Najnowsze newsy

Piłka Nożna

Komunikat Komisji Ligi dotyczący kar po meczu Lech Poznań – Legia Warszawa
W związku z wydarzeniami podczas meczu Lech Poznań – Legia Warszawa w 37. kolejce Ekstraklasy, Komisja Ligi nałożyła kary na poznański klub. W efekcie, po wykonaniu decyzji Wojewody o zamknięciu stadionu Lecha pięć meczów, dodatkowo przez jeden mecz Ekstraklasy zamknięta będzie trybuna II. Na trzy mecze nie będą mogły też wejść osoby, które na meczu Legią znajdowały się na trybunie za bramką. Nałożono też zakazu wyjazdów kibiców do końca 2018 r. oraz najwyższą w historii karę finansową.[Ekstraklasa]»

Kamil Biliński odchodzi z Wisły Płock
Kamil Biliński to kolejny zawodnik, który wraz z wygasającym 30 czerwca kontraktem opuści szeregi Wisły Płock. Tym samym po blisko dwunastu miesiącach doświadczony napastnik kończy drugą przygodę z Nafciarzami.[Ekstraklasa]»

Legia z największymi przychodami wg raportu Deloitte
Ze 138 mln zł przychodów Legia Warszawa zajęła pierwsze miejsce w rankingu "Piłkarska Liga Finansowa", przygotowanym przez firmę Deloitte. Zestawienie obejmuje wyniki finansowe klubów LOTTO Ekstraklasy za 2017 rok.[Ekstraklasa]»

Lech rezygnuje z trzech wypożyczonych piłkarzy
W przyszłym sezonie 2018/2019 w drużynie Lecha Poznań nie będzie występowało trzech piłkarzy, którzy do Kolejorza byli tylko wypożyczeni. Klub już wcześniej podjął decyzję o rezygnacji z usług ofensywnych zawodników – Mario Situma, Oleksiya Khoblenko oraz Elvira Koljicia, którzy nie zostaną wykupieni. Z kolei inny wypożyczony gracz po zmianie szkoleniowca ma jeszcze szansę pozostać przy Bułgarskiej.[Ekstraklasa]»

[2018-05-23 10:34:07]
Moc wrażeń na pikniku sportowym
Rolkowisko RollRunners, bungee jump, waterball, mega piłkarzyki czy piłkarski dart. To tylko część atrakcji, jakie Lech Poznań przygotował dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka, a także finału IX edycji Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018. W sobotę, 2 czerwca przy INEA Stadionie odbędzie się piknik sportowy, a na wszystkie dzieci i ich rodziców czekać będzie mnóstwo zabawy i pozytywnej energii.[Ekstraklasa]»

Wisłę Płock opuszcza Seweryn Kiełpin
Po sześciu latach gry Płock opuszcza jeden z najbardziej zasłużonych zawodników Nafciarzy w ostatnich latach - Seweryn Kiełpin. 30 czerwca wygaśnie jego kontrakt z Wisłą.[Ekstraklasa]»

Uroczyste przekazanie karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka
Kilkanaście miesięcy temu grupa „Dobrzy Ludzie – kibice Legii Dzieciom” przy wsparciu Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa zainicjowała zbiórkę na nową karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka. Do akcji dołączyła również Fundacja Legii. Dzięki wspólnej determinacji udało się zrealizować cel i już 2 czerwca, podczas Święta Łazienkowskiej odbędzie się uroczyste przekazanie karetki.[Ekstraklasa]»

Legioniści nagrodzeni na Gali Ekstraklasy
Podczas Gali Ekstraklasy Arkadiusz Malarz odebrał nagrodę dla najlepszego bramkarzem ligi, a cała drużyna miała okazję wznieść trofeum dla najlepszej drużyny w kraju. Uhonorowana została również legenda klubu z Łazienkowskiej, Pan Lucjan Brychczy.[Ekstraklasa]»

Gala Ekstraklasy - nagrodzono najlepszych w sezonie 2017/18
Carlos Lopez, czyli Carlitos okazał się bohaterem wieńczącej sezon 2017/2018 Gali Ekstraklasy. Napastnik Wisły Kraków odebrał nagrody w trzech kategoriach, w tym dla Piłkarza Sezonu. Uroczystą Galę transmitował CANAL+.[Ekstraklasa]»

Wojewoda na razie zamknął stadion Lecha na 8 meczów
Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej wojewoda wielkopolski, Zbigniew Hoffman poinformował o zamknięciu Inea Stadionu mieszczącego się przy ulicy Bułgarskiej 17 na 5 meczów ligowych w sezonie 2018/2019 oraz 3 w europejskich pucharach.[Ekstraklasa]»

[2018-05-21 11:38:17]
Podsumowanie 32. kolejki Nice 1 Liga
Coraz bliżej uprawnionego awansu są piłkarze Miedzi Legnica. Tuż za ekipą z Legnicy znajduje się niepokonane od pięciu spotkań Zagłębie Sosnowiec. Równie zaciekła walka toczy się w dole tabeli. Na dwie kolejki przed końcem, jeszcze wszystkie zagrożone zespoły mają szansę na utrzymanie.[I Liga]»

37. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
W sobotę, 19 maja oraz w niedzielę, 20 maja na łącznie 8 stadionach odbyła się ostatnia 37. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018. W ten weekend poznaliśmy Mistrza Polski, czwartego pucharowicza, a już w sobotę dowiedzieliśmy, kto został drugim spadkowiczem z ligi.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane