Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

Sparing KS Lechii Tomaszów Mazowiecki z reprezentacją Izraela
Fot.: Anna Jabłczyk

W niedzielę KS Lechia Tomaszów Mazowiecki rozegrała sparing z reprezentacją Izraela. W kadrze Izraela występuje dobrze znany z rozgrywek 1. Ligi Shalev Saada, przyjmujący KPS Siedlce.[I Liga Mężczyzn]»

Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Suwałk
Prezydent Miasta Suwałki objął Honorowym Patronatem mecze MKS Ślepsk Suwałki w rozgrywkach 1. Ligi Mężczyzn.[I Liga Mężczyzn]»

Bartłomiej Neroj: Cieszymy się bardzo, że ten rok zakończyliśmy zwycięstwem
Fot.: Anna Jabłczyk

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki zakończyła 2018 rok wygraną za trzy punkty w Jaworznie. Tomaszowianie pokonali siatkarzy MCKiS 3:0 i umocnili się na pozycji lidera tabeli. - Cieszymy się bardzo, że ten rok zakończyliśmy zwycięstwem - powiedział Bartłomiej Neroj, kapitan Lechii.[I Liga Mężczyzn]»

Kamil Skrzypkowski: Chcemy grać o najwyższe cele
MKS Ślepsk Suwałki kończył ten rok kalendarzowy na 4. miejscu w tabeli. W ostatnim meczu 16. kolejki 1. Ligi suwałczanie pokonali Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0. - Mam nadzieję, że dalej będziemy wygrywać mecze. Chcemy grać o najwyższe cele. Play offy są bardzo ważne. W zeszłym sezonie ta część rozgrywek nam nie wyszła. Odpadliśmy z AZS AGH Kraków. Teraz chcemy być w czwórce - mówi Kamil Skrzypkowski, przyjmujący MKS-u w specjalnej rozmowie z naszą redakcją.[I Liga Mężczyzn]»

Tomasz Piotrowski: Wygranego meczu potrzebowaliśmy jak tlenu
Fot.: Anna Jabłczyk

Bielszczanie po przegranych trzech z rzędu spotkaniach zmierzyli się z wiceliderem tabeli z Nysy. Ważne zwycięstwo podopiecznym trenera Pawła Gradowskiego zapewniło czterosetowe starcie. Do wyjściowego składu BBTS-u, po kontuzji, powrócił Tomasz Piotrowski. - Dałem z siebie wszystko i chciałem jak najlepiej pomóc drużynie. Najbardziej cieszę się z tego, że wygraliśmy z mocnym rywalem. To podbudowało mnie psychicznie i fizycznie - stwierdził młody zawodnik, występujący na pozycji przyjmującego.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-11-07 19:26:47]
Bartosz Cedzyński dołącza do BBTS
Fot.: Anna Jabłczyk

Miło nam poinformować, że Bartosz Cedzyński dołączył do drużyny BBTS Bielsko-Biała.[I Liga Mężczyzn]»

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. sponsorem tytularnym kieleckiego klubu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. zostało sponsorem tytularnym kieleckiego klubu. Od teraz drużyna reprezentująca województwo świętokrzyskie w 1. Lidze siatkówki nosi nazwę Buskowianka Kielce.[I Liga Mężczyzn]»

Mateusz Jóźwik: Całkowicie oddałem się siatkówce
Fot.: Anna Jabłczyk

Siatkarze z Wrześni po pięciosetowej batalii, pokonali w Bielsku Białej miejscowy BBTS. Było to już piąte zwycięstwo drużyny Mariana Kardasa. Do sukcesu swojego zespołu przyczynił się m.in. Mateusz Joźwik. Przyjmujący rozegrał całe spotkanie i zdobył 12 punktów. - Chciałbym, aby pozostało we mnie to wewnętrzne dziecko i ten chłopczyk, który zaczynał grać w siatkówkę nigdy nie zniknął. Dopóki on jest we mnie, dopóty będę grał - zdradza w rozmowie z Przeglądem Ligowym, 22-letni przyjmujący urodzony w Krakowie.[I Liga Mężczyzn]»

Radosław Panas: To nie był spacerek
Fot.: Magdalena Kudzia

Exact Systems Norwid Częstochowa pokonała KPS Siedlce 3:1 w meczu 5. kolejki 1. Ligi. - To nie był spacerek. To było spotkanie na niezłym poziomie. Nikt nie wstrzymywał ręki. Myślę, że kibicom się podobało - powiedział Radosław Panas, trener częstochowskiej drużyny.[I Liga Mężczyzn]»

Bartłomiej Rebzda: Nie ma powodów do zmartwień
Fot.: Anna Jabłczyk

- Nie mamy powodów do zmartwień - powiedział z uśmiechem trener KS Lechii Tomaszów Mazowiecki, Bartłomiej Rebzda. - Na pewno teraz będzie nam w lidze trudniej. Rywale zaczną dokładnie analizować naszą grę. Każdy będzie chciał pokonać przodownika tabeli.[I Liga Mężczyzn]»

Sobota z 1. Ligą: MKS Ślepsk Suwałki - STS Olimpia Sulęcin 3:0
MKS Ślepsk Suwałki pokonał STS Olimpia Sulęcin 3:0 (25:21, 25:18, 25:14) w meczu 5. kolejki 1. Ligi Mężczyzn. Spotkanie było najbardziej wyrównane w pierwszym secie. W kolejnych dwóch partiach gospodarze w pełni kontrolowali grę. Nagroda MVP dla najlepszego zawodnika powędrowa do rąk Cezarego Sapińskiego.[I Liga Mężczyzn]»

Rekordowe sety w 5. kolejce 1. Ligi w Krakowie i Częstochowie
Fot.: Anna Jabłczyk

Mecze 5. kolejki 1. Ligi Mężczyzn dostarczyły drużynom, a przede wszystkim kibicom wiele emocji i zakończyły się rekordowymi wynikami setów. W Krakowie, gdzie AZS AGH podejmował MCKiS Jaworzno, w trzecim secie podał wyniki 43:41 dla gospodarzy! Parę akcji mniej rozegrano w Częstochowie. Trzecia odsłona spotkania Tauron AZS - KS Gwardia zakończyła się wygraną gości 38:36.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane