Najnowsze newsy

Żużel

Woffinden z nowym kontraktem we Wrocławiu
Tai Woffinden zostaje w Betard Sparcie. Nowy indywidualny mistrz świata będzie reprezentował barwy Spartan przez dwa kolejne sezony. Dziś w siedzibie klubu doszło do podpisania kontraktu z "Tajskim".[Speedway Ekstraliga]»

Zmiana daty Memoriału Alfreda Smoczyka
Fot.: Lech Ćmielewski

Memoriał Alfreda Smoczyka nie odbędzie się 17 października - nastąpiła zmiana terminu turnieju ku pamięci "Wielkiego Freda". Nowa data rozegrania tych prestiżowych zawodów to 18 października (niedziela). Memoriałowe zmagania rozpoczną się o godzinie 15:00.[Turnieje]»

[2015-10-05 19:25:23]
Janowski nadal w Sparcie
Fot.: Marta Gwiazda

Maciej Janowski zostaje w Betard Sparcie Wrocław. Krajowy lider wrocławskiej drużyny podpisał dzisiaj w siedzibie klubu kontrakt, który będzie obowiązywał na kolejne dwa lata.[Speedway Ekstraliga]»

[2015-10-05 17:13:06]
Puchar Prezydenta w rękach Dudka
Fot.: Lech Ćmielewski

Nie było mocnego na Patryka Dudka w niedzielne popołudnie na Arenie Częstochowa. Zielonogórzanin bez większych problemów triumfował w rundzie zasadniczej oraz także w biegu finałowym III Międzynarodowego Turnieju Indywidualnego o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy - Krzysztofa Matyjaszczyka. Na podium stanęli także Przemysław Pawlicki i Leon Madsen.[Turnieje]»

Memoriał Alfreda Smoczyka 17 października
Fot.: Dawid Ćmielewski

65. Memoriał Alfreda Smoczyka odbędzie się 17 października, o godzinie 15:00. Lista startowa jest jeszcze uzupełniana i w momencie kiedy wszyscy zawodnicy potwierdzą swój udział w tym prestiżowym turnieju klub poinformuje o obsadzie zawodów.[Żużel]»

[2015-09-28 22:51:56]
Srebrne medale na licytację
Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław po zdobyciu srebrnych medale Drużynowych Mistrzostw Polski zdobyli się na wspaniały gest! Po zakończeniu finału PGE Ekstraligi drużyna postanowiła przekazać swoje wygrane przez siebie krążki na licytację, która wspomoże leczenie ciężko kontuzjowanego Darcy'ego Warda.[Speedway Ekstraliga]»

FOGO Unia Leszno Drużynowym Mistrzem Polski
FOGO Unia Leszno wywalczyła Drużynowe Mistrzostwo Polski w sezonie 2015. W finałowym spotkaniu zremisowała 45:45 z BETARD Spartą Wrocław, ale w dwumeczu wygrała 94:86.[Ligi polskie]»

[2015-09-27 23:56:30]
Spartanie walczyli do końca
Betard Sparta Wrocław srebrnym medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski. W rewanżowym meczu finałowym Spartanie zremisowali na wyjeździe z Fogo Unią Leszno 45:45. W pierwszym spotkaniu obu ekip w Częstochowie leszczynianie wygrali 49:41.[Speedway Ekstraliga]»

Finał PGE Ekstraligi z rekordem oglądalności w NC+
W niedzielę odbyły się pierwsze mecze rundy finałowej PGE Ekstraligi. Zmagania o mistrzostwo Polski pomiędzy Betard Spartą Wrocław a FOGO Unią Leszno osiągnęły najwyższy wynik oglądalności w historii transmisji najlepszej żużlowej ligi świata na platformie nc+.[Speedway Ekstraliga]»

Składy na mecz finałowy w Częstochowie
W najbliższą niedzielę na torze w Częstochowie odbędzie się pierwsze spotkanie finału PGE Ekstraligi 2015. FOGO Unia Leszno w pojedynku wyjazdowym zmierzy się z Betard Spartą Wrocław. Początek meczu wyznaczono na godzinę 19:30.[Speedway Ekstraliga]»

[2015-09-16 15:03:53]
Dwusetka
Fot.: Lech Ćmielewski

Tai Woffinden jest pierwszym zawodnikiem w tegorocznym sezonie PGE Ekstraligi, który osiągnął próg 200 punktów i bonusów. Zawodnik BETARD Sparty Wrocław potrzebował do tego 83 wyścigów.[Speedway Ekstraliga]»

III turniej Lotto Poznań Speedway Cup
Już w najbliższą sobotę na poznańskim Golęcinie odbędzie się finałowy turniej Lotto Poznań Speedway Cup. Ostatnia impreza z tegorocznego cyklu odbędzie się już bez ograniczenia liczby sprzedanych biletów. Największa z bolączek klubu Lechma Oskar PSŻ Poznań została więc rozwiązana.[Turnieje]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane