Najnowsze newsy

Żużel

Memoriał Alfreda Smoczyka przełożony
Fot.: Lech Ćmielewski

Zaplanowany na najbliższą niedzielę 65. Memoriał Alfreda Smoczyka nie odbędzie się. W związku z niesprzyjającą aurą w tym tygodniu i deszczową pogodą zapowiadaną na weekend turniej został przełożony na następny weekend 24-25 października. Data rozegrania zawodów zostanie przekazana w przyszłym tygodniu, ponieważ wszystko uzależnione będzie od warunków atmosferycznych.[Turnieje]»

19 października rusza sprzedaż biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland
Od 19 października rozpoczyna się pierwszy etap sprzedaży biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na żużlu. Zawody odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie 14 maja o godzinie 19:00. Następnego dnia zaplanowano (początek o godz. 14:00) mecz Polska – Reszta Świata.[Speedway Grand Prix]»

Lista startowa 65. Memoriału Alfreda Smoczyka
Fot.: Dawid Ćmielewski

Znamy już listę startową 65 Memoriału Alfreda Smoczyka,który odbędzie się 18 października na leszczyńskim stadionie. Od wczoraj trwa sprzedaż biletów na niedzielny turniej. Wejściówki można kupować za pośrednictwem serwisu biletowego www.bilety.ksul.pl[Turnieje]»

[2015-10-13 07:39:44]
Gala PGE Ekstraligi 2015
Maciej Janowski z BETARD Sparty Wrocław to najlepszy polski zawodnik sezonu 2015. Z kolei Tai Woffinden (również Sparta) wygrał w kategorii najlepszy zawodnik zagraniczny. Tak głosowali żużlowcy, trenerzy i prezesi ośmiu klubów PGE Ekstraligi. Wyniki Gali PGE Ekstraligi ogłoszono w warszawskim Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. W stolicy, co warte podkreślenia, stawili się wszyscy żużlowcy PGE Ekstraligi.[Speedway Ekstraliga]»

[2015-10-12 17:06:39]
Łańcuch Herbowy 25 października
W niedzielę (25 października) odbędzie się 63. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa. Znani już są pierwsi uczestnicy tych tradycyjnych zawodów. Kompletną listę startową, godzinę rozpoczęcia zmagań, a także ceny biletów poznamy w najbliższych dniach[Turnieje]»

W sobotę w Lublinie ostatnia odsłona Polish Speedway Battle
Fot.: Lech Ćmielewski

Mecz Polska – Reszta Świata to będą ostatnie tegoroczne zawody z cyklu Polish Speedway Battle. Tym razem reprezentacja Polski pojawi się w Lublinie.[Turnieje]»

[2015-10-07 19:18:12]
Pedersen zostaje w Lesznie
Nicki Pedersen podpisał nowy, dwuletni kontrakt z FOGO Unią Leszno! Do parafowania umowy doszło w środowy poranek. Rozmowy Zarządu z Duńczykiem odbyły się bardzo sprawnie i w końcowym efekcie trzykrotnego Indywidualnego Mistrza Świata ponownie będziemy oglądać z Bykiem na piersi.[Speedway Ekstraliga]»

Gala PGE Ekstraligi 2015 - uroczyste podsumowanie sezonu żużlowego
Znamy już najlepsze drużyny sezonu 2015. Czas podsumować rozgrywki i przyznać wyróżnienia indywidualne bohaterom ligowej rywalizacji. 12 października w Warszawie odbędzie się Gala PGE Ekstraligi wieńcząca sezon żużlowy.[Speedway Ekstraliga]»

Woffinden z nowym kontraktem we Wrocławiu
Tai Woffinden zostaje w Betard Sparcie. Nowy indywidualny mistrz świata będzie reprezentował barwy Spartan przez dwa kolejne sezony. Dziś w siedzibie klubu doszło do podpisania kontraktu z "Tajskim".[Speedway Ekstraliga]»

Zmiana daty Memoriału Alfreda Smoczyka
Fot.: Lech Ćmielewski

Memoriał Alfreda Smoczyka nie odbędzie się 17 października - nastąpiła zmiana terminu turnieju ku pamięci "Wielkiego Freda". Nowa data rozegrania tych prestiżowych zawodów to 18 października (niedziela). Memoriałowe zmagania rozpoczną się o godzinie 15:00.[Turnieje]»

[2015-10-05 19:25:23]
Janowski nadal w Sparcie
Fot.: Marta Gwiazda

Maciej Janowski zostaje w Betard Sparcie Wrocław. Krajowy lider wrocławskiej drużyny podpisał dzisiaj w siedzibie klubu kontrakt, który będzie obowiązywał na kolejne dwa lata.[Speedway Ekstraliga]»

[2015-10-05 17:13:06]
Puchar Prezydenta w rękach Dudka
Fot.: Lech Ćmielewski

Nie było mocnego na Patryka Dudka w niedzielne popołudnie na Arenie Częstochowa. Zielonogórzanin bez większych problemów triumfował w rundzie zasadniczej oraz także w biegu finałowym III Międzynarodowego Turnieju Indywidualnego o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy - Krzysztofa Matyjaszczyka. Na podium stanęli także Przemysław Pawlicki i Leon Madsen.[Turnieje]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane