Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Transfery

[2017-08-15 10:24:23]
Javi Hernandez wzmacnia Cracovię
Javi Hernandez został nowym piłkarzem najstarszego klubu sportowego w Polsce. Hiszpan podpisał z "Pasami" roczny kontrakt z opcją przedłużenia o dwa lata.[Transfery]»

Inaki Astiz Ventura wraca do Legii Warszawa
Inaki Astiz Ventura ponownie zagra przy Łazienkowskiej. 33-latek podpisał umowę obowiązującą do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.[Transfery]»

Kontrakt Steevena Langila rozwiązany
Legia Warszawa informuje, że kontrakt ze Steevenem Langilem został rozwiązany za porozumieniem stron.[Transfery]»

Patryk Lipski nowym piłkarzem Lechii Gdańsk
Patryk Lipski został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. 23-letni pomocnik podpisał z gdańskim klubem czteroletni kontrakt.[Transfery]»

Aleksandar Kovacević odhcodzi z Lechii Gdańsk
Aleksandar Kovacević opuszcza drużynę Lechii Gdańsk. 25-letni pomocnik przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do norweskiego FK Haugesund, gdzie podpisał kontrakt na 3,5 roku.[Transfery]»

[2017-08-10 14:12:49]
Vullnet Basha zagra w Wiśle Kraków
27-letni defensywny pomocnik - Vullnet Basha - zasilił szeregi Białej Gwiazdy. W przeszłości piłkarz ten występował w lidze szwajcarskiej i Segunda División. Albańczyk podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia.[Transfery]»

[2017-08-09 12:10:23]
Ze Manuel wypożyczony do Wisły
Po pomyślnym przejściu badań medycznych, portugalski napastnik José Manuel Silva Oliveira został wypożyczony do zespołu Białej Gwiazdy na rok z opcją transferu definitywnego.[Transfery]»

Boban Jović nowym piłkarzem Śląska Wrocław
Prawy obrońca Boban Jović dołączył do Śląska Wrocław z tureckiego Bursasporu na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu.[Transfery]»

Błażej Augustyn nowym piłkarzem Lechii Gdańsk
Błażej Augustyn został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. 29-letni obrońca podpisał z Biało-Zielonymi dwuletni kontrakt, zawierający opcję przedłużenia.[Transfery]»

[2017-08-04 13:20:52]
Z FC Brugge do Podbeskidzia
22-letni napastnik reprezentacji Łotwy dołączył do Podbeskidzia na zasadzie transferu definitywnego.[Transfery]»

Frederik Helstrup W Arce do 2019 roku
Frederik Helstrup podpisał dzisiaj umowę na grę w Arce Gdynia. Kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.[Transfery]»

[2017-08-01 18:02:43]
Serafin wypożyczony do FK Haugesund
Jakub Serafin wypożyczony do Norwegii. Środkowy pomocnik Kolejorza do czerwca 2018 roku będzie reprezentował barwy FK Haugesund, z którym Lech niedawno rywalizował w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy. Poznański klub posiada opcję skrócenia wypożyczenia, z której może skorzystać w styczniu.[Transfery]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane