Najnowsze newsy

Siatkówka » Puchar Świata

Puchar Świata | 2019-10-05 09:21:26 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: plusliga.pl

Vital Heynen: byłem pod wrażeniem gry Argentyny

Fot.: FIVB

Polska odniosła w sobotę trzecie zwycięstwo w Pucharze Świata. Biało-czerwoni pokonali Argentynę 3:1. - Byłem pod wrażeniem Argentyny w pierwszym i drugim meczu. Dzisiaj również grali bardzo dobrze. Być może grają w najlepszą siatkówkę w tym turnieju - powiedział Vital Heynen, trener mistrzów świata.

Po meczu Polska - Argentyna powiedzieli:
Vital Heynen, trener reprezentacji Polski: - Byłem pod wrażeniem Argentyny w pierwszym i drugim meczu. Dzisiaj również grali bardzo dobrze. Być może grają w najlepszą siatkówkę w tym turnieju. Wczoraj przegraliśmy ze Stanami Zjednoczonymi, dziś pokonaliśmy Argentynę, która grała bardzo fajną siatkówkę.

Bartosz Kurek, kapitan reprezentacji Polski: - To był dobry, a zarazem ciężki mecz. Najważniejsze, że wynik jest korzystny dla naszej drużyny. Jesteśmy zadowoleni. Musieliśmy dzisiaj dać z siebie sto procent. Zwycięstwo zawdzięczamy naszemu rozgrywającemu Fabianowi Drzyzdze. Wykonał świetną robotę.

Marcelo Mendez, trener reprezentacji Argentyny:[/i] - To był trudny mecz. Pierwszy set był dobry w naszym wykonaniu. Polska to doskonały zespół, który gra na wysokim poziomie. Ciężko pracowaliśmy. Argentyna to młoda drużyna, której momentami gra się trudno, ale próbują poprawiać swoją grę. Mam nadzieję, że z każdym kolejnym meczem będziemy grali coraz lepiej.

[b]Martin Ramos, kapitan reprezentacji Argentyny:[/i] - Wszyscy ciężko pracowali w dzisiejszym meczu. Polska jest wysoko notowaną drużyną. Z przyjemnością gramy przeciwko niej.

[b]Ezequiel Palacios, przyjmujący reprezentacji Argentyny:
- To był dobry i jednocześnie trudny mecz. Wyczerpujący pod względem fizycznym. To nasz trzeci mecz i jesteśmy trochę zmęczeni.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane