Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Transfery

Piotr Wlazło zawodnikiem Jagiellonii
Jagiellonia Białystok pozyskała nowego zawodnika. Jest nim środkowy pomocnik, Piotr Wlazło, który podpisał trzyletnią umowę z wicemistrzem Polski.[Transfery]»

[2017-08-16 13:09:17]
Nowa umowa Dawida Korta
22-letni pomocnik Dawid Kort podpisał nowy kontrakt z Pogonią Szczecin. Umowa wiąże zawodnika z naszym klubem do 2021 roku.[Transfery]»

[2017-08-15 15:13:43]
Sanogo blisko Arki
Napastnik Vamara Sanogo (186 cm) przyjechał do Gdyni i dzisiaj przeszedł testy wytrzymałościowe i szybkościowe.[Transfery]»

Patryk Tuszyński zawodnikiem Zagłębia
28-letni napastnik Patryk Tuszyński został nowym piłkarzem KGHM Zagłębia Lubin. Zawodnik wziął już udział we wtorkowych zajęciach z drużyną. Przez ostatnie dwa sezony Patryk reprezentował barwy tureckiego Rizesporu, a wcześniej występował m. in. w Lechii Gdańsk i Jagiellonii Białystok.[Transfery]»

João Oliveira wypożyczony do Lechii Gdańsk
João Oliveira został wypożyczony ze szwajcarskiego FC Luzern do Lechii Gdańsk do końca sezonu 2017/2018. Umowa wypożyczenia zawiera opcję wykupu zawodnika.[Transfery]»

[2017-08-15 10:24:23]
Javi Hernandez wzmacnia Cracovię
Javi Hernandez został nowym piłkarzem najstarszego klubu sportowego w Polsce. Hiszpan podpisał z "Pasami" roczny kontrakt z opcją przedłużenia o dwa lata.[Transfery]»

Inaki Astiz Ventura wraca do Legii Warszawa
Inaki Astiz Ventura ponownie zagra przy Łazienkowskiej. 33-latek podpisał umowę obowiązującą do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.[Transfery]»

Kontrakt Steevena Langila rozwiązany
Legia Warszawa informuje, że kontrakt ze Steevenem Langilem został rozwiązany za porozumieniem stron.[Transfery]»

Patryk Lipski nowym piłkarzem Lechii Gdańsk
Patryk Lipski został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. 23-letni pomocnik podpisał z gdańskim klubem czteroletni kontrakt.[Transfery]»

Aleksandar Kovacević odhcodzi z Lechii Gdańsk
Aleksandar Kovacević opuszcza drużynę Lechii Gdańsk. 25-letni pomocnik przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do norweskiego FK Haugesund, gdzie podpisał kontrakt na 3,5 roku.[Transfery]»

[2017-08-10 14:12:49]
Vullnet Basha zagra w Wiśle Kraków
27-letni defensywny pomocnik - Vullnet Basha - zasilił szeregi Białej Gwiazdy. W przeszłości piłkarz ten występował w lidze szwajcarskiej i Segunda División. Albańczyk podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia.[Transfery]»

[2017-08-09 12:10:23]
Ze Manuel wypożyczony do Wisły
Po pomyślnym przejściu badań medycznych, portugalski napastnik José Manuel Silva Oliveira został wypożyczony do zespołu Białej Gwiazdy na rok z opcją transferu definitywnego.[Transfery]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane