Najnowsze newsy

Żużel - Speedway Grand Prix

Bartosz Zmarzlik oficjalnie z dziką kartą
To już pewne. Gorzowski junior wystartuje 15 czerwca w turnieju cyklu Grand Prix, który odbędzie się na Stadionie imienia Edwarda Jancarza. Wczoraj Międzynarodowa Federacja Motocyklowa oficjalnie potwierdziła jego występ w zawodach. Bartosz Zmarzlik wystąpi z numerem 16.[Speedway Grand Prix]»

GP Wielkiej Brytanii: Sajfutdinow znowu najlepszy, Kasprzak ponownie na podium
Fot.: Lech Ćmielewski

Grand Prix Wielkiej Brytanii to kolejna wygrana Emila Sajfutdinowa w tym sezonie. Rosjanin umacnia się na pozycji lidera cyklu. Z kolei Krzysztof Kasprzak po raz drugi z rzędu stanął na podium. Tym razem w finale popisał się wspaniałą walką, w ferworze której jednak zamiast drugiej pozycji, zajął najniższy stopień podium. Wiceliderem był Niels Kristian Iversen. Fredrik Lindgren za spowodowanie przerwania biegu, został z finału wykluczony.[Speedway Grand Prix]»

SGP Czech w Pradze: Sukces Woffindfena, Kasprzak na podium
Czeska runda Grand Prix nie była udana dla dwóch najlepszych Polaków w cyklu. Jarosław Hampel, tylko dzięki wygranej w ostatnim swoim biegu rundy zasadniczej, zdołał zakwalifikować się do półfinałów, na których jednak zakończył rywalizację. Największym rozczarowaniem była pozycja Tomasza Golloba - zawodnik Unibaksu Toruń był przedostatnim żużlowcem turnieju.[Speedway Grand Prix]»

SGP Szwecji: Sajfutdinow znowu nokautuje, Polacy poza podium
Goeteborg nie był szczęśliwy dla Polaków. W kolejnej odsłonie Grand Prix na żużlu, najlepszy z biało-czerwonych zajął czwarte miejsce. Tomasz Gollob odpadł w półfinale, a Krzysztof Kasprzak ostatecznie był jedenasty. Szwecja okazała się gościnna dla Emila Sajfutdinowa, który w finale stoczył zaciętą walkę z Chrisem Holderem. Trzecie miejsce na podium zajął Nicki Pedersen.[Speedway Grand Prix]»

SGP Europy: Triumf Sajfutdinowa, Gollob na podium w Bydgoszczy
W bydgoskiej rundzie Grand Prix najlepszy okazał się Emil Sajfutdinow. Były zawodnik miejscowego zespołu, nie miał sobie równych w finale i pokonał Mateja Zagara, Tomasza Golloba i Taia Woffindena. Pozostali Polacy spisali się poniżej oczekiwań. Jarosław Hampel był dziewiąty, Krzysztof Buczkowski jedenasty, a Krzysztof Kasprzak ostatni.[Speedway Grand Prix]»

Grand Prix Nowej Zelandii: Hampel i Gollob deklasują rywali!!!
W inaugurujących sezon żużlowy rozgrywkach z cyklu Grand Prix, Polacy zajęli dwa pierwsze miejsca. W finale Jarosław Hampel nie dał szans pozostałym przeciwnikom i okazał się najlepszy, wygrywając z Tomaszem Gollobem, Nicki Pedersenem i Gregiem Hancockiem.[Speedway Grand Prix]»

[2013-03-22 19:16:04]
Lista startowa GP Nowej Zelandii
W sobotę o godzinie 4 (czasu polskiego) w Nowej Zelandii rozegrane zostaną pierwsze zawody z cyklu Grand Prix. Miano najlepszego bronić będzie Chris Holder. O tytuł będzie walczyło także trzech Polaków: Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel i Tomasz Gollob.[Speedway Grand Prix]»

[2012-11-12 18:05:47]
Nadchodzi nowa era speedway'a?
Sezon żużlowy dobiegł końca. W niedzielę wyłoniony został Indywidualny Mistrz Świata Juniorów... Rok 2012 z pewnością przyniósł wiele niespodzianek, a już szczególnie w cyklu SGP. Kto więc zaskoczył kibiców? Na kogo warto stawiać w przyszłości?[Speedway Grand Prix]»

[2012-11-08 13:00:32]
Chris Holder nie będzie operowany!
Aktualny indywidualny mistrz świata nie zostanie poddany operacji kolana. Dziś konsultował się z lekarzami, którzy podjęli decyzję o nieprzeprowadzaniu zabiegu.[Speedway Grand Prix]»

[2012-11-06 19:30:34]
Chris Holder obawia się operacji
Aktualny mistrz świata poważnej kontuzji nabawił się podczas meczu Elite League Knock Out Cup. Na szczęście nie doszło do zerwania więzadeł, jednak lekarze rozważają możliwość operacji kolana. Popularny "Crispy" o konieczności przeprowadzenia zabiegu dowie się w czwartek. Dzisiaj natomiast konsultował się z lekarzami w Londynie.[Speedway Grand Prix]»

SGP Polski: Wygrana Lindbaecka, Holder mistrzem świata
W ostatnich rozgrywkach z serii Grand Prix w Toruniu triumfował Antonio Lindbaeck, który w finale pokonał Tomasza Golloba, Grega Hancocka i Chrisa Holdera. Ten ostatni, dzięki świetnej postawie w zawodach, zapewnił sobie tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu, wyprzedzając w klasyfikacji generalnej Nickiego Pedersena i Grega Hancocka.[Speedway Grand Prix]»

GP Nordyckie w Vojens: Niespodziewane zwycięstwo Jensena
W nordyckim turnieju Grand Prix triumfował Michael Jesper Jensen. Pokonał on w finale Nicki Pederdsena, Emila Sajfutdinowa i Jasona Crumpa. Polacy nie spisali się najlepiej. Tomasz Gollob zajął dziewiąte miejsce, a Jarosław Hampel i Krzysztof Kasprzak odpowiednio piętnastą i czternastą pozycję.[Speedway Grand Prix]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane