Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi zagraniczne

Zawodnik Kemerowa otrzymał cios nogą w twarz, a sędziemu podarowano kask
Fot.: FIVB

Przytulanki Aleksieja Spiridonowa z przeciwnikiem, obrona nogą Matthewa Andersona i parodia w wykonaniu Andrieja Titicza – najciekawsze wydarzenia 12 kolejki Superligi wybrane przez Business Online.[Ligi zagraniczne]»

Wyniki 12 kolejki Superligi 2017/2018
Z kolejki na kolejkę robi się coraz ciekawiej w rosyjskiej lidze. Każdy zespół, z wyjątkiem Lokomotywu Nowosybirsk, ma na swoim koncie 12 rozegranych spotkań. Liderem tabeli jest Zenit Kazań z 35 punktami. Podopieczni Władimira Alekny mają na swoim koncie komplet wygranych spotkań. Po piętach depcze im odwieczny rywal – Biełogorie Biełgorod (32). Emocji nie brakuje także na niższych pozycjach. Warto zauważyć, że grupowy rywal PGE Skry Bełchatów z Ligi Mistrzów, Lokomotyw Nowosybirsk, plasuje się aktualnie na siódmym miejscu. Z kolei Dynamo Moskwa mimo słabego początku ma na swoim koncie 20 punktów i znajduje się na piątej pozycji.[Ligi zagraniczne]»

Podsumowanie 11 kolejki Superligi 2017/2018
Rosyjska liga nabiera rozpędu. Rozgrywki w siatkarskiej ekstraklasie w Rosji rozpoczęły się nieco później, ostatnio mogliśmy zaobserwować przerwę związaną z etapem półfinałowym Pucharu Rosji. Nie przeszkadza to jednak tamtejszym klubom mieć sporej liczby rozegranych meczów.[Ligi zagraniczne]»

Podsumowanie 10 kolejki Superligi 2017/2018
W sobotnie popołudnie rosyjskie kluby rozegrały swoje spotkanie w ramach dziesiątej kolejki. Na boiska wybiegły niemal wszystkie drużyny, z wyjątkiem Uralu Ufy i Lokomotywu Nowosybirsk. Można podejrzewać, że absencja klubu z Nowosybirska związana jest z występami tego zespołu w kwalifikacjach do fazy grupowej Ligi Mistrzów.[Ligi zagraniczne]»

[2017-11-05 20:20:17]
Wyniki 9 kolejki Superligi 2017/2018
W sobotnie popołudnie rozpoczęły się zmagania w ramach dziewiątej kolejki rosyjskiej Superligi. Mecze kolejki zostały podzielone na dwa dni, jednak to najciekawsze i najważniejsze spotkanie odbyło się na zakończenie pierwszego dnia rozgrywek.[Ligi zagraniczne]»

Superpuchar Rosji pozostaje w Kazaniu
Szybkie zwycięstwo nad Dynamem Moskwa dała kazańskiemu Zenitowi nie tylko superpuchar, ale także trzy punkty do ligowej tabeli.[Ligi zagraniczne]»

[2017-11-04 22:10:51]
Oziębły choleryk
Fot.: Magdalena Kudzia

Zawodnik z dwoma rolami: Patrick Steuerwald, w koszulce TSV Herrsching, może wprowadzać zawodników na boisko. Udowodnia to także we Frankfurcie i jako drugi trener w austriackiej reprezentacji.[Ligi zagraniczne]»

[2017-11-03 15:51:53]
Plan B mistrza z Berlina
Berlińczycy reagują na słaby początek sezonu i dzięki zakontraktowaniu Pujola zapewniają sobie nowego rozgrywającego.[Ligi zagraniczne]»

Kevin Le Roux: Trener Mariczew nie chciał wysłać mnie do Francji, abym wyleczył kontuzję
Sztab szkoleniowy rosyjskiego klubu, Dynama Moskwy, miał nadzieję, że od początku sezonu będą mogli liczyć na Kevina Le Roux, ale kontuzja okazała się silniejsza niż francuski siatkarz.[Ligi zagraniczne]»

Skrócenie zawieszenia „Kadu” za doping
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Carlos Eduardo Barreto Silva „Kadu” wróci na boisku szybciej niż się spodziewano.[Ligi zagraniczne]»

Znamy pary półfinałowe Pucharu Rosji 2017/2018
Dziś w Moskwie w biurze siatkarskiej federacji Rosji odbyło się losowanie par półfinałowych Finału Czterech Pucharu Rosji w siatkówce mężczyzn. Finałowy turniej odbędzie się w dniach 2 – 3.12.2017 roku. Na organizatora wybrano miasto Biełgorod.[Ligi zagraniczne]»

Lukas Divis: Nie zgadzam się z Konstantinowem, zasługuję na więcej gry
Fot.: CEV

Lukas Divis, przyjmujący Lokomotywu Nowosybirsk, otwarcie przyznał się w rosyjskich mediach, że zasługuje na więcej szans zaprezentowania się na boisku.[Ligi zagraniczne]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane