Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2016-02-14 17:59:16 | Nadesłał: Dominika Albrecht | Źrodlo: wlokniarz.com

Eko-Dir sponsorem tytularnym Włókniarza

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – tak będzie brzmieć nazwa częstochowskiej drużyny w tegorocznych rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Do podpisania stosownej umowy pomiędzy obydwiema stronami doszło podczas sobotniej Gali Lodowej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy.

Tegoroczny sponsor tytularny Włókniarza to wrocławska firma zajmująca się szeroko pojętym tematem recyklingu, jak chociażby przetwarzaniem odpadów, wytwarzaniem surowców wtórnych oraz procesem odzysku. Cóż więc skłoniło przedsiębiorców z Dolnego Śląska do zainwestowania w częstochowski klub żużlowy?

Wybór Włókniarza wiąże się z tym, że bardzo spodobała mi się organizacja ubiegłorocznych Play-Off’ów w Częstochowie. Już wtedy wspólnie z prezesem Michałem Świącikiem usiedliśmy do pierwszych rozmów, których finałem było parafowanie dziś umowy sponsorskiej na tegoroczne rozgrywki – tłumaczył tuż po zakończeniu Gali Lodowej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy współwłaściciel firmy Eko-Dir Recykling, Paweł Kończyk.

Nowy sponsor Włókniarza mocno udziela się także we wrocławskim klubie. W tym roku Eko-Dir będzie bowiem sponsorem dwóch zawodników Sparty, a mianowicie: Taia Woffindena oraz Macieja Janowskiego.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane