Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

Kawika Shoji dołącza do Asseco Resovii!
Fot.: Anna Jabłczyk

W barwach Asseco Resovii w przyszłym sezonie występował będzie nowy rozgrywający, Kawika Shoji. Amerykanin związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.[PlusLiga]»

Artur Szalpuk: Oceniłbym nas na piątkę
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Za gdańszczanami długi i bardzo udany sezon ligowy. Choć wielu nie wróżyło im startu w PlusLidze, siatkarzom Trefla udało się wystartować w rozgrywkach. Jednym z filarów drużyny był Artur Szalpuk, którego kilkukrotnie wybierano na MVP meczu. Siatkarzowi trudno było zdecydować jakie trofeum, zdobyte w tym sezonie jest dla niego cenniejsze. – Wszystkie smakują tak samo – powiedział przyjmujący.[PlusLiga]»

[2018-05-15 14:53:04]
Z Trento do PGE Skry
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Reprezentant Estonii grający na pozycji atakującego, który w poprzednim sezonie występował w drużynie Trentino Volley - Renee Teppan siatkarzem PGE Skry. Z bełchatowskim klubem związał się dwuletnim kontraktem.[PlusLiga]»

Grzegorz Bociek dalej w Jurajskiej Armii!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Atakujący Aluronu Virtu Warty Zawiercie Grzegorz Bociek zostaje na kolejny sezon w Jurajskiej Armii![PlusLiga]»

Rafael Redwitz wraca do Asseco Resovii
Fot.: Emilia Kowalkowska

Rafael Redwitz podpisał z Asseco Resovią roczny kontrakt. Francuski rozgrywający po kilku sezonach wraca do Rzeszowa i będzie ponownie występował w barwach podkarpackiej drużyny.[PlusLiga]»

Szymon Romać: Gra w PGE Skrze to wielki zaszczyt
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Po roku w żółto-czarnych barwach Szymon Romać odchodzi z PGE Skry. Z bełchatowskim klubem zdobył Mistrzostwo Polski, Superpuchar i zadebiutował w Lidze Mistrzów.[PlusLiga]»

Piotr Graban zastąpi Bogdana Kotnika
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W sezonie 2018/2019 asystentem trenera Andrei Anastasiego w Treflu Gdańsk będzie Piotr Graban – szkoleniowiec, który wcześniej pracował m.in. jako drugi trener w Atomie Treflu Sopot, a przez ostatnie dwa sezony prowadził IBB Polonię Londyn. Zastąpi on na stanowisku Bogdana Kotnika, który do Gdańska przyszedł przed sezonem 2017/2018.[PlusLiga]»

Z Lubina do Jastrzębia-Zdroju. Dwaj środkowi Cuprum w Jastrzębskim Węglu!
Fot.: Elżbieta Wilk

Z przyjemnością informujemy, że nowymi zawodnikami naszego klubu zostali Piotr Hain oraz Dawid Gunia. Z Piotrem nasz Klub związał się dwuletnią umową, natomiast kontrakt Dawida będzie obowiązywać na najbliższy sezon z opcją przedłużenia o kolejny rok.[PlusLiga]»

Benjamin Toniutti: Zagrać z Lube tak, jak w Opolu
Fot.: Anna Jabłczyk

W najbliższy weekend ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zagra w turnieju finałowym Ligi Mistrzów, razem z Zenitem Kazań, Sir Colussi Sicomą Perugia i swoim półfinałowym rywalem, Cucine Lube Civitanovą. Francuski rozgrywający kędzierzynian zapewnia, że zespół zdążył już zapomnieć o porażce w finale PlusLigi i w Kazaniu zawalczy równie mocno, jak kilka miesięcy temu w Klubowych Mistrzostwach Świata.[PlusLiga]»

Graham Vigrass siatkarzem ONICO Warszawa
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Kanadyjski środkowy Graham Vigrass będzie w sezonie 2018/2019 reprezentował barwy ONICO Warszawa. To drugie, po Mateuszu Janikowskim, wzmocnienie stołecznej ekipy.[PlusLiga]»

[2018-05-11 17:54:50]
Zmiany kadrowe w Cuprum Lubin
Fot.: Magdalena Kudzia

Sezon 2017/2018 PlusLigi w Lubinie przechodzi do historii. Po podsumowaniach wyników sportowych, jakie osiągnęła drużyna Cuprum Lubin, przyszła pora na pierwsze informacje kadrowe i tym razem – pożegnania.[PlusLiga]»

Wojciech Sobala zawodnikiem GKS-u Katowice
Fot.: Magdalena Kudzia

Wojciech Sobala w najbliższym sezonie będzie bronił barw GKS-u Katowice. Ostatnie lata doświadczony środkowy był zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane