Najnowsze newsy

Żużel » Speedway Grand Prix

Speedway Grand Prix | 2020-07-29 12:03:50 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

28 i 29 sierpnia Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski

Międzynarodowa Federacja Motocyklowa oraz BSI Speedwy ogłosiły zmodyfikowany kalendarz Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu – Speedway Grand Prix. Rywalizacja najlepszych zawodników świata rozpocznie się pod koniec wakacji we Wrocławiu. 28 i 29 sierpnia będziemy świadkami dwóch rund Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski.

– Cieszę się, że zgodnie z naszym życzeniem z zeszłego roku, Grand Prix po raz kolejny zawitało do Wrocławia. To wspaniałe, że ponownie będziemy mogli podziwiać najlepszych żużlowców w tym szczególnym dla wrocławskiego żużla miejscu, czyli na Stadionie Olimpijskim – mówi Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia. – Tegoroczne Grand Prix organizowane jest w wyjątkowych warunkach. Wiemy, że pandemia zmieniła wiele w naszym codziennym funkcjonowaniu. Tego, czego na pewno nie zmieniła, to naszej wielkiej miłości do żużla! – dodaje.

– Od lat wspieramy wrocławski żużel. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby nas zabraknąć teraz, w tych niełatwych dla wszystkich czasach. Przed rokiem byliśmy świadkami kapitalnych zawodów podczas Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski. Jestem przekonany, że i tym razem na Stadionie Olimpijskim żużlowcy dostarczą kibicom niesamowitych emocji – mówi Artur Dziechciński, właściciel firmy BETARD, sponsora tytularnego wrocławskich rund SGP.

Niebawem przekażemy informacje dotyczące sprzedaży biletów na dwie rundy Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski. Jednocześnie przypominamy, że bilety zakupione na zawody, które pierwotnie miały odbyć się 1 sierpnia zachowują ważność na nowy termin FIM Speedway Grand Prix Polski w 2021 roku i nie uprawniają do wstępu na zwody w 2020 roku.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane