Najnowsze newsy

Żużel - Speedway Grand Prix

Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix 31 lipca 2021 roku
Firma BSI, promotor najważniejszych imprez żużlowych na świecie, ogłosiła wstępny terminarz na 2021 rok. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, wrocławska runda Grand Prix na Stadionie Olimpijskim odbędzie się 31 lipca.[Speedway Grand Prix]»

Walka o mistrzostwo świata zaczyna się we Wrocławiu
Dwa turnieje Speedway Grand Prix we Wrocławiu zainaugurują zmagania najlepszych żużlowców o tytuł indywidualnego mistrza świata. Na liście startowej jest m.in. trzech Polaków, w tym wrocławianin Maciej Janowski oraz broniący złotego medalu Bartosz Zmarzlik.[Speedway Grand Prix]»

28 i 29 sierpnia Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa oraz BSI Speedwy ogłosiły zmodyfikowany kalendarz Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu – Speedway Grand Prix. Rywalizacja najlepszych zawodników świata rozpocznie się pod koniec wakacji we Wrocławiu. 28 i 29 sierpnia będziemy świadkami dwóch rund Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski.[Speedway Grand Prix]»

Rekordowa sprzedaż biletów na 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski
Niespełna 5 godzin trwała sprzedaż otwarta biletów na 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski. Po dwóch godzinach skończyły się wejściówki na miejsca siedzące, a trzy godziny później nie było także biletów na miejsca stojące.[Speedway Grand Prix]»

Torben Olsen dla wts.pl: Najszybsza sprzedaż w historii
Zaledwie kilkadziesiąt godzin wystarczyło, by bilety na 2019 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski wyprzedały się do ostatniego miejsca siedzącego. To absolutny rekord w dwudziestoczteroletniej historii cyklu. Kibice mają jeszcze szansę na zakup ostatnich miejsc stojących.[Speedway Grand Prix]»

Ruszyła sprzedaż biletów na 2019 BETARD Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski
Dziś o godzinie 14.00 ruszyła sprzedaż biletów na 2019 BETARD Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski. Przez dwa najbliższe dni jest to sprzedaż zamknięta dla posiadaczy karnetów na domowe mecze drużyny Betard Sparta Wrocław w sezon 2019 w PGE Ekstralidze.[Speedway Grand Prix]»

SGP: Dzikie karty dla Pedersena, Janowskiego, Sajfutdinowa i Zagara
Fot.: Dawid Ćmielewski

Nicki Pedersen, Maciej Janowski, Emil Sajfutdinow (na zdjęciu) i Matej Zagar - ta czwórka zawodników otrzymała stałe dzikie karty na przyszłoroczną Speedway Grand Prix.[Speedway Grand Prix]»

Patryk Dudek z Dziką Kartą na Lotto GP w Warszawie
Fot.: Lech Ćmielewski

Patryk Dudek pojedzie 14 maja w LOTTO Grand Prix Polski w Warszawie! DuZers otrzymał dziś Dziką Kartę od organizatora rozgrywek.[Speedway Grand Prix]»

19 października rusza sprzedaż biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland
Od 19 października rozpoczyna się pierwszy etap sprzedaży biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na żużlu. Zawody odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie 14 maja o godzinie 19:00. Następnego dnia zaplanowano (początek o godz. 14:00) mecz Polska – Reszta Świata.[Speedway Grand Prix]»

Paweł Przedpełski z dziką kartą w Grand Prix w Toruniu
Paweł Przedpełski dostał dziką kartę na ostatnią europejską rundę Grand Prix w tym sezonie. Rezerwowymi będą Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik, którzy niedawno wywalczyli awans do przyszłorocznego cyklu.[Speedway Grand Prix]»

SGP Polski: Zagar najlepszy w Gorzowie
Zwycięstwem Mateja Zagra zakończyła się ósma runda cyklu Grand Prix rozegrana na torze w Gorzowie Wielkopolskim. Drugie miejsce zajął Greg Hancock, a trzecie Tai Woffinden. Tuż za podium uplasował się zawodnik miejscowych, Bartosz Zmarzlik. Na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej umocnił się Tai Woffinden, który ma już 24 punkty przewagi nad Nickim Pedersenem. Kolejna runda GP odbędzie się 13 września w Krsko.[Speedway Grand Prix]»

Bartosz Zmarzlik z dziką kartą w Grand Prix Challange
Polska żużlowa dyplomacja okazała się skuteczna. Zmarzlik dostał dziką kartę na GP Challange w Rybniku, choć miał dużą konkurencję. – Za każdym razem Biuro CCP FIM decyduje o przyznaniu dzikich kart – mówi przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański. – Tym razem było kilka naprawdę poważnych kandydatur. Jednak koledzy z biura podzielili moje zdanie i Bartek otrzymał prawo udziału w tych zawodach. Wydaje mi się również, że wybór Petera Klidemana, on dostał drugą dziką kartę na te zawody, jest również jak najbardziej właściwy – kończy Szymański.[Speedway Grand Prix]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane