Najnowsze newsy

Piłka Nożna

Wybrano Trenera Marca w PKO Bank Polski Ekstraklasie
Trzy mecze i dziewięć punktów. To marcowy dorobek Legii Warszawa pod wodzą Czesława Michniewicza, który dzięki dobrej postawie drużyny otrzymuje drugą w karierze nagrodę Trenera Miesiąca.[Ekstraklasa]»

Napastnik Legii Piłkarzem Marca w PKO Bank Polski Ekstraklasie
W drugim miesiącu z rzędu nagroda dla najlepszego piłkarza rozgrywek przypadła w udziale przedstawicielowi Legii Warszawa. Po triumfie Bartosza Kapustki w lutym, za marzec laur wywalczył Tomas Pekhart.[Ekstraklasa]»

Centralny punkt szczepień na stadionie Legii
Od 19 kwietnia centralny miejski punkt szczepień masowych przeciwko COVID-19 w ramach akcji #WarszawaSzczepi zostanie zlokalizowany na Stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej 3.[Ekstraklasa]»

Trener Dariusz Żuraw odchodzi z Lecha
Zarząd Lecha Poznań zdecydował, że Dariusz Żuraw przestał pełnić funkcję trenera pierwszego zespołu. Umowa z 48-letnim szkoleniowcem została rozwiązana i odchodzi on z klubu.[Ekstraklasa]»

23. kolejka PKO Ekstraklasy – podsumowanie
W Wielką Sobotę, 3 kwietnia oraz w Lany Poniedziałek, 5 kwietnia odbyła się świąteczna 23. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021. W pierwszej serii spotkań po jedynej tej wiosny przerwie na kadrę został rozegrany mecz mniej.[Ekstraklasa]»

Podsumowanie 23. kolejki Fortuna 1 Ligi
Po 23. kolejce Fortuna 1 Ligi nie doszło do zmian w czołówce ligi. Radomiak umocnił się na pozycji barażowej. Zagłębie Sosnowiec wygrało drugi mecz z rzędu i oddaliło się od miejsca spadkowego, na którym znajduje się GKS Bełchatów.[I Liga]»

23. kolejka PKO Ekstraklasy – zapowiedź
W Wielką Sobotę, 3 kwietnia oraz w Lany Poniedziałek, 5 kwietnia odbędzie się świąteczna 23. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021. W pierwszej serii spotkań po jedynej tej wiosny przerwie na kadrę odbędzie się jeden mecz mniej.[Ekstraklasa]»

Piłkarz Rakowa Młodzieżowcem Miesiąca PKO Banku Polskiego
Nagrodę Młodzieżowca Marca PKO Banku Polskiego w 2021 roku zdobył Kamil Piątkowski z Rakowa Częstochowa. To pierwsza taka nagroda zarówno dla tego piłkarza, jak i w ogóle przedstawicieli klubu spod Jasnej Góry.[Ekstraklasa]»

BeGreen sponsorem głównym Warty Poznań
Poznańska firma BeGreen, działająca w branży odnawialnych źródeł energii, została sponsorem głównym Warty Poznań S.A. Umowę podpisano do końca sezonu 2022/23, a już w poniedziałkowym meczu z Górnikiem Zabrze piłkarze „Zielonych” zagrają z reklamą BeGreen na koszulkach.[Ekstraklasa]»

Zapowiedź 23. kolejki Fortuna 1 Ligi
Na czoło pod względem atrakcyjności w 23. kolejce Fortuna 1 Ligi wysuwają się pojedynki GKS-u Tychy z Arką Gdynia, Miedzi Legnica z Radomiakiem Radom oraz Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Koroną Kielce, chociaż w Sosnowcu czy derbach ziemi łódzkiej z pewności będzie co oglądać. Rozpędzona Sandecja Nowy Sącz zagra w Olsztynie.[I Liga]»

[2021-03-31 23:37:18]
Trzy punkty zostają w Londynie
Reprezentacja Polski była bardzo bliska wywalczenia cennego punktu na Wembley. Po wyrównującym golu, który został strzelony przez Jakuba Modera biało-czerwoni bronili się przed angielskimi atakami, ale niestety to „Synowie Albionu” wywalczyli zwycięstwo. Decydujące trafienie na swoim koncie w końcówce zapisał Harry Maguire. Anglicy wygrali 2:1 i z dziewięcioma punktami są liderem w naszej grupie.[Reprezentacja]»

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych: 4,5 mln zł na obiekty Warty Poznań
4,5 mln zł otrzymał Poznań w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Kwota zostanie przeznaczona na modernizację obiektów Warty Poznań przy Drodze Dębińskiej 12. To kolejny w ostatnich dniach krok w kierunku powstania nowoczesnej bazy sportowej dla piłkarzy i piłkarek oraz sekcji szermierki, hokeja na trawie i tenisa ziemnego.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane