Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Transfery

[2018-01-02 13:11:30]
Łukasz Budziłek zawodnikiem Pogoni
26-letni Łukasz Budziłek został zawodnikiem Pogoni Szczecin. Urodzony w Bełchatowie bramkarz podpisał z klubem 3,5-letnią umowę. W najbliższą sobotę rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy.[Transfery]»

Dejan Janjatović w Bruk-Becie Termalice
Dejan Janjatović został nowym zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. To 25-letni środkowy pomocnik. Jest urodzonym w Chorwacji Serbem, posiadającym również obywatelstwo niemieckie.[Transfery]»

„Wasyl” zawodnikiem Białej Gwiazdy
Marcin Wasilewski został zawodnikiem Wisły Kraków. „Wasyl” podpisał kontrakt do końca sezonu z możliwością jego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.[Transfery]»

Mariusz Pawełek nowym zawodnikiem Jagiellonii
We wtorek Jagiellonia związała się umową z nowym bramkarzem - Mariuszem Pawełkiem. Kontrakt 36-letniego zawodnika będzie obowiązywał do zakończenia bieżącego sezonu.[Transfery]»

[2017-09-15 18:12:03]
Jakub Čunta odchodzi z Cracovii
Cracovia za porozumieniem stron rozwiązała dziś kontrakt ze słowackim obrońcą Jakubem Čuntą. Zawodnik dołączył do zespołu Michała Probierza latem 2016.[Transfery]»

Jakub Arak nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk
Jakub Arak został nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk. 22-letni piłkarz w piątek podpisał z gdańskim klubem kontrakt, obowiązujący do 30 czerwca 2020. Arak do Lechii trafił po tym, jak PZPN rozwiązał jego kontrakt z Ruchem Chorzów.[Transfery]»

Denys Bałaniuk zagra w Wiśle Kraków
Chociaż okienko transferowe zostało już zamknięte, nowym piłkarzem Białej Gwiazdy został Denys Bałaniuk. Ukraiński napastnik podpisał dwuletni kontrakt z klubem z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.[Transfery]»

Victor Perez nowym piłkarzem Białej Gwiazdy
Siła rażenia Wisły Kraków będzie jeszcze większa. Armię Kiko Ramireza zasilił Víctor Pérez. Hiszpan związał się z klubem roczną umową z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.[Transfery]»

[2017-09-06 15:09:54]
Adrian Purzycki zawodnikiem Miedzi
20-letni pomocnik Adrian Purzycki podpisał 3-letni kontrakt z Miedzią. To wielokrotny reprezentant Polski (kadry od U-18 do U-20), który szkolił się m.in. w Swansea City i Wigan Athletic, a ostatnio reprezentował barwy 2-ligowej holenderskiej Fortuny Sittard.[Transfery]»

[2017-09-04 19:46:19]
Poważne wzmocnienie Wisły Płock
Nowym zawodnikiem Wisły Płock został Semir Štilić. 29-letni pomocnik związał się z płockim klubem roczną umową z możliwością przedłużenia jej o kolejny sezon. Piłkarz będzie występował z numerem 23.[Transfery]»

[2017-09-04 18:44:02]
Alan Uryga zawodnikiem Wisły Płock
Kolejnym letnim wzmocnieniem Wisły Płock został Alan Uryga. Piłkarz podpisał z płockim klubem dwuletni kontrakt. Umowa zawiera opcję przedłużenia jej o następny sezon.[Transfery]»

Gabriel Iancu zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki
23-letni Rumun Gabriel Iancu został nowym piłkarzem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Podpisał dwuletni kontrakt. To zawodnik, który jest cofniętym napastnikiem, ale może grać również jako skrzydłowy i ofensywny pomocnik.[Transfery]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane