Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » Speedway Ekstraliga

Speedway Ekstraliga | 2016-02-07 16:27:16 | Nadesłał: Dominika Albrecht | Źrodlo: falubaz.com

Falubaz jedzie do Szklarskiej Poręby

Pensjonat Orla Skała będzie przez najbliższe pięć dni pełnić funkcję domu dla żużlowców i trenerów zielonogórskiej drużyny. Falubaz rozpoczyna jutro tygodniowe zgrupowanie integracyjno-kondycyjne.

Trener Marek Cieślak zabiera w góry prawie cały skład drużyny. Zabraknie jedynie Jasona Doyla i Kenni Larsena, którzy są na urlopach i wykorzystują ostatnie wolne chwile przed sezonem 2016. Mimo to w Szklarskiej Porębie, Jakuszycach i Harrachovie trenować będzie pokaźna grupa zawodników Falubazu.

Po tygodniu przerwy do Szklarskiej Poręby wracają Piotr Protasiewicz, Jarek Hampel, Patryk Dudek oraz Krystian Pieszczek, którzy trenowali tu w styczniu z polską reprezentacją. To najbardziej doświadczeni zawodnicy, którzy z pewnością będą wieli prym na wszystkich zajęciach. Na zgrupowaniu pojawi się także Andriy Karpov. Dla Ukraińca będzie to pierwsza okazja do spotkania z kolegami z nowej drużyny. Na obozie najliczniejsza będzie jednak grupa juniorów. Do wspomnianego Krystiana Pieszczka dołączą bowiem Alex Zgardziński, Arek Potoniec, Mateusz Burzyński oraz Sebastian Niedźwiedź.

Jak wyglądać będzie zgrupowanie? Najwięcej czasu zawodnicy spędzą na nartach. W planie są bowiem treningi biegowe na Polanie Jakuszyckiej, oraz wizyta w czeskim Harrachovie na trasach zjazdowych. Poza tym w planie są treningi ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej oraz odnowa biologiczna.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane