Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

Mecze kontrolne BBTS Bielsko-Biała przed sezonem 2020/21 TAURON 1. Ligi
Fot.: Anna Jabłczyk

Znamy dokładne plany sparingowe drużyny BBTS Bielsko-Biała przed sezonem 2020/21 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Bielszczanie sprawdzą swoją formę w kilku meczach kontrolnych i wezmą udział w XX Międzynarodowym Turnieju Siatkarskie Beskidy 2020.[I Liga Mężczyzn]»

Wojciech Siek wraca do Bielska-Białej
Fot.: Anna Jabłczyk

Wojciech Siek ponownie będzie reprezentował barwy BBTS Bielsko-Biała. W sobotę klub potwierdził podpisanie umowy z środkowym.[I Liga Mężczyzn]»

[2020-07-11 14:11:28]
Marcel Hendzelewski zostaje w Lechii
Fot.: Anna Jabłczyk

Marcel Hendzelewski przez kolejny sezon będzie reprezentował barwy Lechii Tomaszów Mazowiecki w rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn.[I Liga Mężczyzn]»

II Memoriał im. Janusza Sikorskiego na początku września
Fot.: Anna Jabłczyk

Klub Exact Systems Norwid Częstochowa poinformował, że na początku września planuje rozegranie II Memoriału im. Janusza Sikorskiego.[I Liga Mężczyzn]»

Trzeci sezon Bartłomieja Oniszka w BBTS Bielsko-Biała
Fot.: Anna Jabłczyk

Bartłomiej Oniszk trzeci sezon z rzędu będzie bronił barw BBTS Bielsko-Biała. Bielszczanie poprzednie rozgrywki zakończyli na 2. lokacie.[I Liga Mężczyzn]»

[2020-07-10 21:14:44]
Luciano Vicentin przyjmującym BBTS
Fot.: Anna Jabłczyk

Nowym przyjmującym bielskiego zespołu został reprezentant Argentyny, 20-letni Luciano Vicentin. Do Bielska-Białej przenosi się z argentyńskiego klubu ekstraklasy - River Plate.[I Liga Mężczyzn]»

Konrad Bączek zasila szeregi BAS Białystok
Fot.: Anna Jabłczyk

Konrad Bączek zasila szeregi drużyny BAS Białystok, która już we wrześniu zadebiutuje w rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn.[I Liga Mężczyzn]»

Damian Dobosz ponownie zagra w KPS Siedlce
Fot.: Anna Jabłczyk

Damian Dobosz po roku przerwy ponownie zagra w drużynie KPS Siedlce.[I Liga Mężczyzn]»

Kajetan Kulik nowym atakującym Mickiewicza
Fot.: Anna Jabłczyk

Kajetan Kulik został nowym atakującym Mickiewicza Kluczbork. Zawodnik ostatni sezon spędził w barwach MKS Aqua Zdrój Wałbrzych.[I Liga Mężczyzn]»

Kapitan na pokładzie. Arkadiusz Olczyk zostaje we Wrocławiu
Fot.: Anna Jabłczyk

Jedna z najważniejszych postaci w drużynie KFC Gwardia w poprzednim sezonie. Arkadiusz Olczyk, kapitan drużyny i jeden z najbardziej doświadczonych siatkarzy w drużynie, zostaje na pokładzie. Dla środkowego będzie to trzeci kolejny sezon w roli Gwardzisty.[I Liga Mężczyzn]»

Bartosz Zrajkowski odchodzi z LUK Politechniki Lublin
Fot.: Anna Jabłczyk

Bartosz Zrajkowski odchodzi z LUK Politechniki Lublin. W piątek klub poinformował o zakończeniu współpracy z rozgrywającym.[I Liga Mężczyzn]»

Ósmy sezon Kajetana Marka w BBTS Bielsko-Biała
Fot.: Anna Jabłczyk

Kajetan Marek przedłużył kontrakt z BBTS Bielsko-Biała. Sezon 2020/2021 będzie ósmym rokiem jego gry w barwach bielskiego klubu. - Chciałbym, żeby wszystko wróciło do normy, żeby wszystko wyglądało tak jak wcześniej, ale niestety na to się nie zanosi – mówi libero bielskiej drużyny.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane