Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

[2016-07-26 19:30:27]
Aluron rozpoczął przygotowania
Aluron Virtu Warta Zawiercie w poniedziałek 25 lipca rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu 2016/2017. Podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza spotkali się na hali OSIR II w Zawierciu.[I Liga Mężczyzn]»

Kuba Lewandowski wypożyczony do Aluron Virtu
20-letni środkowy LOTOSU Trefla sezon 2016/2017 spędzi w pierwszoligowym Aluron Virtu Warta Zawiercie. Śląski zespół w zeszłym sezonie zajął 6. miejsce w I lidze. Lewandowski spotka się tam m.in. z byłymi zawodnikami LTG - Michałem Żukiem i Jarosławem Maciończykiem[I Liga Mężczyzn]»

[2016-07-07 17:06:01]
I liga bez KPS Kęty
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Po Camperze Wyszków decyzję o wycofaniu drużyny z rozgrywek I ligi podjęli działacze KPS Kęty. Powód - problemy finansowe.[I Liga Mężczyzn]»

Jakub Gniado trenerem przygotowania fizycznego w Zawierciu
Jakub Gniado dołączył do sztabu szkoleniowego Aluron Virtu Warta Zawiercie! Kuba będzie odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne zawodników Aluron Virtu.[I Liga Mężczyzn]»

Przemysław Michalczyk trenerem Victorii Wałbrzych
To już pewne, nowym szkoleniowcem wałbrzyskiej Victorii PWSZ został Przemysław Michalczyk. Do niedawna prezes Jastrzębskiego Węgla, w przeszłości znakomity zawodnik (reprezentant Polski, mistrz i wicemistrz kraju) oraz trener, w nadchodzącym sezonie prowadzić będzie zespół spod Chełmca w rozgrywkach I ligowych. Zastąpił on tym samym odchodzącego trenera Krzysztofa Janczaka, z którym zarząd klubu nie przedłużył umowy.[I Liga Mężczyzn]»

Krzysztof Gibek zamyka skład przyjmujących
Do zespołu KPS Siedlce dołączył nowy zawodnik. Mowa o Krzysztofie Gibku. Ostatnim klubem 24-letniego przyjmującego był II-ligowy AZS Cementownia Odra S.A. Opole. W AZS-ie spędził ostatnie 5 sezonów gdzie z w parze z grą w klubie kończył studia. Wcześniej ten praworęczny zawodnik reprezentował rodzimy klub – KS Warta Działoszyn.[I Liga Mężczyzn]»

Moustapha M’Baye na rok w Siedlcach
Środkowy LOTOSU Trefla, który w poprzednim sezonie grał w APP Krispolu Września, w kolejnych rozgrywkach będzie reprezentował barwy zespołu KPS Siedlce. Moustapha M’Baye z nowym klubem związał się na zasadzie rocznego wypożyczenia.[I Liga Mężczyzn]»

Ośmiu pewniaków w kadrze Ślepska na sezon 2016/17
Działacze I-ligowego Ślepska Suwałki wciąż kompletują kadrę na ósmy już w historii klubu sezon w I lidze siatkarzy. Wśród nowych twarzy w ekipie z Suwałk znaleźli się m.in. dwaj rozgrywający. Pierwszym z nich jest niezwykle doświadczony Piotr Lipiński, zaś drugim młody 20-letni Jan Tomczyk.[I Liga Mężczyzn]»

Kacper Popik wzmocnił ekipę z Zawiercia
Drugim rozgrywającym Aluron Virtu Warty Zawiercie, obok Jarosława Macionczyka będzie Kacper Popik! W zeszłym sezonie występował w duńskiej ekstraklasie.[I Liga Mężczyzn]»

Sławomir Zemlik wzmacnia formację przyjmujących
Sławomir Zemlik mierzy 200 cm i w listopadzie skończy 24 lata. Urodził się w Malborku i w tamtejszym Jurandzie rozpoczynał swoją przygodę z siatkówką. Do Gdańska trafił w 2010 roku. Reprezentował klub w kategorii juniora oraz w Młodej Lidze. Był czołowym graczem zespołu LOTOSU Trefla, który sięgnął po mistrzostwo tych rozgrywek w sezonie 2012/2013 oraz po brązowy medal rok później.[I Liga Mężczyzn]»

[2016-06-20 18:53:18]
Michał Żuk zagra w Zawierciu
Kolejnym przyjmującym, który w nowym sezonie będzie reprezentował barwy Aluron Virtu Warta Zawiercie jest Michał Żuk. W zeszłym sezonie Michał występował na parkietach Plus Ligi z MKS Będzin.[I Liga Mężczyzn]»

Kamil Gutkowski podpisał kontrakt z Zawierciem
Aluron Virtu Warta Zawiercie podpisał kontrakt z nowym zawodnikiem! Nowym przyjmującym Aluron Virtu został Kamil Gutkowski.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane