- Zagraliśmy ogólnie słabe spotkanie, a rywale zagrali swoje wcale nie prezentując jakiejś niesamowitej siatkówki. Gdybyśmy zagrali na trochę lepszym poziomie, to obraz tego meczu mógłby być zupełnie inny. - tak mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki ocenił Timo Tammemaa, środkowy Asseco Resovii Rzeszów.
[PlusLiga]»