Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi zagraniczne

Wyniki ósmej kolejki Superligi 2017/2018
Sobotnie popołudnie upłynęło pod znakiem siatkarskich zmagań w Rosji. Drużyny z siatkarskiej ekstraklasy rozegrały między sobą spotkania w ramach ósmej kolejki tegorocznej Superligi. Warto jednak zaznaczyć, że mistrz rozegrał spotkanie nieco wcześniej – w środę.[Ligi zagraniczne]»

[2017-10-26 10:46:50]
Niemieckie gwiazdy za granicą
Fot.: FIVB

Także inne ligi, podobnie jak Bundesliga, rozpoczęły swoje zmagania. I podobnie jak co roku w sezonie 2017/2018 niektóre niemieckie kadrowiczki i niektórzy niemieccy kadrowicze występują za granicą. Będziemy śledzić ich występy w nieregularnych odstępach i poinformujemy o ich poczynaniach.[Ligi zagraniczne]»

Murilo wciąż czeka na decyzję FIVB
Fot.: FIVB

Legendarny siatkarz nadal znajduje się poza boiskiem.[Ligi zagraniczne]»

[2017-10-25 12:35:31]
Pujol blisko transferu do BR Volleys
Fot.: Magdalena Kudzia

Francuz wyleczył kontuzję i jest gotowy do powrotu do siatkówki.[Ligi zagraniczne]»

Wyniki siódmej kolejki Superligi 2017/2018
Spotkania w ramach siódmej kolejki Superligi zostały rozłożone na aż trzy dni. Piątkowy mecz między Uralem Ufą a Zenitem Sankt Petersburg zainaugurował powrót do ligowych zmagań. Warto przypomnieć, że w poprzedni weekend zespoły walczyły o przepustkę do Finału Czterech Pucharu Rosji.[Ligi zagraniczne]»

Aleksiej Spiridonow: Mam nadzieję, że zagram w najbliższej kolejce Mistrzostw Rosji
Fot.: FIVB

Aleksiej Spiridonow jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych siatkarzy świata. Jednak o siatkarzu nie mówi się od dawna, ponieważ w tym sezonie reprezentacyjnym zawodnik nie brał udziału.[Ligi zagraniczne]»

Znamy uczestników Finału Czterech Pucharu Rosji 2017/2018
Fot.: FIVB

W drugi weekend października rosyjskie kluby powalczyły o awans do finału Pucharu Rosji 2017/2018. Zmagania trwały przez trzy dni – rozpoczęły się w piątek, a zakończyły w niedzielne popołudnie. Tylko zwycięzcy grup półfinałowych zapewnili sobie awans do Finału Czterech, który odbędzie się na początku grudnia w Biełgorodzie.[Ligi zagraniczne]»

Duży przegląd sezonu siatkarskiej Bundesligi
Fot.: FIVB

Historyczny: to było to słowo, które przewijało się niemal we wszystkich mediach, jeśli chodziło o wywalczenie srebrnych medali przez reprezentację podczas Mistrzostw Europy. Tryumf miał miejsce kilka tygodni temu, nie mogłoby być lepszego momentu, aby rozpocząć nowy sezon siatkarskiej Bundesligi, ponieważ ten rozpoczyna się w nadchodzący weekend.[Ligi zagraniczne]»

W piątek startuje etap półfinałowy Pucharu Rosji 2017/2018
Fot.: FIVB

W rosyjskiej lidze czeka nas dość krótka przerwa od ligowych zmagań. Nie oznacza to jednak braku emocji. Już w najbliższy piątek startuje półfinałowy etap Pucharu Rosji 2017/2018. Przed każdym z zespołów walka o awans do najlepszej czwórki prestiżowego turnieju.[Ligi zagraniczne]»

Giani i Niroomand załagodzili konflikt
Chociaż zabrakło sportowego sukcesu BR Volleys podczas Superpucharu Niemiec 2017, była minimum jedna radosna wiadomość. W ramach oficjalnej inauguracji sezonu 2017/2018 siatkarskiej Bundesligi doszło do małej wyjaśniającej rozmowy między szkoleniowcem reprezentacji, Andrea Gianim, i menadżerem berlińczyków, Kaweh Niroomandem. W tej obaj załagodzili spór wokół transferu zawodnika reprezentacji, Rubena Schotta, do Włoch.[Ligi zagraniczne]»

Wyniki szóstej kolejki Superligi 2017/2018
Sobotnie zmagania w ramach szóstej kolejki Superligi są jedną z ostatnich kolejek, które są rozegrane w październiku. Teraz zawodników czeka niespełna dwutygodniowa przerwa od ligowych pojedynków. Jest to związane ze zmaganiami klubów w ramach Pucharu Rosji 2017/2018. Mecze rozpoczęły się z wysokiego c, od prawdziwego siatkarskiego hitu – meczu między Lokomotywem Nowosybirskiem a Biełogorie Biełgorod. I jak na hit przystało – emocji nie brakowało. Całe spotkanie trwało pięć setów.[Ligi zagraniczne]»

Cebulj opuści start w Pucharze Włoch?
Fot.: FIVB

- Wciąż nie wiadomo czy Klemen Cebulj wystąpi w meczu Pucharu Włoch Milano vs. Sora – informuje Gian Luca Pasini.[Ligi zagraniczne]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane