Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

Komplet wyników pierwszej kolejki I ligi mężczyzn
Fot.: Anna Jabłczyk

Udany występ na inaugurację nowego sezonu zapisali siatkarze z Suwałk, sięgając po cenne zwycięstwo na własnym terenie za komplet punktów ze Spałą. Na tytuł MVP zapracował sobie występujący niezmiennie od wielu lat w barwach Ślepska, Łukasz Rudzewicz. Spośród wszystkich pięciu spotkań najciekawszy i najbardziej zacięty bój odbył się w Nysie, gdzie Stal zmierzyła się z Victorią Wałbrzych. Graczem meczu, w którym skuteczniej o dwa punkty zaprezentowała się miejscowa ekipa, uznany został Bartłomiej Dzikowicz, libero nysan.[I Liga Mężczyzn]»

W sobotę inauguracja rozgrywek I ligi siatkarzy
Fot.: Anna Gumowska

W sobotę odbędzie się inauguracja rozgrywek I ligi siatkarzy, w której walczyć będzie jedenaście drużyn. Exact System Norwid Częstochowa w meczu przeciwko KPS Siedlce zadebiutuje na zapleczu PlusLigi.[I Liga Mężczyzn]»

KS Aluron przegrywa z APP Krispol Września
W drugim spotkaniu Aluron Virtu Warta Zawiercie zmierzył się z APP Krispol Września. Lepszą drużyną w tym meczu okazała się drużyna z Wielkopolski, która wygrała 3:0.[I Liga Mężczyzn]»

[2016-09-16 21:54:49]
Zwycięski sparing z AGH
W pierwszym spotkaniu Turnieju w Pakosławicach koło Nysy Aluron Virtu Warta Zawiercie zmierzył się z AGH Kraków. Po rozegraniu pięciu setów Aluron Virtu wygrał piątkowy mecz z Krakowianami 3:2.[I Liga Mężczyzn]»

[2016-09-15 19:52:28]
Turniej w Pakosławicach
Przed drużyną Aluron Virtu Warta Zawiercie kolejne gry sparingowe. Tym razem Aluron Virtu uda się do Pakosławic koło Nysy, gdzie zmierzy się z rywalami z I ligi.[I Liga Mężczyzn]»

Dawid Ogórek: Możemy na siebie liczyć
Po wygranej w starciu z Bystriną SPU Nitrą, siatkarze Aluronu wyjechali z Bielska-Białej w dobrych nastrojach oraz z nagrodą za zajęcie trzeciego miejsca. Teraz siatkarze prowadzeni z ławki trenerskiej przez Dominika Kwapisiewicza, będą pracowali nad dalszym budowaniem formy przed nowym sezonem. - Atmosfera to bardzo ważny dodatek do budowania solidnej drużyny. Możemy się cieszyć, że w naszym zespole jest ona dobra - przyznał z uśmiechem na twarzy, libero ekipy z Zawiercia, Dawid Ogórek.[I Liga Mężczyzn]»

Beskidy 2016: Aluron Zawiercie zameldował się na trzecim miejscu
W drugim dniu turnieju rozgrywanego w hali pod Dębowcem, ekipa trenera Dominika Kwapisiewicza zmierzyła się z drużyną mistrza Słowacji. Pierwszoligowiec rozpoczął to starcie od straty inauguracyjnej partii spotkania. Pomimo tego, drużyna z Zawiercia nie poddała się i okazała się mocniejsza w trzech kolejnych odsłonach. Tym samym Aluron Virtu zajął trzecie miejsce w XV Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Beskidy 2016.[I Liga Mężczyzn]»

Łukasz Kaczorowski: Jesteśmy dobrej myśli
Na początek tegorocznej edycji turnieju organizowanego przez BBTS, drużyna z Zawiercia zmierzyła się z Jastrzębskim Węglem. Po trzech setach walki górą w tym starciu okazali się siatkarze Marka Lebedewa. - Taki turniej jak ten, jest dla nas dobrym przetarciem, gdyż możemy zagrać z mocnym rywalami - przyznał atakujący Aluronu Virtu, Łukasz Kaczorowski.[I Liga Mężczyzn]»

Kamil Dębski wypożyczony do Zawiercia
Niespełna 19-letni Kamil Dębski, który w minionym sezonie trenował pod okiem Andrei Anastasiego, a także wspomagał drużyny Młodej Ligi oraz juniorów, będzie wypożyczony do pierwszej ligi. Przyjmujący będzie reprezentować barwy Aluron Virtu Warty Zawiercie.[I Liga Mężczyzn]»

[2016-07-26 19:30:27]
Aluron rozpoczął przygotowania
Aluron Virtu Warta Zawiercie w poniedziałek 25 lipca rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu 2016/2017. Podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza spotkali się na hali OSIR II w Zawierciu.[I Liga Mężczyzn]»

Kuba Lewandowski wypożyczony do Aluron Virtu
20-letni środkowy LOTOSU Trefla sezon 2016/2017 spędzi w pierwszoligowym Aluron Virtu Warta Zawiercie. Śląski zespół w zeszłym sezonie zajął 6. miejsce w I lidze. Lewandowski spotka się tam m.in. z byłymi zawodnikami LTG - Michałem Żukiem i Jarosławem Maciończykiem[I Liga Mężczyzn]»

[2016-07-07 17:06:01]
I liga bez KPS Kęty
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Po Camperze Wyszków decyzję o wycofaniu drużyny z rozgrywek I ligi podjęli działacze KPS Kęty. Powód - problemy finansowe.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane