Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

Łukasz Owczarz zawodnikiem UKS Mickiewicz Kluczbork
Fot.: Anna Gumowska

Łukasz Owczarz zmienia barwy klubowe. Atakujący opuszcza Stal Nysę i w nachodzącym sezonie 2019/2020 będzie bronił barw UKS Mickiewicz Kluczbork.[I Liga Mężczyzn]»

Szymon Seliga i Kamil Szaniawski zostaje w LUK Politechnice Lublin
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Szymon Seliga przez kolejny sezon będzie reprezentował barwy LUK Politechniki Lubin. Lubelski klub za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o przedłużenia umowy.[I Liga Mężczyzn]»

Artur Pasiński zostaje w UKS Mickiewicz Kluczbork
Fot.: Anna Gumowska

Artur Pasiński przedłużył umowę na kolejny sezon z UKS Mickiewicz Kluczbork. To już trzeci zawodnik, którego przedstawił klub z Kluczborka. Wcześniej kontrakty podpisał Konrad Mucha oraz Łukasz Szablewski.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-05-15 17:53:10]
Bartłomiej Dorosz środkowym BBTS
Fot.: Anna Jabłczyk

Trzecim środkowym, który będzie reprezentował nasze barwy w przyszłym sezonie został Bartłomiej Dorosz, podstawowy zawodnik BBTS II Bielsko-Biała.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-05-15 16:45:08]
Krzysztof Janczak trenerem Gwardii
Czas na odkrycie pierwszego, istotnego ogniwa „Projektu Gwardia”. W sezonie 2019/20 trenerem pierwszoligowego zespołu będzie Krzysztof Janczak. Były reprezentant Polski, olimpijczyk z Atlanty (1996) oraz szkoleniowiec, mający na swoim koncie m.in. złoto na zapleczu PlusLigi. W sezonie 2014/15 Janczak wygrał pierwszoligowe rozgrywki w barwach Victorii PWSZ Wałbrzych.[I Liga Mężczyzn]»

Rafał Cabaj zostaje w LUK Politechnice Lublin
Fot.: Anna Gumowska

Rafał Cabaj, libero zespołu LUK Politechniki Lubin zdecydował się kontynuować swoją siatkarską karierę w szeregach beniaminka rozgrywek 1. Ligi Mężczyzn.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-05-12 12:14:04]
Jędrzej Goss zostaje w Lublinie
Fot.: Anna Jabłczyk

Jędrzej Goss przez kolejny sezon będzie reprezentował barwy LUK Politechniki Lubin. Lubelski klub za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o przedłużenia umowy z atakującym.[I Liga Mężczyzn]»

Jędrzej Goss: Możemy być z siebie naprawdę dumni
Fot.: Piotr Wolankiewicz

LUK Politechnika Lubin wywalczyła kilka dni temu awans do 1. Ligi Mężczyzn. - Spełniliśmy wyznaczony przed sezonem cel. Wypracowaliśmy go na sali i teraz możemy być z siebie naprawdę dumni - powiedział Jędrzej Goss, atakujący lubelskiej drużyny.[I Liga Mężczyzn]»

Turniej o wejście do 1. Ligi: awans LUK Politechniki Lublin i ZAKSY Strzelce Opolskie!
Fot.: Anna Jabłczyk

LUK Politechnika Lublin pokonała SPS Chrobrego Głogów 3:1 w meczu finałowego turnieju o awans do 1. Ligi Mężczyzn. W drugim spotkaniu ZAKSA Strzelce Opolskie pewnie pokonały Legię Warszawa 3:0. Obie drużyny tym samym uzyskały awans do pierwszoligowych rozgrywek bez względu na wyniki niedzielnych spotkań.[I Liga Mężczyzn]»

W Strzelcach Opolskich zagrają o wejście do I ligi mężczyzn
Fot.: Anna Szłapa

Od środy do niedzieli w Strzelcach Opolskich rozegrany zostanie finałowy turniej o wejście do I ligi mężczyzn. Poza gospodarzem ZAKSĄ w rywalizacji o awans wezmą jeszcze udział BAS Białystok, Legia Warszawa, LUK Politechnika Lublin, Trefl Lębork i SPS Chrobry Głogów. Kwalifikacje wywalczą dwie najlepsze drużyny.[I Liga Mężczyzn]»

Ślepsk Suwałki mistrzem 1. Ligi Mężczyzn
Fot.: Anna Jabłczyk

Ślepsk Suwałki zdobył mistrzostwo 1. Ligi Mężczyzn, pokonując w wielkim finale w trzech meczach Stal Nysa. Po drodze suwalszczanie nie pozostawili żadnych wątpliwości, kto jest najlepszy na zapleczu PlusLigi, pokonując w półfinale najlepszą ekipę fazy zasadniczej – Lechię Tomaszów. W wielkim wygrali dwukrotnie na wyjeździe, a sukces przypieczętowali w domu.[I Liga Mężczyzn]»

Wojciech Winnik: Wierzę, że to święto zakończy się happy endem
Fot.: Sylwia Kuś

- Trzy lata temu przyjmując klub marzyłem o takich wydarzeniach, o takich momentach, kiedy siatkówka będzie miała swój moment. Gdzie będzie numerem 1 i wszyscy w sklepie, warsztacie, radiu, prasie, kinie będą mówili o tym, że wielkie święto szykuje się w Suwałkach. To jest potężne wydarzenie, którego miasto Suwałki, województwo podlaskie nie miało w swojej historii. Wierzę głęboko, że przy zachowaniu koncentracji, pokory, determinacji przez te kilka najbliższych dni, to święto zakończy się happy endem. A nasi zawodnicy i wynik przejdzie do historii siatkówki w naszym mieście i województwie - mówi Wojciech Winnik, atakujący MKS-u Ślepsk Suwałki o nadchodzących meczach ze Stalą Nysa.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane