Najnowsze newsy

Piłka Nożna

Ekstraklasa z nowym kontraktem z adidas
Ekstraklasa przedłuża współpracę ze sprawdzonym partnerem, który od 2014 nieprzerwanie dostarcza oficjalne piłki rozgrywek dla klubów najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Nowa umowa została podpisana na pięć kolejnych sezonów.[Ekstraklasa]»

[2020-07-01 23:23:39]
Filip Mladenović zawodnikiem Legii
Reprezentant Serbii Filip Mladenović podpisał trzyletni letni kontrakt z Legią Warszawa.[Ekstraklasa]»

Matus Putnocky na dłużej w Śląsku
Bramkarz WKS-u Matus Putnocky przedłużył umowę z wrocławskim klubem o dwa kolejne sezony. Nowy kontrakt obowiązywać będzie do 30 czerwca 2022 roku.[Ekstraklasa]»

Nowy projekt Wisły Kraków i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego
1 lipca Akademia Wisły Kraków formalnie znalazła się pod skrzydłami piłkarskiej Spółki. Pierwszym bardzo ważnym krokiem dla jej przyszłości jest zawarcie umowy z Małopolską Szkołą Gościnności dotyczącą szkolenia wiślackiej młodzieży w dedykowanej klasie sportowej. Podpisy pod dokumentem parafowali Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Tomasz Urynowicz, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Marta Malec-Lech oraz Prezes Białej Gwiazdy - Dawid Błaszczykowski.[Piłka Nożna]»

[2020-07-01 15:11:45]
Nowy kontrakt trenera Vukovicia
Trener Aleksandar Vuković podpisał z Legią Warszawa nowy kontrakt, który obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.[Ekstraklasa]»

Michał Kołakowski Prezesem Zarządu Arki Gdynia
30 czerwca 2020 roku Rada Nadzorcza SSA Arka Gdynia powołała z dniem 1 lipca na funkcję Prezesa Zarządu Pana Michała Kołakowskiego.[Ekstraklasa]»

Pięciu zawodników KGHM Zagłębia podpisało aneksy do umów
Alan Czerwiński, Bartosz Kopacz, Jakub Tosik, Dominik Jończy i Dejan Drazić przedłużyli umowy z klubem, dzięki którym będą występować w miedziowych barwach do zakończenia sezonu 2019/2020.[Ekstraklasa]»

Mátyás Tajti odchodzi z KGHM Zagłębia
Zagłębie Lubin S.A. rozwiązało za porozumieniem stron kontrakt z Mátyásem Tajtim. 22-letni pomocnik występował w naszym klubie przez ostatni rok. W tym czasie rozegrał trzy spotkania w PKO Ekstraklasie.[Ekstraklasa]»

Olaf Nowak odchodzi z KGHM Zagłębia
Zagłębie Lubin S.A. rozwiązało za porozumieniem stron kontrakt z Olafem Nowakiem. 22-letni napastnik w obecnym sezonie dwukrotnie wystąpił w barwach „Miedziowych”.[Ekstraklasa]»

Zapowiedź 29. kolejki Fortuna 1 Ligi
Rozpoczynamy kolejny maraton w Fortuna 1 Lidze. Będziemy grać codziennie od wtorku do niedzieli. Na start 29. kolejka, podczas której możemy poznać pierwsze ostateczne rozstrzygnięcia na dole tabeli.​[I Liga]»

33. kolejka PKO Ekstraklasy – podsumowanie
Za nami już 33. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. W tej serii spotkań nic ciekawego nie wydarzyło się na dole stawki, gdzie spadkowicze są już praktycznie znani. Cały czas bardzo zacięta jest walka kilku klubów o europejskie puchary. W sobotę już 3 kolejne zwycięstwo odniosła Lechia Gdańsk.[Ekstraklasa]»

Aleja jagiellońskich szali na 100-lecie Jagi
Od soboty na Rynku Kościuszki, w centrum Białegostoku, Kibice Żółto-Czerwonych mogą podziwiać aleję jagiellońskich szali. Ekspozycja 100 szali będzie przypominała o trwających 100. urodzinach Jagiellonii Białystok.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane