Najnowsze newsy

Żużel - Wywiady

Zbigniew Suchecki dla PrzegladLigowy.com: Wiem, że zawiodłem kibiców, trenera i działaczy
Fot.: Lech Ćmielewski

Zbigniew Suchecki w niedzielnym meczu Lotosu Wybrzeże Gdańsk w Częstochowie zdobył zaledwie jeden punkt, zostawiając w pokonanym polu swojego klubowego kolegę - Piotra Świderskiego. Wychowanek Stali Gorzów nie ukrywał po meczu, że rozczarował swoją postawą praktycznie wszystkich.[Wywiady]»

Renat Gafurow dla PrzegladLigowy.com: Chciałoby się lepiej
Fot.: Lech Ćmielewski

Dla Renata Gafurowa niedzielny występ w Częstochowie był drugim w tym sezonie w Enea Ekstralidze. Dotychczas Rosjanin w barwach Lotosu Wybrzeże Gdańsk wystartował tylko w meczu przeciwko Polonii Bydgoszcz w ramach 3 kolejki. Dziś wrócił do składu i zdobył dla ekipy Stanisława Chomskiego dziewięć punktów. Po meczu porozmawialiśmy chwilę z sympatycznym "Gafim".[Wywiady]»

Adrian Szewczykowski dla PrzegladLigowy.com: Co się stało, to się nie odstanie
Fot.: Lech Ćmielewski

Adrian Szewczykowski w przerwie zimowej podpisał kontrakt na starty w ekipie KSM Krosno. Niestety drużyna Wilków wycofała się z rozgrywek ligowych, a Adik musiał poszukać sobie nowego pracodawcy i szybko udało mu się zawrzeć umowę z ROW-em Rybnik. W ostatnim czasie udało nam się z wychowankiem Stali Gorzów zamienić kilka zdań.[Wywiady]»

Marcin Nowak dla PrzegladLigowy.com: Bycie żużlowcem to spełnienie mojego marzenia
Fot.: Paweł Piotrowski

Marcin Nowak jest młodym wychowankiem Unii Leszno, który w tym sezonie broni barw pierwszoligowej ŻKS Ostrovii Ostrów. Zawodnik w rozmowie z portalem PrzegladLigowy.com. opowiada m.in. o tym jak zaczęła się jego przygoda ze speedway'em, o startach w ostrowskim zespole czy także o pomocy jednego z czołowych polskich żużlowców.[Wywiady]»

Hubert Łęgowik dla PrzegladLigowy.com: Mam nadzieję, że wkrótce wrócę do składu
Osiem punktów z dwoma bonusami zapisał na swoim koncie Hubert Łęgowik w środowych zawodach 4. rundy Ligi Juniorów, która odbyła się w Tarnowie. Młody żużlowiec zrehabilitował się tym samym za słabszą postawę na swoim domowym owalu.[Wywiady]»

Jakub Jamróg dla Przegladligowy.com: Luźny żużel organizowany pod kibiców
Dziewięć punktów Jakuba Jamroga pomogło tarnowskim „Jaskółkom” w odniesieniu triumfu w 3. rundzie Ligi Juniorów okręgu południowego na torze w Częstochowie. Sympatyczny „Ambrek” pokazał kibicom Włókniarza kawałek dobrego speedway'a, nie odpuszczał do końca o czym przekonał się m.in. Artur Czaja, który został minięty przez 21-latka na ostatnim okrążeniu, śmiałym atakiem po szerokiej.[Wywiady]»

Mark Lemon dla PrzegladLigowy.com: Mamy wielu utalentowanych juniorów w Australii
Fot.: Lech Ćmielewski

Mark Lemon w tym sezonie łączy funkcję zawodnika z menadżerem reprezentacji Australii, zarówno seniorów jak i juniorów. Polscy kibice mogą kojarzyć Australijczyka ze startów w Łodzi, Rybniku oraz Rawiczu. Przed zbliżającym się Drużynowym Pucharem Świata, udało nam się porozmawiać chwilę z Markiem m.in. właśnie o DPŚ czy także startach w Polsce, lecz nie zabrakło też innych wątków.[Wywiady]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane