Najnowsze newsy

Publicystyka

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Redakcja portalu internetowego PrzegladLigowy.com życzy swoim wiernym czytelnikom oraz sportowcom zdrowych, radosnych, niezapomnianych, pięknych i przede wszystkim dobrze przeżytych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w towarzystwie najbliższych nam osób. Cieszmy się wspólnie tymi wyjątkowymi, magicznymi chwilami.[Publicystyka]»

Adam Jonczyk: Szóstka to nasze minimum
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Kiedy dostałem telefon ze Słomnik, nie zastanawiałem się nawet minuty. Mamy naprawdę fajną ekipę i świetnych kibiców. Jako drużyna chcemy na pewno zająć jak najwyższe miejsce po rundzie zasadniczej. W nowym sezonie ligowym pozostaje nam tylko trenować, grać i... wygrywać, ponieważ o to jednak zawsze w sporcie chodzi - informuje wszystkich sympatyków zespołu LEX Kancelaria Słomniki, Adam Jonczyk, którego to drużyna zajęła wysokie, drugie miejsce w końcowej klasyfikacji wrocławskiego turnieju Futsal Masters.[Publicystyka]»

José Luis Santiago Gutiérrez: Koncentrujemy się tylko na awansie
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Za nami kolejny tydzień przygotowań zespołu i z każdym dniem jest coraz lepiej. Liczmy, że nasza forma na początek sezonu będzie już optymalna. Cele mamy klarownie sprecyzowane - chcemy zwyciężać we wszystkich spotkaniach. Nie pozostało nam wiele czasu, gdyż liga startuje jeszcze w tym miesiącu. Musimy zacząć zapisywać cenne wygrane - informuje sympatyków klubu KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, José Luis Santiago Gutiérrez.[Publicystyka]»

Rafał Franz: Zwycięstwa mamy we krwi
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Nasz zespół, Rekord Bielsko-Biała, zawsze gra o zwycięstwo. Może zabrzmi to nieskromnie, ale rzadko przegrywamy i generalnie bardzo nie lubimy przegrywać - każdy mecz chcemy rozstrzygać wyłącznie na naszą korzyść, stąd pewnie w starciu z Włochami pojawiło się tyle emocji. Jesteśmy na siebie bardzo źli, kiedy ulegamy lub remisujemy z naszymi przeciwnikami - przyznał szczerze po porażce z Neapolem w ramach Beyer Futsal Masters 2017, gracz ekipy Rekord Bielsko-Biała, Rafał Franz.[Publicystyka]»

[2017-08-15 23:25:27]
BEYER FUTSAL MASTERS 2017
Znamy już wszystkich uczestników zmagań Beyer Futsal Masters 2017 oraz harmonogram rozgrywek, w których o tytuł najlepszej drużyny zmierzą się polscy i zagraniczni gracze. Gospodarz turnieju, KS Orzeł Futsal występować będzie w grupie A, walcząc tam m.in. z zespołem FC Barcelona Lassa. Warto wspomnieć, że mecze odbędą się we wrocławskiej hali Orbita.[Publicystyka]»

Śmietanka biegowa wystartuje w Gdańsku
Już w najbliższą sobotę w gdańskim centrum odbędzie się biegowe święto. W ramach 24. Biegu św. Dominika, który jest organizowany w związku z Jarmarkiem św. Dominika, zawodnicy i zawodniczki mieli do wyboru start w prologu (1200m) lub 5km. Jednak wydaje się, że największa uwaga skierowana będzie na PZLA Mistrzostwa Polski mężczyzn na 10km.[Publicystyka]»

24. Bieg św. Dominika – Festiwal Biegowy
24.Bieg św. Dominika w sobotę 5 sierpnia 2017r. otworzy Bezpłatny Prolog „Goń św. Dominika” na dystansie 1200 m. Marszobieg wystartuje w Centrum Długiego Targu. Do udziału w Prologu zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek: rodziców z dziećmi, młodzież i starszych. Wspieramy cel charytatywny wskazany przez Radio Gdańsk.[Publicystyka]»

[2017-07-21 16:46:29]
24. Bieg św. Dominika
Mamy przyjemność zaprezentować 24.BIEG św. DOMINIKA - Festiwal Biegowy. Został nominowany w 2015r., podobnie jak w 2014r. do nagrody Impreza Biegowa Roku w Polsce im. Tomasza Hopfera. To hit sportowego będący główną atrakcją sportową Jarmarku św. Dominika. Jedyny w Polsce Bieg rozgrywany w Centrum Starówki, w otoczeniu wspaniałych kamieniczek Traktu Królewskiego. Wszystkim Biegaczom kibicować będzie blisko 30.000 widzów. Wydarzenie będzie także okazją do spotkania gwiazd sportu.[Publicystyka]»

Górnik - Legia (okiem groundgoppera)
Fot.: Anna Szłapa

Loska, Wolniewicz, Ambrosiewicz, Żurkowski, Wolsztyński i Olszewski, to nie są groundhopperzy, z którymi wybrałem się na mecz Górnika z Legią. To zabrzańscy piłkarze, którzy w tym spotkaniu mieli swój absolutny debiut w polskiej Ekstraklasie. I to przeciwko drużynie, która w poprzednim sezonie grała jak równy z równym z Realem, Borussią, Sportingiem i Ajaxem Kto nie był nigdy na meczu Górnik – Legia ten nie zrozumie, jakie on wzbudza emocje wśród zabrzańskich kibiców. Tam nawet kobiety z małymi dziećmi śpiewają, że Legia to stara k…[Publicystyka]»

45. MEMORIAŁ  ŻYLEWICZA – GRAND PRIX GDAŃSKA LEKKOATLETYCZNY  MITYNG EAA
Memoriał Żylewicza to Mityng Lekkoatletyczny rangi EAA realizowany przez Klub Lekkoatletyczny „LECHIA” Gdańsk nieprzerwanie od 1973r. przez 45 lata. Poświęcony pamięci wybitnego trenera i działacza, który był jednym z twórców KS „LECHIA” Gdańsk, a potem silnej reprezentacji Polski w Lekkiej Atletyce.[Publicystyka]»

Gwiazdy lekkoatletyki wystąpią w Gdańsku
Po ubiegłorocznych pełnych sukcesów Mistrzostwach Europy, a także po bardzo dobrych występach Polaków na tegorocznych Halowych Mistrzostwach Europy kibice lekkoatletyki mają apetyt na kolejne sukcesy ich ulubieńców. Jednak zanim biało-czerwoni wystąpią w Londynie muszą spełnić minima, aby tam się dostać.[Publicystyka]»

45. MEMORIAŁ ŻYLEWICZA – GRAND PRIX GDAŃSKA
Już w najbliższą środę na stadionie AWFiS w Gdańsku-Oliwie odbędzie się 45. edycja Memoriału Żylewicza.[Publicystyka]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane