Najnowsze newsy

Żużel » Speedway Grand Prix

Speedway Grand Prix | 2013-03-23 08:52:05 | Nadesłał: Iwona Gałęza | Źrodlo: inf. własna

Grand Prix Nowej Zelandii: Hampel i Gollob deklasują rywali!!!

W inaugurujących sezon żużlowy rozgrywkach z cyklu Grand Prix, Polacy zajęli dwa pierwsze miejsca. W finale Jarosław Hampel nie dał szans pozostałym przeciwnikom i okazał się najlepszy, wygrywając z Tomaszem Gollobem, Nicki Pedersenem i Gregiem Hancockiem.

Trzeci z biało-czerwonych, Krzysztof Kasprzak, zajął 12. miejsce.



Wyniki:
1. Jarosław Hampel (Polska) - 15 (1,1,3,2,2,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Tomasz Gollob (Polska) - 15 (3,1,3,0,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Nicki Pedersen (Dania) - 12 (0,0,3,3,3,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Greg Hancock (USA) - 11 (3,3,1,1,1,2) + 4. miejsce w finale
5. Darcy Ward (Australia) - 12 (3,3,1,1,3,1)
6. Andreas Jonsson (Szwecja) - 11 (3,2,3,2,1,0)
7. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 9 (2,2,0,3,2,0)
8. Chris Holder (Australia) - 9 (2,2,0,3,1,1)
9. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 8 (2,1,2,2,1)
10. Niels Kristian Iversen (Dania) - 7 (1,2,2,w,2)
11. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 6 (0,3,0,1,2)
12. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 6 (0,3,2,1,0)
13. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 6 (1,0,2,3,0)
14. Matej Zagar (Słowenia) - 5 (1,0,1,0,3)
15. Martin Vaculik (Słowacja) - 5 (2,0,1,2,0)
16. Jason Bunyan (Wielka Brytania) - 1 (0,1,0,w,0)
Rezerwowi:
17. Sean Mason (Nowa Zelandia) - NS
18. Dale Finch (Nowa Zelandia) - NS

Bieg po biegu:
1. Gollob, Woffinden, Zagar, Kasprzak
2. Hancock, Holder, Iversen, Bunyan
3. Ward, Vaculik, Hampel, Pedersen
4. Jonsson, Lindgren, Lindbaeck, Sajfutdinow
5. Hancock, Jonsson, Gollob, Pedersen
6. Sajfutdinow, Woffinden, Bunyan, Vaculik
7. Ward, Holder, Lindgren, Zagar
8. Kasprzak, Iversen, Hampel, Lindbaeck
9. Gollob, Lindbaeck, Ward, Bunyan
10. Hampel, Lindgren, Hancock, Woffinden
11. Pedersen, Iversen, Zagar, Sajfutdinow
12. Jonsson, Kasprzak, Vaculik, Holder
13. Holder, Hampel, Sajfutdinow, Gollob
14. Woffinden, Jonsson, Ward, Iversen (w)
15. Lindbaeck, Vaculik, Hancock, Zagar
16. Pedersen, Lindgren, Kasprzak, Bunyan (w)
17. Gollob, Iversen, Lindgren, Vaculik
18. Pedersen, Woffinden, Holder, Lindbaeck
19. Zagar, Hampel, Jonsson, Bunyan
20. Ward, Sajfutdinow, Hancock, Kasprzak

Półfinały:
21. Hampel, Pedersen, Ward, Woffinden
22. Gollob, Hancock, Holder, Jonsson

Finał:
23. Hampel, Gollob, Pedersen, Hancock

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane