Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

[2017-08-11 23:23:15]
MHJW: Wygrana ekipy Les Bleus
Fot.: FIVB

W pierwszym dniu krakowskiego turnieju po przeciwnych stronach siatki stanęły ekipy Francji i Polski. Pierwsi skuteczny cios wyprowadzili Polacy, wygrywając pierwszą partię 25:22. Kolejne dwie partie padły łupem Trójkolorowych, w szeregach których pierwsze skrzypce grał Lyneel. Polakom udało się doprowadzić do tie-breaka. W decydującej partii biało-czerwoni mieli w swoich rękach wszystko, by przeważyć szalę zwycięstwa na swoją stronę. Nadzieję odebrał jednak Lyneel swoją skuteczną zagrywką i ostatecznie to team Les Bleus mógł cieszyć się z końcowego sukcesu.[Reprezentacje]»

Kolejne czterosetowe zwycięstwo przeciwko Finlandii
Fot.: FIVB

Niemieccy siatkarze wracają z dwoma zwycięstwami z meczów towarzyskich w Finlandii. Dzień po czterosetowym zwycięstwie w Kuopio podopieczni Andrei Gianiego znów wygrała spotkanie w tym samym stosunku setów (22:25, 25:20, 25:21, 25:21) i ponownie pozostawia po sobie lepsze wrażenie. Najlepiej punktującymi zawodnikami był Simon Hirsch (23), Christian Fromm (16) i Michael Andrei (14).[Reprezentacje]»

Tyler Sanders: Jesteśmy młodym zespołem, który zawsze wyciąga wnioski ze swoich błędów
Fot.: FIVB

Rosja pokonała Kanadę 3:1 (25:23, 29:27, 22:25, 25:17) w pierwszym dniu XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który od piątku do niedzieli rozgrywany jest w TAURON Arenie Kraków. - Mamy świadomość tego, że nie zaprezentowaliśmy takiego poziomu jak w ostatnich meczach. Jednak jesteśmy młodym zespołem, który zawsze wyciąga wnioski ze swoich błędów - powiedział na pomeczowej konferencji Tyler Sanders, kapitan reprezentacji Kanady.[Reprezentacje]»

Ceremonia otwarcia XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera
Fot.: FIVB

W piątek w TAURON Arenie Kraków rozpoczął się XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera z udziałem reprezentacji Francji, Kanady, Polski i Rosji. – Ten turniej dla trzech drużyn jest sprawdzeniem formy przed LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 – powiedział Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.[Reprezentacje]»

[2017-08-11 20:36:01]
MHJW: Rosjanie pokonują Kanadę
Fot.: FIVB

Na otwarcie tegorocznego Memoriału Huberta Jerzego Wagnera naprzeciw siebie stanęły reprezentacje Kanady i Rosji. Po czterosetowej walce lepsi okazali się Rosjanie. Siatkarze Sbornej musieli jednak się namęczyć, aby zapisać na swoim koncie zwycięstwo. W trzech pierwszych partiach o ostatecznym rezultacie decydowała postawa w końcówce, gdzie zespoły dzieliły jeden, dwa punkty. W ostatniej odsłonie spotkania początkowo gra była wyrównana, jednak z czasem zawodnicy spod znaku Klonowego Liścia zostali zdominowani przez rywali.[Reprezentacje]»

Przekonywujące czterosetowe zwycięstwo w Finlandii
Fot.: FIVB

Niemiecka reprezentacja wygrała pierwszy z dwóch meczów towarzyskich przeciwko Finlandii. Drużyna prowadzona przez Andreę Gianiego wygrała 3:1 (25:22, 21:25, 25:20, 25:14) w Kuopio, a zawodnicy grali skoncentrowani przez trzy sety. Najlepiej punktującymi zawodnikami byli Georg Grozer (19) i Christian Fromm (18). 11 sierpnia o 17 w Kuopio odbędzie się mecz rewanżowy. Oba spotkania – jak także pojedynek u siebie przeciwko Belgom (19.08 o 19) w ÖVB Arena w Bremie – służą reprezentacji jako przygotowania do Mistrzostw Europy w Polsce (24.08 – 03.09).[Reprezentacje]»

WSZYSTKIE SIATKARSKIE DROGI PROWADZĄ DO KRAKOWA – JUTRO RUSZA #WAGNER2017
Fot.: Karol Zdyb

Na dobę przed rozpoczęciem XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera atmosferę podgrzewa nie tylko wysoka temperatura powietrza, ale i zapowiedzi uczestników turnieju.[Reprezentacje]»

Kadra narodowa mężczyzn na XV Memoriał Huberta Wagnera
Fot.: Anna Jabłczyk

Ferdinando De Giorgi, trener reprezentacji narodowej mężczyzn, w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS podał skład kadry na XV Memoriał Huberta Wagnera w Krakowie (11-13 sierpnia). Biało-czerwoni zagrają z Francją, Kanadą i Rosją.[Reprezentacje]»

Towarzyski mecz Bułgarii i Belgii przed LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017
Fot.: FIVB

12 sierpnia Bułgaria i Belgia rozegrają w Warnie towarzyski mecz, który jest częścią przygotowań obu drużyn do LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Bułgarzy mają już za sobą sparingi z Iranem i Turcją.[Reprezentacje]»

Polska - Słowenia 3:1 w ostatnim sparingu
Fot.: FIVB

Polska pokonała Słowenię 3:1 (25:20, 27:29, 25:20, 25:23), a w dodatkowym secie 25:15 w ostatnim sparingowym meczu. Drużyny mają za sobą trzy towarzyskie spotkania. Dwa wygrali biało-czerwoni, a jedno Słoweńcy.[Reprezentacje]»

Skład reprezentacji Kanady na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera
Fot.: FIVB

Trener Stephane Antiga podał czternastkę na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który za tydzień rozpocznie się w TAURON Arenie Kraków. Brązowi medaliści Ligi Światowej przyjadą w prawie najmocniejszym składzie. Zabraknie jedynie Johna Gordona Perrina. Do zespołu dołączony został natomiast libero Bryan Duquette.[Reprezentacje]»

[2017-08-03 21:30:02]
Polska - Słowenia 3:0 w sparingu
Fot.: FIVB

Polska pokonała Słowenię 3:0 (25:18, 25:23, 25:19) w drugim meczu sparingowym w COS w Spale. Trenerzy podjęli decyzję o rozegraniu pięciu setów. Dodatkowe partie zakończyły się wynikiem 25:22, 9:15.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane