Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

[2019-01-21 18:22:57]
Telewizyjne odbudowanie
Po trudnym meczu wyjazdowym w odległych Siedlcach, siatkarze Piotra Lebiody mieli kilka dni odpoczynku od ligowych zmagań. Przed nimi kolejne, spore wyzwanie. Pierwszy mecz w asyście telewizyjnych kamer, rozegrany przed własną publicznością. Rywal z górnej półki, bo do stolicy Dolnego Ślaska zawita KS Lechia Tomaszów Mazowiecki.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-01-21 12:07:55]
Łukasz Chajec: To był ważny mecz
Fot.: Anna Jabłczyk

STS Olimpia Sulęcin pokonała KPS Siedlce 3:0 w spotkaniu 20. kolejki 1. Ligi Mężczyzn. Gospodarze w pełni wykorzystali atut własnej hali. - To był ważny mecz - powiedział Łukasz Chajec, trener sulęcinian.[I Liga Mężczyzn]»

Paweł Gradowski: Chcieliśmy zrehabilitować się kibicom za porażkę w Krakowie
Fot.: Anna Jabłczyk

BBTS Bielsko-Biała pokonał AZS AGH Kraków 3:0 w meczu 20. kolejki 1. Ligi Mężczyzn. - W sobotę chcieliśmy zrehabilitować się kibicom za porażkę w Krakowie - powiedział Paweł Gradowski, trener bielskiej drużyny.[I Liga Mężczyzn]»

Adrian Hunek: Ten mecz ułożył się po naszej myśli
Fot.: Anna Jabłczyk

STS Olimpia Sulęcin pokonała KPS Siedlce 3:0 w spotkaniu 20. kolejki 1. Ligi Mężczyzn. - Ten mecz ułożył się po naszej myśli - powiedział Adrian Hunek, kapitan zespołu z Sulęcina.[I Liga Mężczyzn]»

Bilety na ćwierćfinałowy mecz BBTS Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel
Fot.: Anna Jabłczyk

Informujemy, że rozpoczęła się sprzedaż biletów na ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski, w którym BBTS Bielsko-Biała podejmie drużynę Jastrzębskiego Węgla - aktualnie trzecią siłę PlusLigi.[I Liga Mężczyzn]»

Bilety na mecz MKS Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce
Przypominamy o sprzedaży biletów na pierwszy, domowy mecz w 2019 roku drużyny MKS Ślepsk Suwałki. W meczu 17. kolejki 1. Ligi Mężczyzn ligowym przeciwnikiem MKS-u Ślepsk Suwałki będzie KPS Siedlce. Podopieczni Mateusza Mielnika wyeliminowali siedlczan w II rundzie Pucharu Polski. Zapowiada się prawdziwe, siatkarskie widowisko. W pierwszej rundzie suwałczanie przegrali w Siedlcach 1:3.[I Liga Mężczyzn]»

Trwa sprzedaż karnetów i biletów na mecze Stali Nysa z STS Olimpią Sulęcin
Trwa sprzedaż biletów na sobotni mecz Stali Nysa z STS Olimpią Sulęcin. 5 stycznia o godzinie 17.00 drużyna Stali Nysa rozegra pierwsze spotkanie w 2019 roku w Hali Nysa! Przeciwnikiem będzie drużyna STS Olimpii Sulęcin, w szeregach której występuje były kapitan zespołu z Opolszczyzny - Konrad Woroniecki.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-01-02 17:41:31]
Zapowiedź 17. kolejki Mężczyzn
Fot.: Anna Jabłczyk

Po przerwie świątecznej drużyny 1. Ligi wróciły do treningów i rozpoczęły przygotowania do pierwszych meczów w 2019 roku. 17. kolejkę zainauguruje czwartkowe spotkanie pomiędzy APP Krispolem Września i MCKiS Jaworzno (godz. 18.30). Spotkanie będzie trasmitowane przez Telewizję Polsat Sport. Nie będzie to jedyna transmisja telewizyjna, bowiem kibice będą mogli obejrzeć również ostatnie spotkanie tej serii, czyli starcie pomiędzy MKS Ślepsk Suwałki i KPS Siedlce, które odbędzie się we wtorek - 8 stycznia.[I Liga Mężczyzn]»

Paweł Rusin: Nastawialiśmy się na poważne granie
Fot.: Anna Jabłczyk

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki w świetnych humorach zakończyła 2018 roku. W meczu 16. kolejki 1. Ligi Mężczyzn tomaszowianie pokonali MCKiS Jaworzno 3:0 i umocnili się na pozycji lidera. - Nastawialiśmy się na poważne granie - powiedział Paweł Rusin, MVP ostatniego spotkania. Teraz wicemistrzowie Polski przygotowują się do sobotniego spotkania z Buskowianką Kielce.[I Liga Mężczyzn]»

Mariusz Łoziński: Dla nas sukcesem będzie utrzymanie się w 1. Lidze
MCKiS Jaworzno, beniaminek 1. Ligi w sezonie 2018/19 ten rok kalendarzowy kończy na 9. lokacie w tabeli. Czego zespół życzy sobie w Nowym Roku? - Przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze, a także sukcesów. Dla nas sukcesem będzie utrzymanie się w 1. Lidze - powiedział Mariusz Łoziński, trener jaworznian.[I Liga Mężczyzn]»

Michał Róg: To nie Ty wybierasz statystykę, tylko statystyka wybiera Ciebie
Michał Róg od kilku lat jest scoutmanem. Po paru sezonach spędzonych w Częstochowie przeniósł się do Nysy. W specjalnej rozmowie z naszym portalem opowiada na czym polega jego praca, jak długo trwa analiza gry przeciwnika przed rozegraniem danego meczu. Ponadto skąd wziął się pomysł, żeby zająć się statystyką oraz ile wspólnego statystyka ma z... filologią polską. - „To nie Ty wybierasz statystykę, tylko statystyka wybiera Ciebie” - mówi Michał Róg, scoutman Stali Nysa, cytując swojego nauczyciela.[I Liga Mężczyzn]»

Łukasz Usowicz: Oddaliśmy naszą twierdzę prawie za darmo
Fot.: Anna Jabłczyk

Exact Systems Norwid Częstochowa ten rok kalendarzowy kończy na 5. lokacie w tabeli. W meczu 16. kolejki 1. Ligi Mężczyzn przegrał z MKS Ślepsk Suwałki 0:3. Była to pierwsza porażka częstochowian we własnej hali w sezonie 2018/19. - Grając przeciwko suwałczanom nie byliśmy sobą. To nie był nasz dzień. Każdy grał dla siebie. Niestety oddaliśmy naszą twierdzę prawie za darmo - powiedział Łukasz Usowicz, środkowy zespołu spod Jasnej Góry.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane