Najnowsze newsy

Siatkówka - Klubowe Mistrzostwa Świata

Kraków Miasto Gospodarz z oficjalnym logo Klubowych Mistrzostw Świata
Fot.: Anna Szłapa

Kraków jest gospodarzem fazy finałowej FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017. Podczas konferencji prasowej oficjalną nominację na ręce Krzysztofa Kowala, dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie przekazał Tomasz Cieślik, prezes firmy Professional Sports Events, organizatora turnieju. W trakcie spotkania zaprezentowano również logo Miasta Gospodarza Krakowa oraz puchar turnieju, o który będą rywalizować najlepsze kluby świata.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

[2017-12-01 11:00:16]
W Łodzi zaprezentowano trofeum KMŚ
Miasto Łódź otrzymało oficjalną nominację Miasta Gospodarza FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017. Podczas dzisiejszej (30.11) konferencji prasowej na ręce Hanny Zdanowskej, Prezydent Miasta Łodzi nominację przekazał Tomasz Cieślik, Prezes firmy Professional Sports Events, organizatora turnieju. W trakcie spotkania zaprezentowano również oficjalne logo Miasta Gospodarza Łodzi.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Srećko Lisinac przed KMŚ: Będziemy przygotowani
Fot.: Krzysztof Wilk

- Mamy jeszcze trzy mecze - w PlusLidze i Lidze Mistrzów, więc nie myślimy teraz o naszych rywalach w Klubowych Mistrzostwach Świata, ale kiedy nadejdzie czas, będziemy przygotowani - mówi na dwa tygodnie przed startem turnieju, środkowy PGE Skry Srećko Lisinac.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Przed KMŚ: Świetny w defensywie, skuteczny w ofensywie
Fot.: Magdalena Gajek

Serbski środkowy bełchatowskiego klubu należy do ścisłej czołówki zawodników na swojej pozycji. Nie tylko w PlusLidze, ale i na arenie międzynarodowej. Srećko Lisinac w obecnym sezonie zdobywa jak dotąd – średnio – 11,5 pkt. na mecz, legitymując się skutecznością w ataku na poziomie 62 procent. Najbardziej spektakularny występ zanotował w starciu z ONICO Warszawą, kiedy to w ciągu trzech setów wywalczył aż 17 oczek – 11 atakiem, 4 blokiem i 2 zagrywką. Jako najlepiej punktujący gracz meczu odebrał nagrodę MVP. I zarazem pokazał, że jest siatkarzem kompletnym. Zresztą, już nie po raz pierwszy.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Pełen terminarz Klubowych Mistrzostw Świata
Fot.: FIVB

Szczegółowy terminarz Klubowych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które w przyszłym miesiącu będą rozgrywane w trzech polskich miastach został opublikowany przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej (FIVB).[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Krzysztof Ignaczak Ambasadorem Klubowych Mistrzostw Świata
Krzysztof Ignaczak, siatkarz, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata, który w reprezentacji naszego kraju zagrał 321 razy, został ambasadorem FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017. Turniej będzie rozgrywany po raz pierwszy w Polsce i rozpocznie się 12 grudnia meczami w Łodzi i Opolu.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Pełny harmonogram Klubowych Mistrzostw Świata 2017
Wczoraj ogłoszono pełny harmonogram Klubowych Mistrzostw Świata 2017, które organizowane są przez FIVB. Turniej odbędzie się w przyszłym miesiącu w trzech polskich miastach.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Terminarz grupy B KMŚ | Bilety już dostępne
Znany jest już terminarz fazy grupowej Klubowych Mistrzostw Świata. PGE Skra Bełchatów będzie rywalizowała kolejno z Shanghai Volleyball Club, Personal Bolivar i Zenitem Kazań. Bilety na spotkania w łódzkiej Atlas Arenie są już dostępne na stronie ebilet.pl. Szczegóły na skra.pl[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Spotkanie Prezydenta FIVB z Zarządem PZPS
W środowe popołudnie, w siedzibie PZPS doszło do spotkania Arego Gracy – Prezydenta Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej z Zarządem Polskiego Związku Piłki Siatkowej.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Losowanie Klubowych Mistrzostw Świata 2017 w Polsce
We wtorkowe popołudnie w studio Polsatu odbyła się ceremonia losowania Klubowych Mistrzostw Świata – najważniejszego wydarzenia jesieni w Polsce w grach zespołowych.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Polska organizatorem Klubowych Mistrzostw Świata
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

Polska oferta na organizację FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn została zaaprobowana przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej. Turniej odbędzie się w terminie 11-17 grudnia tego roku.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

KMŚ Mężczyzn: William Arjona MVP turnieju
Fot.: FIVB

Siatkarze Sada Cruzeiro po raz trzeci z rzędu zdobyli koronę dla najlepszej klubowej drużyny globu. Podopieczni Marcelo Mendeza swoją dominację na parkiecie potwierdzili również w wśród nominacji do drużyny turnieju. Tam, na wyróżnienia zasłużyli: Sergio Nogueiro, Evandro Guerra oraz Yoandy Leal. Z kolei statuetkę MVP całych zawodów otrzymał rozgrywający zwycięskiej ekipy. William Arjona, 37 letni siatkarz urodzony w São Paulo, został doceniony za wkład w zwycięstwa swojej drużyny.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane