Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

Dobra postawa STS Olimpii Sulęcin w sparingu ze Stocznią Szczecin
Fot.: Anna Jabłczyk

W piątek STS Olimpia Sulęcin zmierzyła się ze Stocznią Szczecin w meczu sparingowym. Sulęcianie przegrali 0:3 (18:25, 27:29, 25:27), ale w konfrontacji z plusligową drużyną pokazali się z bardzo dobrej strony. Dla Arkadiusza Romańczuka oraz Damiana Sławiaka było to ostatnie spotkanie w barwach Olimpii Sulęcin.[I Liga Mężczyzn]»

Ceny biletów i karnetów na mecze BBTS Bielsko-Biała
Fot.: Anna Jabłczyk

Za niespełna dwa tygodnie zostanie rozegrana 1. kolejka rozgrywej 1. Ligi Mężczyzn w sezonie 2018/19. Kibice BBTS Bielsko-Biała mogą nabywać już karnety i bilety na spotkania bielskiej drużyny. W nowym sezonie mecze siatkarzy BBTS-u będzie można obserwować z sektorów usytuowanych najbliżej boiska - 1, 2, 3, 6, 7, 8. Na wszystkie miejsca będzie obowiązywać jedna stawka cenowa.[I Liga Mężczyzn]»

Michał Superlak: Chcę pomóc Gwardii w rozwoju
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W niedzielę we Wrocławiu zakończył się Ogólnopolski Turniej Siatkarski „Gwardia wraca do I ligi”. Na parkiecie, w szeregach drużyny trenera Piotra Lebiody, nie zabrakło sprowadzonego na ten sezon ligowy z Kielc, Michała Superlaka. - Będziemy próbować sprawić jakąś niespodziankę. Dla klubu i dla miasta jest to powrót do pierwszej ligi po długim czasie, dlatego naszą ambicją jest zająć w rozgrywkach pewne miejsce. Wierzę, że uda nam się razem osiągnąć założone na ten sezon cele - informuje atakujący.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-09-08 18:00:09]
MCKiS Jaworzno wygrywa Beskidy
Fot.: Anna Jabłczyk

Zwycięzcą XVII Międzynarodowego Turnieju Siatkarskiego Beskidy 2018 została drużyna MCKiS Jaworzno, która pokonała w finałowym meczu zespół gospodarzy 3:2. Nagroda dla najlepszego rozgrywającego turnieju im. Henryka Kubicy trafiła do Mariusza Magnuszewskiego, zawodnika jaworznickiego teamu.[I Liga Mężczyzn]»

Turniej Beskidy 2018 już w ten weekend
Fot.: FIVB

Serdecznie zapraszamy na XVII Międzynarodowy Turniej Siatkarski Beskidy 2018. Tegoroczna edycja odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę (7 i 8 września) w hali Victoria przy ul. Bratków 16.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-08-09 14:01:28]
Fedor Sukhatskiy przyjmującym BBTS
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Drugim obcokrajowcem w zespole będzie przyjmujący z Rosji, Fedor Sukhatskiy.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-08-08 14:14:59]
Krikun i Skotarek na ataku w BBTS
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W nowym sezonie za atak będą odpowiadać Rosjanin Oleg Krikun i Mikołaj Skotarek. Dla obu nie będzie to pierwszy sezon w BBTS.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-08-08 12:10:47]
Sawicki i Piotrowski na przyjęciu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W nowym sezonie w bielskich barwach zobaczymy dwóch młodych przyjmujących - do kadry dołączył Mikołaj Sawicki, kolejny sezon BBTS będzie reprezentować Tomasz Piotrowski.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-07-31 12:28:47]
Bartosz Buniak w BBTS
Fot.: Anna Jabłczyk

Srebrny medalista poprzednich rozgrywek I ligi - Bartosz Buniak - dołącza do kadry BBTS Bielsko-Biała. Nowy sezon rozgrywkowy będzie jego czwartym w barwach drużyny ze stolicy Podbeskidzia.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-07-28 10:08:32]
Nowi środkowi BBTS
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Miło nam poinformować, że w nowym sezonie ligowym w naszych barwach będą występować dwaj wysocy środkowi - reprezentant kraju Sebastian Adamczyk oraz Bartłomiej Oniszk.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-07-25 15:06:55]
Koziura i Marek W BBTS
Fot.: Anna Jabłczyk

Po rocznym pobycie w AZS Częstochowa pod Dębowiec wraca libero, Łukasz Koziura. Z klubem spod Jasnej Góry nasz nowy zawodnik wygrał ligę. Wśród libero w klubie ze stolicy Podbeskidzia znajdzie się również Kajetan Marek.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-07-25 13:27:44]
Terminarz I ligi
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Poznaliśmy terminarz I ligi mężczyzn, ekipa z Bielska sezon rozpocznie w ostatni weekend września meczem MCKiS Jaworzno.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane