Najnowsze newsy

Siatkówka » Puchar Świata

Puchar Świata | 2019-10-01 13:42:47 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: plusliga.pl

Vital Heynen: Puchar Świata nie jest dla nas łatwy

Fot.: Anna Jabłczyk

Polska pokonała Tunezję 3:0 w pierwszym meczu Pucharu Świata. Najwięcej punktów w polskiej drużynie zdobył Bartosz Kwolek oraz Rafał Szymura. Obaj zapisali na swoim koncie po 10 oczek. - Puchar Świata nie jest dla nas łatwy. Zaledwie dwa dni temu graliśmy na Mistrzostwach Europy. Teraz gramy z naszą drugą drużyną. Nasz pierwszy zespół dopiero dotarł do Japonii. Wygraliśmy 3:0, to wszystko co mogę powiedzieć po tym spotkaniu - powiedział Vital Heynen, trener biało-czerwonych.

Po meczu Polska - Tunezja powiedzieli:

Vital Heynen, trener reprezentacji Polski: Puchar Świata nie jest dla nas łatwy. Zaledwie dwa dni temu graliśmy na Mistrzostwach Europy. Teraz gramy z naszą drugą drużyną. Nasz pierwszy zespół dopiero dotarł do Japonii. Wygraliśmy 3:0, to wszystko co mogę powiedzieć po tym spotkaniu.


Bartosz Kurek, kapitan reprezentacji Polski: Cieszymy się z wygranej 3:0. To wszystko, co się liczy. Musimy przygotować się na jutrzejszy mecz z dużo trudniejszym przeciwnikiem.


Antonio Giaccobe, trener reprezentacji Tunezji: Zmierzyliśmy się dzisiaj z bardzo silną drużyną. Mojego zespołu nie było dziś na boisku. Byli tam tylko w drugim secie. Coś się wydarzyło i musimy się dowiedzieć, co to było. Polska to naprawdę silna drużyna.


Hosni Kara, kapitan reprezentacji Tunezji: Nie moglibyśmy dzisiaj grać po swojemu. Wcześniej graliśmy dużo lepiej. W drugim secie mieliśmy szansę wygrać, ale nie wykorzystaliśmy swojej szansy. Mamy być jednością jako zespół, a nie grupą indywidualności. Chcemy pokazać na tym turnieju cały swój potencjał.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane