Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

Memoriał im. Ryszarda Tuszyńskiego: APP Krispol najlepszy. UKS Mickiewicz na trzecim miejscu
Fot.: Anna Jabłczyk

W niedzielę we Wrześni zakończył się IV Memoriał im. Ryszarda Tuszyńskiego z udziałem czterech drużyn KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. W meczu o trzeci miejsce UKS Mickiewicz Kluczbork pokonał Gwardię Wrocław 3:2 (24:26, 25:16, 22:25, 25:17, 15:7). O pierwsze miejsce rywalizował APP Krispol Września i KPS Siedlce. Wrześnianie zwyciężyli 3:1 (25:19, 25:23, 16:25, 25:22), tym samym wygrywając cały turniej.[I Liga Mężczyzn]»

Bartłomiej Rebzda: Mamy w tym sezonie bardzo wyrównany zespół
Fot.: Piotr Wolankiewicz

KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki wygrała I Memoriał im. Janusza Sikorskiego w Częstochowie. Tomaszowianie w piątek pokonali Stal Nysę 3:0, a w sobotę wygrali z LUK Politechniką Lublin 3:2. - W piątek na pewno rozegraliśmy nasze najlepsze spotkanie w okresie przygotowawczym. Cieszę się z tego, bo wiadomo, że każdy jeszcze spędza ciężki okres na sali i w siłowni, a mimo wszystko chłopaki w tej grze potrafią odzyskać oraz wykrzesać z siebie trochę świeżości. Na pewno zaczyna się też rywalizacja o pozycję. Mamy w tym sezonie bardzo wyrównany zespół i każdy chce pokazać się z dobrej strony. Myślę, że to determinuje ich do dobrej gry - powiedział Bartłomiej Rebzda, trener czwartej ekipy poprzedniego sezonu.[I Liga Mężczyzn]»

Turniej o Puchar Burmistrza Andrychowa: zwycięstwo MCKiS Jaworzno
Fot.: FIVB

W piątek i sobotę drużyna MCKiS Jaworzno wzięła udział w Turnieju o Puchar Burmistrza Andrychowa. Jaworznianie rozegrali dwa dobre spotkania i udział w turnieju zakończyli na pierwszym miejscu.[I Liga Mężczyzn]»

Patryk Łaba kapitanem AZS AGH Kraków
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Patryk Łaba w nadchodzącym sezonie2019/20 KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn będzie pełnił funkcję kapitana zespołu AZS AGH Kraków. W sobotę klub z Krakowa ogłosił, że funkcję kapitana drużyny w nadchodzącym sezonie pełnić będzie Patryk Łaba.[I Liga Mężczyzn]»

KRISPOL sponsorem tytularnym 1. Ligi Mężczyzn
Fot.: FIVB

W sezonie 2019/2020 zaplecze Ligi Mistrzów Świata zyskało znakomitego partnera – firmę KRISPOL, która została sponsorem tytularnym rozgrywek.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-07-28 15:25:14]
Tydzień przygotowań tomaszowian
Fot.: Anna Jabłczyk

Zawodnicy KS Lechii Tomaszów Mazowiecki mają za sobą tydzień przygotowań do sezonu 2019/20 1. Ligi Mężczyzn.[I Liga Mężczyzn]»

Za LUK Politechniką Lublin pierwsze treningi
Fot.: Anna Jabłczyk

LUK Politechnika Lublin, beniaminek 1. Ligi Mężczyzn ma za sobą pierwsze treningi przygotowujące do sezonu 2019/20.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-07-26 19:37:12]
Plan przygotowań KPS Siedlce
Fot.: Anna Jabłczyk

Drużyna KPS Siedlce w czwartek rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu 2019/20. Podczas pierwszych zajęć zabrakło trenera Mateusza Grabdy, który przebywa aktualnie z reprezentacją Polski na mistrzostwach świata juniorów U21 w Bahrajnie. Wśród zawodników zabrakło jedynie Sebastiana Adamczyka oraz Wiktora Nowaka.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-07-26 14:44:13]
Nowy gracz na pozycji libero
Fot.: Anna Gumowska

Maciej Czyrek w nadchodzącym sezonie 2019/20 będzie bronił barw AZS AGH Kraków. Siatkarz zaczął grać w 4 klasie. Co ciekawe, impulsem do zapisania się na siatkówkę była ulotka, którą przyniosła jego mama po wywiadówce. Mimo młodego wieku zdążył już trenować z pierwszym zespołem Asseco Resovii Rzeszów.[I Liga Mężczyzn]»

#GWRteam – Arkadiusz Olczyk zostaje!
Rusza #GWRteam. Prezentację zespołu na sezon 2019/20 rozpoczęła się od przedłużenia umowy z Arkadiuszem Olczykiem. Środkowy, który wielokrotnie udowadniał, że świetnie zna się na swoim fachu. A dodatkowo z „Projektem Gwardia” związał swoją przyszłość, podobnie jak z samym Wrocławiem.[I Liga Mężczyzn]»

Jakub Grzegolec na kolejny sezon w MCKiS Jaworzno
Jakub Grzegolec przez kolejny sezon będzie reprezentował barwy drużyny MCKiS Jaworzno. Klub poinformował o przedłużeniu współpracy z zawodnikiem.[I Liga Mężczyzn]»

Kamil Dembiec i Łukasz Łapszyński zasili szeregi Stali Nysa
Kamil Dembiec i Łukasz Łapszyński w nadchodzącym sezonie 2019/20 będą bronić barw Stali Nysa. Zawodnicy ostatni sezon ligowy spędzili w zespole Exact Systems Norwid Częstochowa.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane