Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

[2018-05-21 12:09:20]
Nowy środkowy w Asseco Resovii!
Fot.: Anna Jabłczyk

Nowym środkowym Asseco Resovii został David Smith. Kapitan amerykańskiej reprezentacji podpisał z rzeszowską drużyną roczny kontrakt.[PlusLiga]»

Wielki powrót. Paweł Rusek ponownie zagra w Jastrzębskim Węglu!
Fot.: Magdalena Kudzia

Miło nam poinformować, że po sześciu latach przerwy do Jastrzębskiego Węgla wraca Paweł Rusek. Nasz Klub zawarł z 35-letnim libero dwuletni kontrakt.[PlusLiga]»

[2018-05-19 21:01:49]
Dziękujemy!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Funkcjonowanie profesjonalnej drużyny siatkarskiej to wielkie wyzwanie nie tylko pod względem sportowym, ale również organizacyjnym. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Sponsorom oraz Partnerom za ich pomoc w budowaniu wielkiej siatkówki w Szczecinie.[PlusLiga]»

Damian Schulz żegna się z Gdańskiem
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W sezonie 2018/2019 w żółto-czarnych barwach nie zagra Damian Schulz. Atakujący był związany z Treflem Gdańsk sześć lat, w ostatnich czterech sezonach występując w pierwszej drużynie. Trefl to jak dotąd jedyny klub w najwyższej klasie rozgrywkowej, którego barwy Damian reprezentował w swojej karierze.[PlusLiga]»

Roberto Piazza: Chciałem, żebyśmy byli niesamowici
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- Sezon był perfekcyjny, ponieważ wygraliśmy Superpuchar, wygraliśmy Mistrzostwo Polski, ale nie mieliśmy szczęścia w jednym okresie i przegraliśmy Puchar Polski. Aby być niesamowici, niesamowici tak jak chciałem, potrzebowaliśmy również Pucharu Polski, ale oczywiście to był dobry sezon - podsumował zakończone rozgrywki Roberto Piazza. Trenera PGE Skry zapytaliśmy też o najtrudniejszy i przełomowy moment sezonu 2017/2018.[PlusLiga]»

Krzysztof Andrzejewski nadal Jurajskim Rycerzem
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Libero Aluronu Virtu Warty Zawiercie Krzysztof Andrzejewski zostaje w naszym klubie![PlusLiga]»

Cztery z pięciu meczów PlusLigi o najwyższej frekwencji należą do Gdańska
Fot.: FIVB

W sezonie 2017/2018 domowe mecze gdańszczan oglądało z trybun hali 62 406 widzów. To drugi wynik w całej lidze. Z kolei w pierwszej piątce spotkań PlusLigi o najwyższej frekwencji aż cztery wyniki należą do „gdańskich lwów”![PlusLiga]»

Zagraniczni zawodnicy żegnają się z Gdańskiem
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W kolejnym sezonie w żółto-czarnych barwach nie zobaczymy TJ-a Sandersa, Daniela McDonnella oraz Brada Guntera. Kontrakty Kanadyjczyków i Amerykanina obowiązywały rok i nie zostały przedłużone.[PlusLiga]»

Mierzejewski i Zabłocki zostają w Olsztynie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Marcin Mierzejewski i Kuba Zabłocki będą w kolejnym sezonie reprezentować barwy Indykpolu AZS Olsztyn. Kontrakty zarówno libero akademików jak i szkoleniowca AZS, zostały przedłużone o dwa lata.[PlusLiga]»

[2018-05-18 14:52:43]
Pierwsze zmiany w Łuczniczce
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Łuczniczka Bydgoszcz po trzykrotniej wygranej z AZS-em Częstochowa o miejsce w PlusLidze zaczyna myśleć o kolejnym sezonie. Już teraz wiadomo, że w kolejnym roku w bydgoskiej drużynie nie zagra Mateusz Sacharewicz, Metodi Ananiew, Jewgienija Gorchaniuk, Edgardo Goas i Krzysztof Bieńkowski.[PlusLiga]»

Michał Żuk dalej Jurajskim Rycerzem
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Przyjmujący Auronu Virtu Warty Zawiercie Michał Żuk zostaje na kolejny sezon w naszym klubie![PlusLiga]»

[2018-05-18 10:43:47]
Zmiany w składzie ZAKSY
Fot.: Kamil Krawczyk

W ostatni weekend ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zakończyła sezon 2017/2018. Teraz nadszedł zmiany na podsumowania i zmiany w składzie wicemistrzów Polski.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane