Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

[2018-07-09 16:31:15]
Matej Kazijski w Stoczni Szczecin!
Fot.: CEV

Doświadczony Bułgar to kolejny element układanki, z której ma powstać mocny i solidny klub, aspirujący do walki o najwyższe cele. W ubiegłych tygodniach informowaliśmy o tym, że umowy ze Stocznią Szczecin podpisali między innymi Łukasz Żygadło, Bartosz Kurek oraz Simon Van De Voorde, teraz przyszła kolej na 33-letniego Kazijskiego.[PlusLiga]»

[2018-07-09 14:17:07]
Klaudia Kaczorowska wraca do Piły
Fot. Michał Sobczak

W sezonie 2018/2019 przyjmującą Enei PTPS Piła będzie Klaudia Kaczorowska, która wraca do Piły po ośmiu sezonach. Klaudia Kaczorowska urodziła się w Trzciance i tam w miejscowym klubie stawiała pierwsze siatkarskie kroki. Przygodę z siatkówką na najwyższym poziomie Kaczorowska zaczęła w klubie z Piły, do którego dołączyła w 2003 roku[ORLEN Liga Kobiet]»

Bruno Romanutti nowym zawodnikiem ONICO!
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Argentyński atakujący Bruno Romanutti został nowym siatkarzem ONICO Warszawa. 29-letni zawodnik związał się ze stołecznym klubem rocznym kontraktem. W Warszawie będzie występował z numerem 16.[PlusLiga]»

Marek Solarewicz pierwszym trenerem zespołu z Wrocławia
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Wrocławski klub rozpoczął prezentację zespołu, który wystąpi w Lidze Siatkówki Kobiet w sezonie 18/19. Po ogłoszeniu pierwszej siatkarki - Natalii Murek, przyszła kolej na przedstawiciela sztabu szkoleniowego. Pierwszym trenerem wrocławskiej drużyny pozostanie Marek Solarewicz.[ORLEN Liga Kobiet]»

Janusz Gałązka zostaje w Szczecinie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

31-letni środkowy przedłużył kontrakt ze Stocznią i w nadchodzącym sezonie nadal będzie grał w ekipie ze stolicy Pomorza Zachodniego.[PlusLiga]»

Cuprum zamyka skład asem...prosto z Japonii
Masahiro Yanagida wzmocni przyjęcie Miedziowych w zbliżającym się sezonie rozgrywek PlusLigi![PlusLiga]»

Ruben Schott przyjmującym Trefla Gdańsk
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Wicemistrz Europy i mistrz Niemiec z sezonu 2016/2017, Ruben Schott, w przyszłym sezonie będzie reprezentować barwy Trefla Gdańsk. Zawodnik związał się z klubem rocznym kontraktem.[PlusLiga]»

Michał Ostrowski: Moja odpowiedzialność za wynik była większa
Fot.: Kamil Krawczyk

Wraz z drużyną RCS Czarnych Radom wywalczył awans do I ligi, a następnie do siatkarskiej ekstraklasy. W PlusLidze w barwach radomskiego zespołu zaliczył już swój piąty sezon. Mowa oczywiście o wychowanku Czarnych Radom - Michale Ostrowskim. O ostatnim sezonie, zrealizowanych celach, a także planach na kolejny rok z zawodnikiem rozmawiał Adam Kurasiewicz.[PlusLiga]»

[2018-07-06 11:44:14]
Plan przygotowań zespołu do sezonu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Z kim, gdzie i kiedy zagramy w okresie przygotowawczym? Sprawdź, gdzie zawitają olsztyńscy akademicy podczas gier sparingowych.[PlusLiga]»

Skład siatkarskiej GieKSy skompletowany
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

21-letni środkowy Dawid Woch dołączył do GKS-u Katowice. Tym samym zakończyła się budowa naszej drużyny na sezon 2018/19.[PlusLiga]»

[2018-07-04 16:57:39]
Nikolay Penchev odchodzi z PGE Skry
Fot.: Magdalena Kudzia

Po dwóch sezonach Nikolay Penchev odchodzi z PGE Skry. Z bełchatowskim klubem zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski oraz Superpuchar Polski.[PlusLiga]»

Siatkarze PGE Skry rozpoczną przygotowania 16 sierpnia
Fot.: Kamil Krawczyk

Znamy datę rozpoczęcia przygotowań zespołu PGE Skry do nowego sezonu. Bełchatowianie spotkają się na pierwszym treningu w hali Energia 16 sierpnia.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane