Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

Wyjątkowa akcja KFC Gwardii Wrocław - #BILETNAPRZYSZŁOŚĆ
Fot.: Anna Jabłczyk

KFC Gwardia Wrocław zaprasza do przyłączenia się do wyjątkowej akcji mającej na celi wsparcie działania ZOO Wrocław.[I Liga Mężczyzn]»

Święta Wielkanocne z Mikołajem Szewczykiem
Fot.: Anna Jabłczyk

- Z reguły jedliśmy śniadanie Wielkanocne u babci. Potem obiad rodzinny u mnie w domu. Następnego dnia wspólny obiad u rodziców mojej narzeczonej - o Świętach Wielkiej Nocy, tradycjach i świątecznych obowiązkach odpowiada Mikołaj Szewczyk, przyjmujący AZS AGH Kraków.[I Liga Mężczyzn]»

Święta Wielkanocne z Konradem Muchą
Fot.: Anna Jabłczyk

- Na pewno nie tak wyobrażaliśmy sobie te święta. W tym roku po raz pierwszy spędzimy je sami. Zostajemy w Kluczborku razem z żoną i córcią, mając nadzieję, że szybko wrócimy do normalności - o Świętach Wielkiej Nocy, tradycjach i świątecznych obowiązkach odpowiada Konrad Mucha, środkowy Mickiewicza Kluczbork.[I Liga Mężczyzn]»

Mikołaj Szewczyk: Moglibyśmy sprawić dużą niespodziankę
Fot.: Anna Jabłczyk

AZS AGH Kraków zajął 8. miejsce na koniec rozgrywek 2019/20 KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. - Założenie jakie sobie postawiliśmy przed sezonem, czyli bycie w czołowej ósemce zostało zrealizowane. Jednak po drodze mieliśmy kilka gorszych momentów i wpadek, które nie powinny się przytrafić. Przegrywaliśmy wygrane mecze. Patrząc na wynik końcowy można być zadowolonym, ale trzeba wyciągnąć wnioski, aby te „gorsze chwile” pojawiały się rzadziej. Niedosyt jest i to ogromny. Jesteśmy prawdziwą drużyną z krwi i kości. Czuję, że gdyby sezon był kontynuowany, moglibyśmy sprawić dużą niespodziankę - powiedział Mikołaj Szewczyk, przyjmujący Akademików, który podsumował w specjalnej rozmowie tegoroczny sezon.[I Liga Mężczyzn]»

Kamil Dębski: Liczyliśmy na zdecydowanie lepsze miejsce
Fot.: Anna Jabłczyk

- W tym sezonie liczyliśmy na zdecydowanie lepsze miejsce, bo jest to powtórzenie wyniku z zeszłego sezonu. Po pierwszej rundzie wszystko szło bardzo dobrze. Zajmowaliśmy 3. miejsce i wystarczyło to utrzymać do końca, ale jak to w sporcie bywa, są wzloty i upadki. Niestety druga runda nie była już dla nas zbyt kolorowa. Po dobrych meczach przytrafiały nam się bardzo słabe i nie zdobywaliśmy punktów, tam gdzie mieliśmy je zdobywać - powiedział Kamil Dębski, przyjmujący MCKiS Jaworzno, który podsumował sezon 2019/20 KRISPOL 1. Ligi. Jaworznianie zakończyli tegoroczne rozgrywki na 9. lokacie.[I Liga Mężczyzn]»

[2020-04-07 17:05:07]
Komunikat APP Krispol Września
Fot.: FIVB

Prezentujemy treść komunikatu Roberta Wardaka, prezesa klubu APP Krispol Września.[I Liga Mężczyzn]»

[2020-03-28 13:07:12]
Komunikat BKS Visły Bydgoszcz
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Decyzją Polskiej Ligi Siatkówki drużyna BKS Visła Bydgoszcz, która zajęła ostatnie miejsce w PlusLidze opuszcza najwyższą klasę rozgrywek. W nowym sezonie zespół będzie występował w KRISPOL 1. Lidze Mężczyzn.[I Liga Mężczyzn]»

Michał Róg: Teraz z niecierpliwością będziemy czekać na audyt
Fot.: Anna Jabłczyk

Stal Nysa S.A. zakończyła rozgrywki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn na pierwszym miejscu. Teraz klub przejdzie audyt, czyli procedurę pozwalającą ocenić, czy drużyna może od przyszłego sezonu występować w najwżyszej klasie rozrywkowej. - Teraz z niecierpliwością będziemy czekać na audyt - powiedział Michał Róg, statystyk nyskiego zespołu.[I Liga Mężczyzn]»

Maciej Zajder: W tej beczce miodu jest łyżka dziegciu
Fot.: Magdalena Kudzia

Stal Nysa S.A. zajęła pierwsze miejsce na koniec sezonu 2019/20, który został zakończny już w marcu z powodu rozpowszechniania się epidemii koronawirusa. Nyska drużyna teraz przejdzie audyt, który potwierdzi, czy zespół w kolejnym sezonie będzie mógł grać w PlusLidze. - Bardzo się cieszymy, że mamy taką możliwość i jeśli ten audyt przejdziemy, a wiele na to wskazuje, że jego wynik będzie pozytywny, to ten awans do PlusLigi będziemy mieli. W tej beczce miodu jest łyżka dziegciu, bo tego awansu nie mogliśmy wywalczyć sobie w play offach, przy pełnej hali, przy kibicach, a wtedy smakowałby jeszcze lepiej - powiedział Maciej Zajder, środkowy Stali.[I Liga Mężczyzn]»

Maciej Kołodziejczyk: Zabrakło kilka dni, żeby dokończyć rundę zasadniczą
Fot.: Anna Jabłczyk

LUK Politechnika Lublin jest w gronie ośmiu drużyn KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn, które nie rozegrały spotkania 26. kolejki, które miało zakończyć drugą część rozgrywek. - Możemy żałować, że zabrakło kilku dni, aby dokończyć rundę zasadniczą - powiedział Maciej Kołodziejczyk, trener lublinan.[I Liga Mężczyzn]»

Michał Gierżot: To był udany sezon, a nasza drużyna zrobiła krok do przodu
Fot.: Piotr Wolankiewicz

- Na pewno można było z tego sezonu wyciągnąć jeszcze więcej. Mam na myśli, między innymi wygranie kilka meczów więcej. Doceniamy to, że mieliśmy możliwość brania udziału w tych rozgrywkach. Uważam, że to był udany sezon. Pomimo spadku jesteśmy zadowoleni, z tego jaki nasza drużyna zrobiła krok do przodu - tak Michał Gierżot, przyjmujący SMS PZPS I Spała podsumowuje grę swojej drużyny w tegorocznych rozgrywkach KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn.[I Liga Mężczyzn]»

Kluby KRISPOL 1. Ligi #zostająwdomu i grają
Fot.: Anna Jabłczyk

Kluby siatkarskiej KRISPOL 1.Ligi Mężczyzn nie zdążyły w całości rozegrać ostatniej kolejki fazy zasadniczej przed wybuchem pandemii koronawirusa, więc chcą dokończyć ją… wirtualnie. W poniedziałek rozpoczęły się rozgrywki do trzech zwycięstw w popularne gry.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane