Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2020-11-28 12:09:00 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: tauron1liga.pl

Przed BKS Visłą kolejne wyzwanie. W sobotę zagra w Siedlcach

Fot.: Anna Jabłczyk

Drużyna BKS Visła Bydgoszcz nie miała dużo czasu na odpoczynek ani na przygotowania do kolejnego spotkania. Już w sobotę, 28 listopada zagrają w Siedlcach. Przypodmnijmy, że we wtorek bydgoszczanie rozegrali zaległy mecz 6. kolejki z eWinner Gwradią Wrocław.

W miniony wtorek na własnym boisku Visła Bydgoszcz pokonała ekipę eWinner Gwardii Wrocław i tym samym zapisała na swoim koncie dwa punkty. Spotkanie należało do ciekawych. Można było oglądać zarówno dłuższe wymiany, jak i efektownie kończone akcje. Mimo, że bydgoszczanie nie zgarnęli kompletu punktów bez wątpienia zasługują na pochwałę. Będąc w trudnej sytuacji potrafili się w niej odnaleźć i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Kolejnym wyzwaniem postawionym przed siatkarzami z Bydgoszczy jest starcie z KPS Siedlce. W poprzednim sezonie siedlczanie zakończyli rozgrywki na 12. pozycji. Aktualnie natomiast zajmują ósmą pozycję w tabeli z wynikiem 9 punktów. Ostatnie spotkanie, podobnie jak zawodnicy z Grodu nad Brdą wygrali 3:2.

Bez wątpienia w sobotnie popołudnie w Siedlcach zapowiada się emocjonujące i zacięte spotkanie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane