Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

Mickiewicz Kluczbork wyrównuje stan rywalizacji
Fot. Piotr Sumara/PLS

W 2. meczu ćwierćfinałowym zespół LUK Politechniki Lublin uległ Mickiewiczowi Kluczbork 2:3. O awansie do półfinałów Tauron 1. Ligi zadecyduje trzecie starcie.[I Liga Mężczyzn]»

Pierwszy krok LUK Politechniki Lublin w kierunku półfinałów
Fot. Piotr Sumara/PLS

W pierwszym meczu fazy play-off LUK Politechnika Lublin wygrała z Mickiewiczem Kluczbork 3:1. Drugie spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę.[I Liga Mężczyzn]»

PKN ORLEN VOLLEY CUP 2020: BBTS Bielsko-Biała drugim finalistą!
Fot.: Anna Jabłczyk

Cuprum Lubin przegrało z BBTS Bielsko-Biała 2:3 (25:21, 21:25, 25:21, 21:25, 14:16) w drugim meczu I Turnieju Piłki Siatkowej PKN ORLEN VOLLEY CUP 2020 im. Lecha Kaczyńskiego. W pierwszym spotkaniu eWinner Gwardia Wrocław pokonała SPS Chrobry Głogów 3:1. Zawody od poniedziałku do wtorku rozgrywane są w Hali Orbita we Wrocławiu. W drugim dniu turnieju najpierw głogowianie zagrają z lublinianami o trzecie miejsce (początek o godzinie 11.00), a następnie o pierwszą lokatę powalczą wrocławianie i bielszczanie (początek o godzinie 13.00).[I Liga Mężczyzn]»

PKN ORLEN VOLLEY CUP 2020: eWinner Gwardia Wrocław pierwszym finalistą
Fot.: Anna Jabłczyk

eWinner Gwardia Wrocław pokonała SPS Chrobry Głogów 3:1 (25:21, 25:22, 22:25, 27:25) w pierwszym meczu I Turnieju Piłki Siatkowej PKN ORLEN VOLLEY CUP 2020 im. Lecha Kaczyńskiego, który od poniedziałku do wtorku rozgrywany jest we Wrocławiu. W drugim spotkaniu dnia Cuprum Lubin zmierzy się z BBTS Bielsko-Biała.[I Liga Mężczyzn]»

Szymon Bereza: Chcemy zakończyć rok zwycięstwem
Fot.: Piotr Wolankiewicz

- Chcemy bardzo zakończyć zwycięstwem 2020 rok. Jesteśmy zmotywowani i głodni kolejnych wygranych ligowych. Bardzo chcemy podtrzymać naszą passę zwycięstw i zakończyć miesiąc grudzień bez porażki - powiedział Szymon Bereza, rozgrywający KPS-u Siedlce. W środę siedlczanie we własnej hali podejmią KRISPOL Września w spotkaniu 15. kolejki TAURON 1. Ligi.[I Liga Mężczyzn]»

[2020-12-28 09:39:00]
PKN ORLEN VOLLEY CUP 2020 na start!
Fot.: FIVB

Zapowiada się sporo siatkarskich emocji na koniec grudnia we Wrocławiu. W Hali Orbita zostanie rozegrany I Turniej Piłki Siatkowej PKN ORLEN VOLLEY CUP 2020 im. Lecha Kaczyńskiego, którego obsada zapowiada ciekawą rywalizację. We Wrocławiu w ciągu dwóch dni rozgrywek zobaczymy: Cuprum Lubin, BBTS Bielsko-Biała, SPS Chrobry Głogów oraz gospodarza, eWinner Gwardia Wrocław.[I Liga Mężczyzn]»

Maciej Kołodziejczyk: byliśmy bardzo zdeterminowani
Fot.: Anna Jabłczyk

LUK Politechnika Lublin kontynuuje swoją zwycięską serię. W sobotę lublinianie pokonali bez straty seta na wyjeździe Exact Systems Norwid Częstochowa w ramach 11. kolejki TAURON 1. Ligi. - Zależało nam na tym, żeby rozegrać dobre spotkanie bez żadnych przestojów. Myślę, że udało się nam to zrealizować - powiedział Maciej Kołodziejczyk, trener lubelskiej drużyny.[I Liga Mężczyzn]»

[2020-11-28 13:54:18]
Dzisiaj cztery mecze 11. kolejki
Fot.: FIVB

Dzisiaj zostaną rozegrane cztery spotkania 11. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Wszystkie rozpoczną się równo o godzinie 17.00.[I Liga Mężczyzn]»

[2020-11-28 12:11:39]
Exact Systems Norwid wraca do gry
Fot.: FIVB

Po 27 dniach przerwy częstochowski Norwid wraca do rywalizacji w rozgrywkach TAURON 1. Ligi. Podopieczni trenera Piotra Lebiody zmierzą się w sobotę we własnej hali z mocnym zespołem LUK Politechniki Lublin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.[I Liga Mężczyzn]»

Przed BKS Visłą kolejne wyzwanie. W sobotę zagra w Siedlcach
Fot.: Anna Jabłczyk

Drużyna BKS Visła Bydgoszcz nie miała dużo czasu na odpoczynek ani na przygotowania do kolejnego spotkania. Już w sobotę, 28 listopada zagrają w Siedlcach. Przypodmnijmy, że we wtorek bydgoszczanie rozegrali zaległy mecz 6. kolejki z eWinner Gwradią Wrocław.[I Liga Mężczyzn]»

Odrobione zaległości z 4. kolejki TAURON 1. Ligi
Fot.: Anna Jabłczyk

Drużyny TAURON 1. Ligi Mężczyzn pomału odrabiają straty. W środę udało się rozegrać ostatni zaległy mecz z 4. kolejki. Na ten moment w całości została rozegrana pierwsza, trzecia i właśnie czwarta seria spotkań rundy zasadniczej.[I Liga Mężczyzn]»

Świdniczanie wrócili do trening. W sobotę zagrają z BAS-em Białystok
Fot.: Anna Jabłczyk

Siatkarze Polskiego Cukru Avii Świdnik kilka dni temu wrócili do powoli treningów po przymusowej przerwie spowodowanej zakażeniem kilka zawodników koronawirusem. W sobotę świdniczanie po trzytygodniowej pauzie wznowią rywalizację na parkietach TAURON 1. Ligi. W meczu 11. kolejki podejmią u siebie BAS Białystok.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane