Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Transfery

Cristian Pasquato wzmocnieniem Legii Warszawa
28-letni Cristian Pasquato został nowym piłkarzem Legii Warszawa. Pomocnik, który został pozyskany z Juventusu FC, podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia na rok. W zespole Jacka Magiery będzie występował z numerem 8.[Transfery]»

Dariusz Formella przejdzie testy medyczne w Pogoni
W czwartek na testy medyczne do Szczecina przyjedzie Dariusz Formella. Jeśli ich wyniki będą pozytywne, pomocnik podpisze kontrakt z Pogonią.[Transfery]»

[2017-07-19 17:56:19]
Marcin Robak zagra w Śląsku
W środę kontrakt z wrocławskim klubem podpisał Marcin Robak, który trafił do WKS-u z Lecha Poznań. Umowa napastnika obowiązywać będzie do końca czerwca 2019 roku.[Transfery]»

Paweł Jaroszyński opuszcza Cracovię
Paweł Jaroszyński opuszcza Cracovię. Zawodnik przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Chievo Werona.[Transfery]»

Tomasz Kędziora zagra w Dynamie Kijów
Fot.: Dawid Ćmielewski

Tomasz Kędziora z Lecha Poznań przenosi się do wicemistrza Ukrainy. Z Dynamem podpisał czteroletni kontrakt.[Transfery]»

[2017-07-11 16:40:41]
Dawid Kownacki w Sampdorii
Fot.: Dawid Ćmielewski

Dawid Kownacki podpisał pięcioletni kontrakt z Sampdorią. Będzie tam grał z Bartoszem Bereszyńskim i Karolem Linetty.[Transfery]»

[2017-06-20 15:36:01]
Bartosz Kopacz w Zagłębiu Lubin
Bartosz Kopacz, to kolejny ciekawy piłkarz, który trafił do Zagłębie Lubin. Obrońca ten ostatni sezon spędził w Górniku Zabrze, czyli podobnie jak pozyskany wcześniej Alan Czerwiński grał w I lidze.[Transfery]»

[2017-06-20 00:04:47]
Alan Czerwiński w Zagłębiu Lubin
Zagłębie Lubin pozyskało czołowego obrońcę I ligi. Chodzi o Alana Czerwińskiego, który przyszedł do Miedziowych z GKS-u Katowice.[Transfery]»

Bartłomiej Pawłowski w Zagłębiu Lubin
Po Adamie Matuszczyku i Jakubie Świerczoku Zagłębie Lubin pozyskało trzeciego polskiego piłkarza, który ma ciekawe CV, ale ostatnio nie błyszczy. Bartłomiej Pawłowski grał w hiszpańskiej Primera Division.[Transfery]»

[2017-06-16 21:00:04]
Jakub Świerczok w Zagłębiu Lubin
Zagłębie Lubin pozyskało na zasadzie transferu definitywnego Jakuba Świerczoka z GKS-u Tychy. W ostatnim sezonie był wyróżniającym się piłkarzem w Nice 1. Liga. W swojej karierze występował w klubach grających w Ekstraklasie. Sześć razy zagrał w Bundeslidze, gdzie reprezentował FC Kaiserslautern.[Transfery]»

[2017-06-16 20:49:36]
Adam Matuszczyk w Zagłębiu Lubin
Zagłębie Lubin pozyskało byłego reprezentanta Polski, Adama Matuszczyka, który z orzełkiem na piersi zagrał 22 razy. Piłkarz ten 52 razy wystąpił w Bundeslidze i 88 razy w 2. Bundeslidze. Ostatni sezon spędził w Eintrachcie Brunszwik. Jednak przez cały sezon na boisku pojawił się tylko raz i to na 2 minuty.[Transfery]»

Skaba piłkarzem Zagłębia Sosnowiec
We wtorek umową z Zagłębiem związał się 32-letni bramkarz - Wojciech Skaba. Kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu, z opcją przedłużenia.[Transfery]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane