Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

Siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa oficjalnie rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu
Fot.: Magdalena Kudzia

Siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa są już w komplecie. W niedzielę 12 lipca w MONTA Beach Volley Club po pokazowym treningu spotkali się ze sponsorami i przyjaciółmi klubu.[PlusLiga]»

Wojciech Siek wraca do Bielska-Białej
Fot.: Anna Jabłczyk

Wojciech Siek ponownie będzie reprezentował barwy BBTS Bielsko-Biała. W sobotę klub potwierdził podpisanie umowy z środkowym.[I Liga Mężczyzn]»

[2020-07-11 14:11:28]
Marcel Hendzelewski zostaje w Lechii
Fot.: Anna Jabłczyk

Marcel Hendzelewski przez kolejny sezon będzie reprezentował barwy Lechii Tomaszów Mazowiecki w rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn.[I Liga Mężczyzn]»

II Memoriał im. Janusza Sikorskiego na początku września
Fot.: Anna Jabłczyk

Klub Exact Systems Norwid Częstochowa poinformował, że na początku września planuje rozegranie II Memoriału im. Janusza Sikorskiego.[I Liga Mężczyzn]»

Trzeci sezon Bartłomieja Oniszka w BBTS Bielsko-Biała
Fot.: Anna Jabłczyk

Bartłomiej Oniszk trzeci sezon z rzędu będzie bronił barw BBTS Bielsko-Biała. Bielszczanie poprzednie rozgrywki zakończyli na 2. lokacie.[I Liga Mężczyzn]»

[2020-07-10 21:14:44]
Luciano Vicentin przyjmującym BBTS
Fot.: Anna Jabłczyk

Nowym przyjmującym bielskiego zespołu został reprezentant Argentyny, 20-letni Luciano Vicentin. Do Bielska-Białej przenosi się z argentyńskiego klubu ekstraklasy - River Plate.[I Liga Mężczyzn]»

Damian Schulz: Wszyscy trzymamy się razem
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- Nie ma ani jednej osoby, która odstaje od zespołu. Wszyscy trzymamy się razem i jest wesoło – mówi Damian Schulz, atakujący Indykpolu AZS Olsztyn.[PlusLiga]»

Konrad Bączek zasila szeregi BAS Białystok
Fot.: Anna Jabłczyk

Konrad Bączek zasila szeregi drużyny BAS Białystok, która już we wrześniu zadebiutuje w rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn.[I Liga Mężczyzn]»

Damian Dobosz ponownie zagra w KPS Siedlce
Fot.: Anna Jabłczyk

Damian Dobosz po roku przerwy ponownie zagra w drużynie KPS Siedlce.[I Liga Mężczyzn]»

Igor Kolaković: Gracze są głodni siatkówki, nie siłowni czy basenu
Fot.: FIVB

W poniedziałek 6 lipca siatkarze Aluronu CMC Zawiercie zaczęli treningi przed sezonem 2020/2021, który rozpocznie się w drugim tygodniu września. Po kilku pierwszych dniach pracy Michał Kwietko-Bębnowski (Biuro Prasowe Aluron CMC Zawiercie) rozmawiał z nowym trenerem tego zespołu, Igorem Kolakoviciem.[PlusLiga]»

Paweł Pietraszko zamknął skład Cuprum Lubin
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Środkowy Paweł Pietraszko zamyka skład Cuprum Lubin na nadchodzący sezon rozgrywek PlusLiga. Nowy zawodnik tego klubu ostatnie dwa sezony reprezentował Indykpol AZS Olsztyn.[PlusLiga]»

Luke Reynolds: Będziemy dążyć do perfekcji
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Zapraszamy do lektury wywiadu z nowym szkoleniowcem Jastrzębskiego Węgla. W rozmowie tej Luke Reynolds opisuje, jak będą wyglądać tegoroczne przygotowania do nowego sezonu.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane