Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

[2019-05-18 20:26:43]
Polki wygrywają turniej w Montreux!
Fot.: FIVB

Podopieczne Jacka Nawrockiego w wielkim finale prestiżowego turnieju rozgrywanego w Szwajcarii, zmierzyły się z Japonią. Pierwszą partię wygrała ekipa biało-czerwonych, pozwalając rywalkom na zdobycie zaledwie 15 "oczek". W drugiej odsłonie do remisu doprowadziła ekipa z Azji, z kolei w trzecim secie na prowadzenie w całym spotkaniu, wyszła ponownie drużyna naszych rodaczek. Następnie w najbardziej wyrównanej czwartej partii, siatkarki polskiej ekipy zakończyły to starcie zwycięstwem. Tym samym okazały się najlepszą drużyna całego turnieju.[Reprezentacje]»

Montreux Volley Masters: Polska i Japonia w finale
Fot.: CEV

Polska pokonała Tajlandię 3:0 (25:18, 25:9, 25:23) w pierwszym półfinałowym meczu turnieju Montreux Volley Masters. W drugim spotkaniu Japonia wygrała z Włochami 3:0 (25:21, 25:14, 25:17). Finał w sobotę (początek 17.15).[Reprezentacje]»

[2019-05-16 19:55:57]
Uraz Julii Nowickiej
Fot.: Karol Zdyb

Aż cztery siatkarki BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (najwięcej spośród wszystkich drużyn) zostały powołane na turniej towarzyski Volley Masters do szwajcarskiego Montreux. Trzy z nich: Paulina Maj-Erwardt, Olivia Różański i Emilia Mucha mają już za sobą występ w zawodach. Na grę w reprezentacji Polski Julii Nowickiej w tym sezonie będziemy musieli jednak trochę poczekać.[Reprezentacje]»

Reprezentacja Polski kobiet na Ligę Narodów 2019
Fot.: CEV

Jacek Nawrocki, trener reprezentacji Polski kobiet wskazał 25 zawodniczek, z których będzie korzystał w rozgrywkach Ligi Narodów 2019.[Reprezentacje]»

Znalazły uznanie w oczach trenera Słowacji
Fot.: Karol Zdyb

Jaroslava Pencová (Grot Budowlani Łódž), Nina Herelová (BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała) oraz Erika Salanciová (AZS Politechniki Śląskiej Gliwice) znalazły uznanie w oczach trenera Marco Fenoglio i otrzymały powołanie do kadry Słowacji, która od piątku przygotowuje się do rozgrywek Ligi Europejskiej.[Reprezentacje]»

Szeroka kadra Polski mężczyzn na Siatkarską Ligę Narodów 2019
Fot.: Anna Jabłczyk

Vital Heynen, trener reprezentacji Polski mężczyzn w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS powołał szeroką kadrę na Siatkarską Ligę Narodów 2019. – Staram się nigdy nie patrzeć wstecz, ale miałem 14 zawodników z zeszłego sezonu i oni byli moim punktem wyjścia przy powołaniach - przyznał szkoleniowiec biało-czerwonych.[Reprezentacje]»

[2019-05-01 11:28:15]
Szeroki skład reprezentacji Włoch
Fot.: FIVB

Trener Blengini ogłosił szeroki skład reprezentacji Włoch. Pośród 30 powołanych graczy trudno szukać gwiazd włoskiej Serie A takich jak Oamany Juantorena, Iwan Zajcew czy Filippo Lanza. Szkoleniowiec Azzurrich wśród wybranych zawodników zdecydował się na wiele nowych nazwisk, które zadebiutują w kadrze.[Reprezentacje]»

Początek sprzedaży biletów na mecz Polska – Niemcy
Fot.: Anna Jabłczyk

W poniedziałkowe południe rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz inaugurujący sezon męskiej reprezentacji Polski. 25 maja o 17.00 mistrzowie świata zmierzą się z silną kadrą Niemiec.[Reprezentacje]»

Mistrzowie świata otworzą sezon 2019 w Arenie Gliwice
Fot.: Anna Jabłczyk

Arena Gliwice obiecała, że będzie działo się więcej. Więcej wydarzeń i więcej emocji. Tych sportowych na pewno nie zabraknie w tym roku. Po meczu kwalifikacyjnym Mistrzostw Europy w piłce ręcznej Polska-Niemcy, który odbył się dwa tygodnie temu to nie koniec niespodzianek. W Arenie Gliwice zobaczymy zmagania polskiej kadry w siatkówkę. I to na najwyższym poziomie![Reprezentacje]»

Szeroka kadra Polski mężczyzn na sezon 2019
Fot.: Anna Jabłczyk

Vital Heynen, trener reprezentacji Polski mężczyzn w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS powołał szeroką kadrę na sezon 2019.[Reprezentacje]»

Szeroka kadra Polski kobiet na Ligę Narodów 2019
Fot.: CEV

Jacek Nawrocki, trener reprezentacji Polski kobiet w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS powołał szeroką kadrę na Ligę Narodów 2019.[Reprezentacje]»

Kadra Polski na Montreux Volley Masters 2019
Fot.: FIVB

Jacek Nawrocki, trener reprezentacji Polski kobiet w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS powołał szeroką kadrę na Montreux Volley Masters 2019.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane