Najnowsze newsy

Publicystyka

Fan Lazio z Polski: Włoskie media próbowały nam przypisać zachowania rasistowskie w Pradze
Na meczu Sparta – Lazio na sektorze gości zawisła flaga „Fan Club Lazio Poland-Nysa”. Odbiło się to sporym echem w Polsce. Jeszcze większą sensację wzbudziła, gdy pojawiła się w 2003 roku na sektorze Lazio w… Krakowie. Gdy przyszedłem na spotkanie z jej właścicielem, czekał na mnie w koszulce Lazio. Gdy widząc to powiedziałem, że dobrze ubrał się do wywiadu, jego żona wtrąciła, że „nie ma on innych ciuchów”. Wiem od innych, że nie przesadziła. Przeczytajcie historię miłości Sławka do Lazio, o której mi opowiedział.[Publicystyka]»

Fot.: Dawid Ćmielewski

Długo wyczekiwana wiosenna runda rozgrywek Ekstraklasy startuje już w piątek 12. lutego - a wraz z nią kolejna edycja "Ustaw Ligę". Tym razem w ramach ligi prywatnej naszego serwisu do zdobycia będzie książka "Stan Gry" Krzysztofa Stanowskiego.[Publicystyka]»

Ekstraklasa na Facebook: W czołówce bez zmian, duży wzrost u Termaliki - luty 2015 r.
Fot.: Magdalena Pawlik-Paciorek

Na Facebooku nadal rządzą dwa największe kluby, które powiększyły jeszcze przewagę nad resztą stawki w stosunku do pierwszego zestawienia. Legia Warszawa i Lech Poznań, bo o tych klubach mowa, mają razem ponad pięć razy więcej fanów, niż trzecia w zestawieniu krakowska Wisła.[Publicystyka]»

Wrażenia z wypadu na półfinałowe mecze do Berlina
Fot.: FIVB

Ani chwili nie zastanawiałem się, kiedy dostałem propozycję pojechania na dwa półfinałowe mecze siatkarskie do Berlina, gdzie cztery czołowe drużyny świata walczyły o awans do turnieju olimpijskiego w Rio de Janeiro. Łatwy dostęp do tanich biletów i jazda samochodem na gaz w pięć osób powodowała, że była to pierwszorzędna okazja.[Publicystyka]»

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Redakcja PL

W imieniu całego zespołu redakcyjnego portalu PrzegladLigowy.com życzymy Państwu radosnych, niezapomnianych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w sympatycznej, rodzinnej atmosferze oraz szczęśliwego Nowego Roku. Niech ten świąteczny czas pozwoli odpocząć od codziennych trosk i kłopotów, przynosząc same pozytywne zmiany.[Publicystyka]»

„Taką książkę pisze się tylko raz”
Fot.: Wojciech Szymański

3 czerwca trafiła do księgarni jedna z najlepszych autobiografii polskich piłkarzy w ostatnich latach. Książka KUBA. Autobiografia, została napisana przy współudziale Małgorzaty Domagalik, polskiej dziennikarki, publicystki i autorki znakomitych felietonów w tygodniku „Wprost”. Dzisiaj przegladligowy.com przedstawia krótką recenzję tej książki.[Publicystyka]»

Lechia Gdańsk: piłkarska wydmuszka czy tworząca się ligowa potęga?
Nowi właściciele gdańskiej Lechii spektakularnie wydają pieniądze, jednak czy da to wymierne efekty, powinniśmy przekonać się już wkrótce. Po zakontraktowaniu gwiazd jak na polskie warunki - Milosa Krasicia i Sławomira Peszki - właściciele gdańskiego klubu zmienili trenera - zamiast Jerzego Brzęczka postawili na swojego kolegę, Thomasa van Heesena.[Publicystyka]»

[2015-09-01 15:18:19]
Dziś smutna rocznica
Fot.: Mateusz Czarnecki

Dokładnie 1 września 1989 roku o 1:25 na jednej z kalifornijskich autostrad rozbił się pewien samochód, dokładniej Dutch Cout.[Publicystyka]»

[2015-09-01 00:00:05]
Dołącz do nas na Facebook'u!
Podoba Ci się ten Serwis? Chcesz być zawsze na bieżąco z nowościami ze świata sportu? Dołącz do nas na Facebook'u, gdzie znajdziesz nie tylko najważniejsze informacje, ale także będziesz miał okazję wyrazić opinię na ich temat![Publicystyka]»

Liga Mistrzów: Kto ma najwięcej fanów na Facebook?
Medialnie zainteresowanie meczami Realu Madryt i FC Barcelona nie wynika z niczego - kluby te zdecydowanie przewodzą w rankingu najbardziej popularnych zespołów Ligi Mistrzów 2015/16 w serwisie społecznościowym Facebook - wynika z analizy serwisu PrzegladLigowy.com. W kilku miejscach liczby zaskakują i pokazują, gdzie Facebook jest popularnym narzędziem, a gdzie jest zupełnie inaczej.[Publicystyka]»

Piłkarska (i nie tylko) wyprawa na Węgry i do Austrii
Fot.: Elżbieta Wilk

Moim groundhopperskim celem na ten rok było pooglądanie meczów w Austrii i na Węgrzech, gdzie jeszcze spotkań piłkarskich nie widziałem. Wykorzystując fakt, że mojej żonie niedawno podobało się nad Balatonem, postanowiłem w sierpniu wrócić tam, ale koniecznie samochodem. Żeby nie narzekała, że tylko latamy po meczach, przygotowałem kompromisowy plan. Na powitanie mieliśmy pooglądać mecz na Węgrzech. Potem zaplanowałem pięć dni leżakowania nad Balatonem, by w drodze powrotnej zobaczyć chociaż jeden (a raczej dwa) mecze w Austrii.[Publicystyka]»

Naj, naj, naj - podstawowe statystyki zawodników Barclays Premier League
Najwyżsi, najniżsi, najstarsi, najmłodsi, najbardziej bramkostrzelni i ci, którzy zanotowali najwięcej występów w Barclays Premier League.[Publicystyka]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane