Najnowsze newsy

Publicystyka

David Campaña: Planem minimum naszej drużyny był brąz
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Wraz z początkiem maja w Krakowie zakończyły się XXIX Światowe Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej. Dla młodych sportowców był to wspaniały sprawdzian własnych umiejętności, m.in. w ramach rozgrywek koszykówki. Specjalnie dla portalu Przegląd Ligowy udział w zmaganiach swojej drużyny podsumował szkoleniowiec hiszpańskiego C.D. San José Madrid, którego to podopieczni uplasowali się ostatecznie na czwartym miejscu. - Liczyłem, że zwyciężymy w meczu o brąz, jednak w końcówce zabrakło nam szczęścia - stwierdził trener David Campaña.[Publicystyka]»

Agustin Egurrola: Stworzyliśmy we Wrocławiu wyjątkowe miejsce
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Wielkie taneczne święto miało miejsce dziewiątego czerwca we Wrocławiu, gdzie na parterze Sky Tower odbyła się druga w historii wrocławska edycja turnieju Egurrola Challenge. Młodzi tancerze Egurrola Dance Studio ponownie zmierzyli się tu w walce o medale, prezentując to, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru. - Jestem zdania, że zawsze jest dobry czas, aby zacząć przygodę z tańcem - informuje w interesującej rozmowie z Przeglądem Ligowym znany tancerz i choreograf, Agustin Egurrola.[Publicystyka]»

46. Memoriał Żylewicza - GP Gdańska
Memoriał Żylewicza to Mityng Lekkoatletyczny rangi EA realizowany przez Klub Lekkoatletyczny „LECHIA” Gdańsk nieprzerwanie od 1973r. przez 46 lata. Poświęcony pamięci wybitnego trenera i działacza, który był jednym z twórców KS „LECHIA” Gdańsk, a potem silnej reprezentacji Polski w Lekkiej Atletyce.[Publicystyka]»

Ewa Mazurczak: Psiaki nadają nam tempo
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W maju, w Wilczycach odbył się pierwszy w historii Bieg PSIjaźni, w którym czworonożni milusińscy wystartowali wraz ze swoimi właścicielami. - Psiak to naprawdę wielka radość - to wspólne wieczory na kanapie i oczywiście fantastyczne wspólne spacery. W ich cudownych oczach odnajdziemy wszystko: miłość, wierność i oddanie. Liczę, że to dopiero początek historii, którą tworzymy za sprawą Biegu PSIjaźni - informuje w ciekawej rozmowie z Przeglądem Ligowym inicjatorka biegu, Ewa Mazurczak.[Publicystyka]»

[2018-04-01 00:25:52]
Wesołego Alleluja!
Redakcja portalu PrzegladLigowy.com życzy Państwu w ten wyjątkowy czas dobrze przeżytych, prawdziwie radosnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w towarzystwie rodziny i przyjaciół oraz niezmiennej pogody ducha każdego nowego dnia. Wesołego Alleluja![Publicystyka]»

Ryszard Wolny o półfinale PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej we Wrocławiu
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Prawdziwe starcie gigantów zapaśniczej maty miało miejsce we Wrocławskim Centrum Kongresowym, gdzie w półfinale PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej przeciwnikiem drużyny AZ Supra Brokers Wrocław był Boruta-Olimpijczyk Wrestling Team Zgierz&Radom. Ostatecznie pojedynek zakończył się wygraną przyjezdnych w stosunku 19:14, co stawia wrocławian w niekorzystnej sytuacji przed rewanżem. - Rywalizacja była naprawdę bardzo ciekawa - stwierdził w rozmowie z Przeglądem Ligowym obecny na tych zmaganiach mistrz olimpijski z Atlanty, Ryszard Wolny.[Publicystyka]»

Agustin Egurrola: Wrocław to miasto wyjątkowych ludzi
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Taniec stymuluje rozwój i to nie tylko fizyczny, ale też i psychiczny. Od momentu, kiedy zaczynamy uczyć się tańczyć, w naszym życiu wiele się zmienia. Przede wszystkim stajemy się znacznie pewniejsi siebie. Dotyczy to zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jeśli nigdy nie uczyliśmy się tańca, warto nadrobić te ewentualne zaległości - twierdzi znany i utytułowany tancerz oraz choreograf, Agustin Egurrola, który był gościem specjalnym tegorocznego, wrocławskiego turnieju Egurrola Challenge.[Publicystyka]»

[2018-02-13 20:37:52]
CAŁA GIEKSA RAZEM DLA OLI
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

„Wyobraź sobie ból głowy, ale nie taki zwykły. Ból, który doprowadza Cię do wymiotów, ból który rozsadza Ci głowę tak, że czujesz jak pulsują Ci oczy, uszy i skronie. Ból, który wzmaga się w stresie, przy kaszlu czy nawet śmiechu. Dodaj do tego codzienne obowiązki w domu i pracy oraz opiekę nad dwuletnim dzieckiem. Teraz wyobraź sobie, że masz tak codziennie przez rok. Rok walczysz z samym sobą, żeby to przetrwać, nie dla siebie czy wyższych idei, ale dla męża i córeczki”.[Publicystyka]»

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Redakcja portalu internetowego PrzegladLigowy.com życzy swoim wiernym czytelnikom oraz sportowcom zdrowych, radosnych, niezapomnianych, pięknych i przede wszystkim dobrze przeżytych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w towarzystwie najbliższych nam osób. Cieszmy się wspólnie tymi wyjątkowymi, magicznymi chwilami.[Publicystyka]»

Adam Jonczyk: Szóstka to nasze minimum
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Kiedy dostałem telefon ze Słomnik, nie zastanawiałem się nawet minuty. Mamy naprawdę fajną ekipę i świetnych kibiców. Jako drużyna chcemy na pewno zająć jak najwyższe miejsce po rundzie zasadniczej. W nowym sezonie ligowym pozostaje nam tylko trenować, grać i... wygrywać, ponieważ o to jednak zawsze w sporcie chodzi - informuje wszystkich sympatyków zespołu LEX Kancelaria Słomniki, Adam Jonczyk, którego to drużyna zajęła wysokie, drugie miejsce w końcowej klasyfikacji wrocławskiego turnieju Futsal Masters.[Publicystyka]»

José Luis Santiago Gutiérrez: Koncentrujemy się tylko na awansie
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Za nami kolejny tydzień przygotowań zespołu i z każdym dniem jest coraz lepiej. Liczmy, że nasza forma na początek sezonu będzie już optymalna. Cele mamy klarownie sprecyzowane - chcemy zwyciężać we wszystkich spotkaniach. Nie pozostało nam wiele czasu, gdyż liga startuje jeszcze w tym miesiącu. Musimy zacząć zapisywać cenne wygrane - informuje sympatyków klubu KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, José Luis Santiago Gutiérrez.[Publicystyka]»

Rafał Franz: Zwycięstwa mamy we krwi
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Nasz zespół, Rekord Bielsko-Biała, zawsze gra o zwycięstwo. Może zabrzmi to nieskromnie, ale rzadko przegrywamy i generalnie bardzo nie lubimy przegrywać - każdy mecz chcemy rozstrzygać wyłącznie na naszą korzyść, stąd pewnie w starciu z Włochami pojawiło się tyle emocji. Jesteśmy na siebie bardzo źli, kiedy ulegamy lub remisujemy z naszymi przeciwnikami - przyznał szczerze po porażce z Neapolem w ramach Beyer Futsal Masters 2017, gracz ekipy Rekord Bielsko-Biała, Rafał Franz.[Publicystyka]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane