Najnowsze newsy

Siatkówka - Mistrzostwa Europy kobiet

[2021-08-27 14:00:37]
ME K: Zestaw par 1/8 finału
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Poznaliśmy zestaw par 1/8 finału Mistrzostw Europy kobiet. Polki o awans do dalszych gier zagrają w Bułgarii z Ukrainą. Mecz zaplanowano na 29 sierpnia.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

[2021-08-26 22:56:31]
ME K: Wyniki 9. dnia fazy grupowej
Fot.: CEV

Zakończyła się faza grupowa Mistrzostw Europy kobiet. Z grupy A do dalszych gier awansowały zespoły Serbii, Rosji, Francji i Belgii, natomiast z grupy C ekipy Włoch, Chorwacji, Białorusi i Węgier.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

[2021-08-25 22:50:04]
ME K: Wyniki 8. dnia fazy grupowej
Fot.: FIVB

Faza grupowa Mistrzostw Europy kobiet dobiega końca. W ósmym dniu zmagań poznaliśmy drużyny z grup B i D, które awansowały do dalszych gier. Są to reprezentacje Bułgarii, Polski, Niemiec, Czech, Turcji, Holandii, Ukrainy i Szwecji.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

ME K: Bułgarki lepsze od biało-czerwonych
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Aby zająć pierwsze miejsce w grupie B nasze siatkarki musiały wygrać z Bułgarkami co najmniej dwa sety. Zadanie udało się wykonać połowicznie, bo Polki wygrały tylko pierwszą partię. W kolejnych lepsze były rywalki i to one zakończyły zmagania grupowe na pierwszym miejscu. Nasze siatkarki w 1/8 finału zagrają w niedzielę z Ukrainą.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

[2021-08-24 22:44:29]
ME K: Wyniki 7. dnia fazy grupowej
Fot. FIVB

Turczynki zakończyły fazę grupową Mistrzostw Europy z kompletem zwycięstw. W ostatnim meczu tej części zmagań podopieczne trenera Giovanniego Guidettiego pokonały Holandię 3-0.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

[2021-08-23 21:47:23]
ME K: Wyniki 6. dnia fazy grupowej
Fot. FIVB

Szósty dzień zmagań w fazie grupowej Mistrzostw Europy kobiet przyniósł kolejne zwycięstwo biało-czerwonych. W poniedziałkowym starciu Polki pokonały pewnie Hiszpanię 3-0. Czwarte zwycięstwo zanotowały również Turczynki, które nie dały szans rywalkom z Finlandii.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

[2021-08-23 21:34:34]
ME K: Czwarte zwycięstwo Polek
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

W czwartym meczu grupowym nasze siatkarki nie miały problemów z pokonaniem Hiszpanii. Trener Jacek Nawrocki dał szansę gry siatkarkom, które do tej pory rzadziej lub w ogóle nie grały w turnieju.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

[2021-08-22 22:23:18]
ME K: Wyniki 5. dnia fazy grupowej
Fot. FIVB

W 5. dniu fazy grupowej Mistrzostw Europy kobiet nie zabrakło zaciętej walki. Hiszpanki oraz Niemki swoje spotkania rozstrzygnęły dopiero po tie-breach. Wysoko poprzeczkę Turczynkom postawiły również Szwedki, które pokazały się z naprawdę dobrej strony.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

[2021-08-21 22:36:03]
ME K: Wyniki 4. dnia fazy grupowej
Fot. FIVB

Dobiegł końca czwarty dzień zmagań podczas fazy grupowej Mistrzostw Europy kobiet. Doskonałą passę kontynuują polskie zawodniczki, które zanotowały na swoim koncie trzecie zwycięstwo i zapewniły sobie awans do kolejnej rundy. Dobrze radzą sobie również Serbki. Siatkarki z Bałkanów pewnie pokonały dzisiaj Francję.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

ME K: Polki z kolejnym zwycięstwem i awansem
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Polskie siatkarki po trudnym i nierównym meczu pokonały reprezentację Czech 3:1. Zwycięstwo zapewnia im awans do fazy pucharowej. Jutro biało-czerwone mają dzień wolny od gry, natomiast w poniedziałek zagrają z Hiszpanią.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

[2021-08-20 22:25:06]
ME K: Wyniki 3. dnia fazy grupowej
Fot. FIVB

Za nami trzeci dzień zmagań podczas fazy grupowej Mistrzostw Europy kobiet. Kolejne zwycięstwa zanotowały ekipy m.in. Polski, Turcji i Holandii.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

ME K: Drugie zwycięstwo biało-czerwonych
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Polskie siatkarki wykonały zadanie i pokonały bez straty seta reprezentantki Grecji w swoim drugim meczu podczas fazy grupowej Mistrzostw Europy. Podobać mógł się szczególne pierwszy set, w którym nasze zawodniczki imponowały koncentracją i pewnością w grze.[Mistrzostwa Europy kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane