Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Transfery

Thomas Rogne od stycznia zawodnikiem Lecha
Thomas Rogne od stycznia będzie zawodnikiem Lecha Poznań. Środkowy obrońca do Kolejorza przejdzie jako wolny zawodnik z IFK Göteborg. Umowa z norweskim stoperem obowiązywać będzie do grudnia 2021 roku.[Transfery]»

[2017-07-27 15:34:40]
Saša Balić w Zagłębiu Lubin
Zagłębiu Lubin na zasadzie wolnego transferu podpisał kontrakt z czarnogórskim obrońcą. Umowa obowiązywała będzie do końca czerwca 2018 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.[Transfery]»

Bartosz Kwiecień piłkarzem Jagiellonii Białystok
Bartosz Kwiecień został w czwartek nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok. Grający dotychczas w Koronie Kielce 23-letni obrońca podpisał z Jagą 4-letni kontrakt.[Transfery]»

Mario Maloca wypożyczony z Lechii Gdańsk do SpVgg Greuther Fürth
Mario Maloca opuszcza drużynę Lechii Gdańsk. Obrońca Biało-Zielonych przechodzi na zasadzie wypożyczenia do zespołu SpVgg Greuther Fürth, występującego w niemieckiej 2. Bundeslidze. Wypożyczenie będzie obowiązywać do końca sezonu 2017/2018.[Transfery]»

[2017-07-25 10:13:26]
Transfery Ekstraklasy
W LOTTO Ekstraklasie trwa jedno z najciekawszych okienek transferowych ostatnich lat. Kluby zbroją się na potęgę a niektóre z letnich wzmocnień już dały o sobie znać na naszych boiskach. Oto niektóre z nowych twarzy, które zobaczycie w LOTTO Ekstraklasie 2017/18[Transfery]»

[2017-07-20 11:55:33]
Formella wypożyczony do Pogoni
Dariusz Formella został wypożyczony do Pogoni Szczecin. Piłkarz będzie występował w tym klubie przez rok. "Portowcy" posiadają opcję pierwokupu zawodnika po zakończeniu sezonu.[Transfery]»

Iñaki Astiz przejdzie testy medyczne w Pogoni
Hiszpański obrońca Iñaki Astiz przejdzie w piątek w Szczecinie badania medyczne. Jeśli ich wyniki będą pozytywne, piłkarz podpisze umowę z Pogonią.[Transfery]»

Cristian Pasquato wzmocnieniem Legii Warszawa
28-letni Cristian Pasquato został nowym piłkarzem Legii Warszawa. Pomocnik, który został pozyskany z Juventusu FC, podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia na rok. W zespole Jacka Magiery będzie występował z numerem 8.[Transfery]»

Dariusz Formella przejdzie testy medyczne w Pogoni
W czwartek na testy medyczne do Szczecina przyjedzie Dariusz Formella. Jeśli ich wyniki będą pozytywne, pomocnik podpisze kontrakt z Pogonią.[Transfery]»

[2017-07-19 17:56:19]
Marcin Robak zagra w Śląsku
W środę kontrakt z wrocławskim klubem podpisał Marcin Robak, który trafił do WKS-u z Lecha Poznań. Umowa napastnika obowiązywać będzie do końca czerwca 2019 roku.[Transfery]»

Paweł Jaroszyński opuszcza Cracovię
Paweł Jaroszyński opuszcza Cracovię. Zawodnik przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Chievo Werona.[Transfery]»

Tomasz Kędziora zagra w Dynamie Kijów
Fot.: Dawid Ćmielewski

Tomasz Kędziora z Lecha Poznań przenosi się do wicemistrza Ukrainy. Z Dynamem podpisał czteroletni kontrakt.[Transfery]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane