Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

Jarosław Macionczyk: Zdecydowanie lepiej być pierwszym niż najlepszym
Fot.: Anna Jabłczyk

Drużyna BBTS-u Bielsko Biała po trzecim wygranym spotkaniu cieszyć się może z upragnionego awansu do PlusLigi. - Cztery lata temu wszyscy płakaliśmy tutaj po spadku, natomiast teraz wszyscy będziemy się cieszyć z tego awansu. Dla mnie osobiście jest to bardzo ważne, ze w jakimś stopniu pomogłem w nim swoją grą. Pomogłem naprawić to, co zepsuliśmy kilka lat temu - przyznał rozgrywający z Podbeskidzia, Jarosław Macionczyk.[I Liga Mężczyzn]»

Jarosław Macionczyk: Zaważyło serducho do gry
Fot.: Anna Jabłczyk

Zespół z Bielska-Białej przed licznie zgromadzoną publicznością w hali Pod Dębowcem zmierzył się z ekipą MKS-u Będzin. Zarówno po pierwszej jak, i drugiej partii, uśmiech gościł na twarzach gości. Pomimo to, podopieczni trenera Brokkinga, zdołali odrobić straty, doprowadzając do tie-breaka. Tam po zaciętej walce, z końcowego sukcesu cieszyli się siatkarze miejscowej ekipy. - My jesteśmy cały czas drużyną. Szczególnie w tej ważnej fazie sezonu jakim są play-offy, potrzebujemy wszystkich naszych graczy plus cały sztab - przyznał po spotkaniu, rozgrywający zwycięskiej ekipy - Jarosław Macionczyk.[I Liga Mężczyzn]»

[2022-05-01 19:28:25]
Jake Hanes: Jesteśmy zespołem
Fot.: Anna Jabłczyk

Najważniejsze mecze sezonu zaczynają się już jutro. Walczymy o powrót do PlusLigi. Walczymy o marzenia; marzenia klubu, drużyny, kibiców. Marzenia nas wszystkich. Droga do finału wiodła przez Warszawę i Bydgoszcz. Szczególnie zacięte były spotkania półfinałowe. W obu meczach po statuetkę MVP sięgnął Jake Hanes. Czekając na finał wracamy, w rozmowie z naszym atakującym, do tychże pojedynków.[I Liga Mężczyzn]»

Program meczów o 1. i 3. miejsce TAURON 1. Ligi Mężczyzn
Fot.: Anna Jabłczyk

Znamy terminy rozgrywania meczów o pierwsze i trzecie miejsce na koniec sezonu 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. W grze o medale pozostały już tylko cztery drużyny - BBTS Bielsko-Biała, BKS Visła Proline Bydgoszcz, MKS Będzin oraz Polski Cukier Avia Świdnik.[I Liga Mężczyzn]»

Harry Brokking: Najgorsze co można robić, to żałować
Fot.: Anna Jabłczyk

Zwiedził w swoim życiu wiele różnych zakątków świata. Poznał różne kultury i ludzi, z którymi tworzył monolity. Konfrontował się z wyzwaniami i oczekiwaniami swoich przełożonych. Dostał wiele szans, które wykorzystał w pełni, ale i wiele takich, z których wyciągał cenne lekcje. Kieruje się zasadą, aby niczego w życiu nie żałować i żyć z dnia na dzień. Jego charakter to mieszanka, ale czy wybuchowa? Zapraszamy do lektury wywiadu z pierwszym szkoleniowcem BBTS Bielsko-Biała – Harrym Brokkingiem.[I Liga Mężczyzn]»

Plany sparingowe KKS Mickiewicz Kluczbork
Fot.: Anna Jabłczyk

KKS Mickiewicz Kluczbork 26 lipca rozpoczął przygotowania do sezonu 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Znamy plany sparingowe kluczborczan w tegorocznym okresie przygotowawczym.[I Liga Mężczyzn]»

Tomasz Piotrowski: Skupimy się na dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym
Fot.: Anna Jabłczyk

Kolejny sezon BBTS-u Bielsko-Biała w TAURON 1. Lidze i jednocześnie kolejny rok Tomasza Piotrowskiego w ekipie Harrego Brokkinga. Przyjmujący zdecydował się ponownie reprezentować barwy drużyny z Podbeskidzia. Dla 24-latka będzie to już szósty rok pod Dębowcem. Bielski przyjmujący w specjalnej rozmowie opowiedział, o zaletach klubu, nie do końca przyjemnych wspomnieniach z ubiegłorocznego sezonu i planach na nadchodzący rok.[I Liga Mężczyzn]»

Michał Kozłowski dołącza do AZS AGH Kraków
Fot.: Anna Jabłczyk

Michał Kozłowski dołącza do drużyny AZS AGH Kraków i będzie występował na parkietach TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Młody środkowy zamyka skład krakowskich Akademików. O miejsce w wyjściowej szóstce rywalizować będzie z Piotrem Januszem, Adamem Miniakiem i Hubertem Piwowarczykiem.[I Liga Mężczyzn]»

Estończyk i czterech Polaków. Sztab szkoleniowy Gwardii Wrocław 2021/22
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Po prezentacji składu Gwardii Wrocław na sezon 2021/22 przyszedł czas na sztab szkoleniowy, który w nadchodzących rozgrywkach będzie składał się z pięciu osób. Funkcję pierwszego trenera zespołu objął Rainer Vassiljev.[I Liga Mężczyzn]»

Gracjan Maćkowiak dołącza do ZAKSY
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Gracjan Maćkowiak dołącza do drużyny ZAKSA Strzelce Opolskie rywalizującej na parkietach TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Młody zawodnik będzie występował na pozycji przyjmującego.[I Liga Mężczyzn]»

[2021-08-05 10:32:52]
Jakub Nowak dołącza do Lechii
Fot.: Anna Jabłczyk

Do drużyny Lechii Tomaszów Mazowiecki, która będzi rywalizować na parkietach TAURON 1. Ligi Mężczyzn dołączył młody środkowy Jakub Nowak.[I Liga Mężczyzn]»

[2021-08-05 10:24:48]
Tim Grozer w Gwardii
Fot.: Anna Jabłczyk

Nowym zawodnikiem Gwardii Wrocław został Tim Grozer – brat słynnego Georga Grozera. – To wschodzący talent niemieckiej siatkówki! – tak ten transfer zapowiada prezes klubu, Łukasz Tobys.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane