Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

Mateusz Piotrowski: Te mecze są bardzo nierówne
Fot.: Anna Gumowska

Exact Systems Norwid Częstochowa przegrał z BBTS Bielsko-Biała 1:3 w pierwszym meczu o 5. miejsce 1. Ligi Mężczyzn na koniec sezonu 2018/19. - Te mecze są bardzo nierówne - powiedział Mateusz Piotrowski, atakujący częstochowskiej drużyny.[I Liga Mężczyzn]»

Bartłomiej Rebzda: Musimy szybko się pozbierać
Fot.: Anna Jabłczyk

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki przegrała półfinałową rywalizację z MKS Ślepsk Suwałki i w tym sezonie powalczy o brązowy medal 1. Ligi. - Musimy szybko się pozbierać i wyczyścić głowy - powiedział Bartłomiej Rebzda, trener tomaszowian.[I Liga Mężczyzn]»

Program meczów o złoty i brązowy medal 1. Ligi Mężczyzn
Fot.: Anna Jabłczyk

Znamy dokładny program meczów o złoty i brązowy medal 1. Ligi Mężczyzn w sezonie 2018/19. Przypominamy, że w finale zmierzy się Stal Nysa z MKS Ślepsk Suwałki. Z kolei w małym finale zagra KS Lechia Tomaszów Mazowiecki z APP Krispolem Września.[I Liga Mężczyzn]»

Dajmy szansę młodzieży. Ratujmy kielecką siatkówkę!
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Pomimo tego, że seniorski Klub Piłki Siatkowej Buskowianka Kielce postawiono w stan likwidacji są jeszcze ludzie, którzy nie tracą nadziei na istnienie drużyny w przyszłym sezonie. Potrzeba "jedynie" odpowiednich osób, którzy będą działać z pasją i pełnią zaangażowania i odbudują ten sport w stolicy województwa świętokrzyskiego. Zachęcamy do przeczytania rozmowy z trenerem, Mateuszem Grabdą.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-04-01 08:11:39]
Leszek Mazur: To był dobry sezon
KS Gwardia Wrocław powalczy o 7. lokatę na koniec sezonu 2018/19 1. Ligi Mężczyzn. Leszek Mazur w specjalnej rozmowie z naszym portalem opowiada o ostatnich meczach z Exact Systems Norwid Częstochowa, różnych zawirowaniach, z którymi zmagali się wrocławianie w czasie tegorocznych rozgrywek oraz planach na kolejny sezon. - Szczerze mówiąc nikt na początku sezonu nie przewidywał, co może się wydarzyć. Myślę, że graliśmy bardzo dobrze, sprawiliśmy niejedną niespodziankę. Pokazaliśmy, że potrafimy walczyć z każdym, wygrywać z tymi najlepszymi. To był na pewno dobry sezon, szczególnie po takiej długiej przerwie w tej klasie rozgrywkowej - powiedział szkoleniowiec Gwardzistów. I dodał - Stworzyliśmy kolektyw. To jest głównie zasługa chłopaków. Oni bardzo się z sobą zżyli i stworzyli ten kolektyw.[I Liga Mężczyzn]»

Znamy rozstrzygnięcie II rundy fazy play off o miejsca 5-8
Fot.: Anna Jabłczyk

Znamy rozstrzygnięcie II rundy fazy play off o miejsca 5-8 w rozgrywkach 1. Ligi Mężczyzn. O 5. lokatę na koniec sezonu 2018/19 powalczy Exact Systems Norwid Częstochowa z BBTS Bielsko-Biała, a o 7. pozycję zagra KPS Siedlce z KS Gwardią Wrocław.[I Liga Mężczyzn]»

Czarne chmury nad kielecką siatkówką
Fot.: Anna Jabłczyk

Czarne chmury zebrały się nad kielecką siatkówką. Wczorajszego popołudnia odbyło się trzecie nadzwyczajne walne zgromadzenie członków stowarzyszenia KPS Buskowianka Kielce, mające na celu wybranie zarządu Klubu. W połowie marca z funkcji prezesa zrezygnował ówczesny sternik kieleckich siatkarzy, Łukasz Zieliński. Reszta zarządu także podała się do dymisji.[I Liga Mężczyzn]»

Mateusz Jóźwik: Udało się nam stworzyć monolit
Fot.: Anna Jabłczyk

APP Krispol Września po raz drugi z rzędu awansował do półfinału 1. Ligi Mężczyzn. Wrześnianie dzisiaj rozpoczynają rywalizację w II rundzie fazy play off ze Stalą Nysa. - Niewątpliwie jesteśmy zaskoczeniem tej ligi. Myślę, że z dnia na dzień zaskakujemy samych siebie, tymi wszystkimi zwycięstwami. Powiem tak - strach pomyśleć, co będzie dalej. My tak naprawdę wygrywamy z meczu na mecz. Każdy z nas buduje swoją historię, jako zawodnik. Niezwykle piękną sprawą jest to, że udało się nam stworzyć monolit. Widać, że zespołowość u nas króluje - powiedział w rozmowie Mateusz Jóźwik, przyjmujący Krispolu Września.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-03-22 15:19:19]
O wynik i dla zwierzaków!
Mimo porażki w I rundzie play off ze Stalą Nysa, ligowa rywalizacja trwa. Pora na walkę o zajęcie jak najwyższej lokaty w sezonie. Kolejnym rywalem będzie Exact Systems Norwid Częstochowa. Dodatkowo, w ramach współpracy z wrocławskim ZOO, dochód z sobotniego meczu, zostanie przekazany na rzecz fok – z okazji międzynarodowego święta – tych zwierzaków.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-03-22 15:13:40]
Stal Nysa rozpoczyna półfinały
W najbliższą niedzielę siatkarze naszej drużyny rozpoczną walkę o finał. Po wyczerpujących i zaciętych spotkaniach z Gwardią Wrocław, w I rundzie play-off, przyszedł czas na Krispol Września.[I Liga Mężczyzn]»

Znamy wszystkich półfinalistów 1. Ligi. Aktualizacja terminarza
Fot.: Anna Jabłczyk

Znamy już wszystkich półfinalistów 1. Ligi Mężczyzn. W sezonie 2018/19 o medale powalczy APP Krispol Września, KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, MKS Ślepsk Suwałki i Stal Nysa. O miejsca 5-8 zagra natomiast BBTS Bielsko-Biała, Exact Systems Norwid Częstochowa, KS Gwardia Wrocław i KPS Siedlce. Spotkania II rundy fazy play off rozpoczną się już w najbliższy weekend.[I Liga Mężczyzn]»

Sobota z 1. Ligą: KS Gwardia Wrocław - Stal Nysa 1:3. Nysianie w półfinale
KS Gwardia Wrocław przegała Stal Nysa 1:3 (25:22, 16:25, 22:25, 10:25) w trzecim meczu I rundy fazy play off 1. Ligi Mężczyzn. MVP został wybrany Bartosz Bućko. W rywalizacji do trzech zwycięstw nysianie wygrali 3:0 i awansowali do półfinału pierwszoligowych rozgrywek.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane