Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

Z Prezesem Konradem Piechockim o sytuacji w PlusLidze
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Z Prezesem KPS Skra Bełchatów Konradem Piechockim rozmawialiśmy o obecnej sytuacji w PlusLidze, otwarciu na młodych i grach kontrolnych PGE Skry.[PlusLiga]»

[2017-09-19 20:38:07]
Karnety w sprzedaży
Fot.: Anna Jabłczyk

Espadon Szczecin rozpoczął sprzedaż karnetów na sezon 2017/2018 PlusLigi. Ceny karnetów w zależności od sektorów w hali Arena Szczecin.[PlusLiga]»

Wystartowała internetowa sprzedaż biletów na Superpuchar!
Fot.: FIVB

Informujemy, że rozpoczęła się internetowa sprzedaż biletów na mecz o Superpuchar pomiędzy PGE Skrą i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, który 23 września (start godz. 19:00) odbędzie się w bełchatowskiej hali Energia! Pojedynek dwóch najlepszych ekip minionego sezonu PlusLigi otworzy inne wielkie wydarzenie - VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów.[PlusLiga]»

Zawodnicy Łuczniczki z nowymi autami Toyoty
Fot.: Anna Jabłczyk

Siatkarze i trener Łuczniczki Bydgoszcz odebrali nowe samochody z salonu Toyota Bydgoszcz Jaworski Auto. To efekt naszej trzyletniej, wzorcowej współpracy.[PlusLiga]»

Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Dafi Społem Kielce!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Od 18 września można kupić karnety na mecze Dafi Społem Kielce w sezonie 2017/2018. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem serwisu Kup Bilet oraz w wybranych punktach sprzedaży.[PlusLiga]»

Sławomir Busch: Postawiłem na rozwój
- Moim priorytetem było przede wszystkim wybranie klubu, w którym będę mógł jak najwięcej grać. Chciałbym dostawać jak najwięcej szans na grę w pierwszej szóstce, abym mógł się ogrywać, zdobywać doświadczenie i podnosić swoje umiejętności. To czy zagram w klubie plusligowym czy I-ligowym było kwestią drugorzędną. Krótko mówiąc postawiałem na rozwój – mówi Sławmoir Busch, absolwent NLO SMS PZPS Spała i nowy przyjmujący AZS Częstochowa.[I Liga Mężczyzn]»

Krzysztof Stelmach: Chcielibyśmy być w czwórce
Fot.: Magdalena Kudzia

Krzysztof Stelmach w nadchodzącym sezonie 2017/18 będzie trenerem I-ligowego AZS Częstochowa, który w ostatnich rozgrywkach stracił miejsce w PlusLidze. – Cele zawsze stawiane są jak najwyższe. Między sobą ustaliliśmy, że chcielibyśmy grać w czwórce – mówi Stelmach.[I Liga Mężczyzn]»

Michał Winiarski: To dobry znak przed Superpucharem
Fot.: Magdalena Gajek

- Zwycięstwo 3:0, pierwsze trofeum, mam nadzieję, że to doby znak przed Superpucharem – mówi Michał Winiarski. Drugi trener PGE Skry liczy także, że jego kolega Mariusz Wlazły utrzyma formę, którą zaprezentował w ostatnim spotkaniu.[PlusLiga]»

Izabela Bełcik kapitanem Chemika Police
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Trener Jakub Głuszak powierzył funkcję kapitana zespołu Izabeli Bełcik, jednej z najbardziej doświadczonych siatkarek w Chemiku Police. Dla "Beli" będzie to trzeci sezon w barwach mistrza Polski. Rolę kapitana przejmie po Aleksandrze Jagieło.[ORLEN Liga Kobiet]»

Matej Kok: Uwielbiam polską kuchnię
W przypadku pogody wybiera Słowenię, ale w kwestii kuchni bez zastanowienia opowiada się za Polską. – Polacy potrafią świetnie gotować. Wasze dania wynagradzają mi deszczową aurę – uśmiechał się Matej Kok, słoweński przyjmujący zespołu z Będzina.[PlusLiga]»

PGE Skra Bełchatów wygrała VIII Międzynarodowy Turniej Charytatywny Giganci Siatkówki 2017
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

PGE Skra Bełchatów pokonała Power Volley Milano 3:0 w ostatnim meczu VIII Międzynarodowego Turnieju Charytatywnym Wielton Giganci Siatkówki 2017. Taki wynik dał podopiecznym trenera Roberto Piazzy zwycięstwo w całej imprezie. We wcześniejszym niedzielnym meczu siatkarze Cuprum Lubin pokonali Noliko Maaseik 3:2.[PlusLiga]»

Indykpol AZS Olsztyn wygrywa Memoriał Zdzisława Ambroziaka!
Fot.: Anna Jabłczyk

Trzy wygrane spotkanie i złote medale na szyjach. Tak siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn kończą zmagania w Memoriale Zdzisława Ambroziaka w Warszawie![PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane