: Anna Jabłczyk

Komunikat klubu eWinner Gwardia Wrocław w sprawie zachorowań na koronawirusa.[I Liga Mężczyzn]»

PGE Skra na kwarantannie. Jak się czują siatkarze i sztab?
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Niestety wirus SARS-CoV-2 dopadł również i PGE Skrę, dlatego od kilku dni drużyna przebywa na kwarantannie. Jak się czują siatkarze i sztab? Jak wyglądają treningi? Kiedy wrócą do pełnych zajęć? Zapraszamy na raport z bełchatowskiej drużyny.[PlusLiga]»

Komunikat radomskiego klubu w sprawie zakażenia koronawirusem
Fot.: Anna Jabłczyk

Klub WKS Czarni Radom S.A., informuje że w rezultacie przeprowadzonych testów na obecność wirusa SARS-COV-2, Dawid Konarski otrzymał pozytywny wynik.[PlusLiga]»

Jastrzębski Węgiel po raz drugi zagra z Treflem Gdańsk
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Jastrzębski Węgiel informuje, że zaplanowany na 1 listopada mecz 10. kolejki PlusLigi z GKS-em Katowice został przełożony na inny termin. W zespole ze stolicy województwa śląskiego ostatnio pojawiły się nowe przypadki zakażenia koronawirusem, co wyklucza GKS z udziału w tym starciu.[PlusLiga]»

[2020-10-28 23:42:56]
Trefl Gdańsk wygrywa w Warszawie
Fot. Magdalena Kudzia

W zaległym meczu 6. kolejki PlusLigi Trefl Gdańsk pokonał na wyjeździe VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa 3-1. MVP spotkania wybrany został Bartłomiej Lipiński.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w najbliższych meczach bez Artura Szalpuka
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w meczach przeciwko Treflowi Gdańsk i Cerrad Enea Czarnym Radom będzie musiała poradzić sobie bez jednego ze swoich liderów. Test na obecność wirusa SARS-CoV-2 w organizmie Artura Szalpuka dał wynik pozytywny.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane