Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

[2016-09-16 21:54:49]
Zwycięski sparing z AGH
W pierwszym spotkaniu Turnieju w Pakosławicach koło Nysy Aluron Virtu Warta Zawiercie zmierzył się z AGH Kraków. Po rozegraniu pięciu setów Aluron Virtu wygrał piątkowy mecz z Krakowianami 3:2.[I Liga Mężczyzn]»

[2016-09-15 19:52:28]
Turniej w Pakosławicach
Przed drużyną Aluron Virtu Warta Zawiercie kolejne gry sparingowe. Tym razem Aluron Virtu uda się do Pakosławic koło Nysy, gdzie zmierzy się z rywalami z I ligi.[I Liga Mężczyzn]»

Dawid Ogórek: Możemy na siebie liczyć
Po wygranej w starciu z Bystriną SPU Nitrą, siatkarze Aluronu wyjechali z Bielska-Białej w dobrych nastrojach oraz z nagrodą za zajęcie trzeciego miejsca. Teraz siatkarze prowadzeni z ławki trenerskiej przez Dominika Kwapisiewicza, będą pracowali nad dalszym budowaniem formy przed nowym sezonem. - Atmosfera to bardzo ważny dodatek do budowania solidnej drużyny. Możemy się cieszyć, że w naszym zespole jest ona dobra - przyznał z uśmiechem na twarzy, libero ekipy z Zawiercia, Dawid Ogórek.[I Liga Mężczyzn]»

Beskidy 2016: Aluron Zawiercie zameldował się na trzecim miejscu
W drugim dniu turnieju rozgrywanego w hali pod Dębowcem, ekipa trenera Dominika Kwapisiewicza zmierzyła się z drużyną mistrza Słowacji. Pierwszoligowiec rozpoczął to starcie od straty inauguracyjnej partii spotkania. Pomimo tego, drużyna z Zawiercia nie poddała się i okazała się mocniejsza w trzech kolejnych odsłonach. Tym samym Aluron Virtu zajął trzecie miejsce w XV Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Beskidy 2016.[I Liga Mężczyzn]»

Łukasz Kaczorowski: Jesteśmy dobrej myśli
Na początek tegorocznej edycji turnieju organizowanego przez BBTS, drużyna z Zawiercia zmierzyła się z Jastrzębskim Węglem. Po trzech setach walki górą w tym starciu okazali się siatkarze Marka Lebedewa. - Taki turniej jak ten, jest dla nas dobrym przetarciem, gdyż możemy zagrać z mocnym rywalami - przyznał atakujący Aluronu Virtu, Łukasz Kaczorowski.[I Liga Mężczyzn]»

Kamil Dębski wypożyczony do Zawiercia
Niespełna 19-letni Kamil Dębski, który w minionym sezonie trenował pod okiem Andrei Anastasiego, a także wspomagał drużyny Młodej Ligi oraz juniorów, będzie wypożyczony do pierwszej ligi. Przyjmujący będzie reprezentować barwy Aluron Virtu Warty Zawiercie.[I Liga Mężczyzn]»

[2016-07-26 19:30:27]
Aluron rozpoczął przygotowania
Aluron Virtu Warta Zawiercie w poniedziałek 25 lipca rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu 2016/2017. Podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza spotkali się na hali OSIR II w Zawierciu.[I Liga Mężczyzn]»

Kuba Lewandowski wypożyczony do Aluron Virtu
20-letni środkowy LOTOSU Trefla sezon 2016/2017 spędzi w pierwszoligowym Aluron Virtu Warta Zawiercie. Śląski zespół w zeszłym sezonie zajął 6. miejsce w I lidze. Lewandowski spotka się tam m.in. z byłymi zawodnikami LTG - Michałem Żukiem i Jarosławem Maciończykiem[I Liga Mężczyzn]»

[2016-07-07 17:06:01]
I liga bez KPS Kęty
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Po Camperze Wyszków decyzję o wycofaniu drużyny z rozgrywek I ligi podjęli działacze KPS Kęty. Powód - problemy finansowe.[I Liga Mężczyzn]»

Jakub Gniado trenerem przygotowania fizycznego w Zawierciu
Jakub Gniado dołączył do sztabu szkoleniowego Aluron Virtu Warta Zawiercie! Kuba będzie odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne zawodników Aluron Virtu.[I Liga Mężczyzn]»

Przemysław Michalczyk trenerem Victorii Wałbrzych
To już pewne, nowym szkoleniowcem wałbrzyskiej Victorii PWSZ został Przemysław Michalczyk. Do niedawna prezes Jastrzębskiego Węgla, w przeszłości znakomity zawodnik (reprezentant Polski, mistrz i wicemistrz kraju) oraz trener, w nadchodzącym sezonie prowadzić będzie zespół spod Chełmca w rozgrywkach I ligowych. Zastąpił on tym samym odchodzącego trenera Krzysztofa Janczaka, z którym zarząd klubu nie przedłużył umowy.[I Liga Mężczyzn]»

Krzysztof Gibek zamyka skład przyjmujących
Do zespołu KPS Siedlce dołączył nowy zawodnik. Mowa o Krzysztofie Gibku. Ostatnim klubem 24-letniego przyjmującego był II-ligowy AZS Cementownia Odra S.A. Opole. W AZS-ie spędził ostatnie 5 sezonów gdzie z w parze z grą w klubie kończył studia. Wcześniej ten praworęczny zawodnik reprezentował rodzimy klub – KS Warta Działoszyn.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane