Najnowsze newsy

Siatkówka - Klubowe Mistrzostwa Świata

Jastrzębski Węgiel nie zagra w Klubowych Mistrzostwach Świata
Fot. Magdalena Kudzia

Zarząd KS Jastrzębski Węgiel informuje, że pomimo otrzymania zaproszenia do udziału w Klubowych Mistrzostwach Świata, nasza drużyna nie weźmie udziału w tych rozgrywkach.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie zagra w Klubowych Mistrzostwach Świata
Fot. Magdalena Kudzia

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jako triumfator Ligi Mistrzów 2023 otrzymała zaproszenie do udziału w rozgrywanych w grudniu w Indiach Klubowych Mistrzostwach Świata. W związku z intensywnym kalendarzem w sezonie przedolimpijskim oraz ryzyku, jakie wiązałoby się z wyjazdem do Indii w trakcie sezonu rozgrywkowego, Klub zrezygnował z udziału w turnieju.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie zagra w Klubowych Mistrzostwach Świata
Fot. Magdalena Kudzia

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jako triumfator Ligi Mistrzów 2022 roku otrzymała zaproszenie do udziału w rozgrywanych w grudniu Klubowych Mistrzostwach Świata. Ze względów logistycznych, mając na uwadze intensywny kalendarz meczów oraz zdrowie i bezpieczeństwo zespołu, Klub zrezygnował z udziału w turnieju.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie zagra w Klubowych Mistrzostwach Świata
Fot. Magdalena Kudzia

Jako zwycięzca Ligi Mistrzów 2021 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle otrzymała zaproszenie do udziału w rozgrywanych w grudniu w brazylijskim Betim Klubowych Mistrzostwach Świata. Ze względów logistycznych, uwzględniając sytuację epidemiologiczną w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zespołu Klub zrezygnował z udziału w turnieju.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Zenit Kazań zaproszony do gry w Klubowych Mistrzostwach Świata
Fot.: FIVB

Zenit Kazań został zaproszony do udziału w tegorocznych Klubowych Mistrzoswach Świata, które odbędą się od 3 do 8 grudnia - poinformował rosyjski klub. Zagra w tym turnieju po raz piąty z rzędu.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Piotr Orczyk: Mamy czas na zresetowanie głów
Fot.: CEV

Siatkarze PGE Skry Bełchatów na fazie grupowej zakończyli rozgrywki Klubowych Mistrzostw Świata. Teraz zawodnicy dostaną kilka dni wolnego na regenerację, by jak najlepiej prezentować się w meczach Polskiej Ligi Siatkówki.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Aaron Russell: Atmosfera podczas turnieju była cudowna
Fot.: FIVB

Trentino Volley wygrało Klubowe Mistrzostwa Świata 2018. W niedzielnym finale podopieczni Angelo Lorenzettiego pokonali Cucine Lube Civitanova 3:1. MVP turnieju został wybrany Aaron Russell. - Atmosfera podczas turnieju była cudowna. Świetnie było zobaczyć kibiców Asseco Resovii, którzy dopingowali nas w finale - powiedział amerykański przyjmujący.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Jakub Jarosz: Momentami walczyliśmy z drużynami ze światowej czołówki jak równy z równym
Fot.: Anna Jabłczyk

Asseco Resovia Rzeszów zajęła czwarte miejsce podczas Klubowych Mistrzostw Świata, które w dniach 26 listopada - 2 grudnia rozgrywane były w Polsce. W niedzielnym meczu o trzecie miejsce rzeszowianie przegrali z Fakieł Nowy Urengoj 1:3. - Momentami walczyliśmy z drużynami ze światowej czołówki jak równy z równym - powiedział Jakub Jarosz, atakujący Resovii Rzeszów.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

[2018-12-02 23:07:10]
KMŚ: MVP Aaron Russell
Fot.: FIVB

Trentino Volley, Cucine Lube Civitanova, Fakieł Nowy Urengoj taka jest kolejność drużyn na podium Klubowych Mistrzostw Świata 2018, które w niedzielę zakończyły się w Częstochowie. Asseco Resovia Rzeszów zajęła ostatecznie czwarte miejsce. MVP turnieju został wybrany Aaron Russell, przyjmujący Trentino Volley.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

[2018-12-02 22:48:19]
KMŚ: Triumf Trentino
Fot.: FIVB

Bratobójczy pojedynek w finałowym spotkaniu Klubowych Mistrzostw Świata stoczyły między sobą drużyny Trentino i Cucine Lube. Włosko-włoski dreszczowiec elektryzował nie tylko zagorzałych kibiców obu drużyn z Italii. Dzisiejsze emocje mogły udzielić się nawet najbardziej wybrednym koneserom siatkarskiego rzemiosła. Znakomite akcje wyprowadzane po obu stronach siatki, niesamowita gra blokiem oraz parady w obronie zaspokoić mogły nawet największe apetyty kibiców. Po czterech rozegranych setach wybuch radości nastąpił w ostateczności w drużynie z Trydentu.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

[2018-12-02 19:51:43]
KMŚ: Rosjanie z brązowym medalem
Fot.: Anna Szłapa

Kolejny raz polski zespół Klubowe Mistrzostwa Świata kończy tuż za podium. Dzisiaj czwarte miejsce w tym turnieju zajęli siatkarze Asseco Resovii, którzy w meczu o brąz po czterech setach ulegli Fakiełowi Nowy Urengoj. Rzeszowianie dobrze otworzyli to spotkanie wygrywając pierwszego seta 25:19. Później nie było już tak kolorowo. Rosjanie stawili większy opór, któremu momentami zawodnicy z Podkarpacia nie byli w stanie się przeciwstawić. Niestety podopiecznym trenera Crețu przydarzały się momenty, gdzie nie udawało im się kończyć pierwszej akcji, co było bardzo kosztowne. Gracze z Podkarpacia mogą żałować ostatniej odsłony spotkania, gdyż rywale kilka razy "wyciągali" do nich pomocną dłoń. Najskuteczniejszymi zawodnikami w swoich zespołach okazali się Thibault Rossard (17 pkt.) oraz Artur Udrys (15 pkt.).[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Jenia Grebennikov: Oczekuję spektakularnego meczu
Fot.: FIVB

Trentino Volley w niedzielnym finale Klubowych Mistrzostw Świata 2018 zmierzy się z Cucine Lube Civitanova. Początek spotkania o godzinie 20.30. - To będzie finał, więc spodziewam się i oczekuję spektakularnego meczu - powiedział Jenia Grebennikov, libero Trentino.[Klubowe Mistrzostwa Świata]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane