Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - TAURON Liga

Dwa sparingi #VolleyWrocław z BKS Stal Bielsko-Biała
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Za #VolleyWrocław dwa sparingu z BKS Stal Bielsko-Biała. W piątkowym meczu padł remis (2:2), w sobotnim natomiast górą były rywalki, które wygrały 3:1[TAURON Liga]»

Agieszka Adamek: Czujemy jeszcze rezerwy w naszej grze
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Start TAURON Ligi już niebawem. Zespoły szykujące się do walki o mistrzostwo Polski grają ostatnie sparingi. Siatkarki #VolleyWrocław kończą niezwykle pracowity okres przygotowań. Ostatnią przedsezonową próbą będą sparingi z drużyną BKS Stal Bielsko-Biała.[TAURON Liga]»

[2020-05-18 15:43:29]
Policzanki odebrały złote medale
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Przedstawiciele Grupy Azoty Chemik Police odebrali złote medale za mistrzostwo Polski w sezonie 2019/2020 TAURON Ligi. Uroczystość odbyła się na terenie sponsora tytularnego mistrzyń Polski.[TAURON Liga]»

Ewelina Polak żegna się z Grupą Azoty Chemikiem Police
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Ewelina Polak nie będzie siatkarką Grupa Azoty Chemika Police w sezonie 2020/21. Dołączyła ona do tegto klubu przed rozpoczęciem minionego sezonu. Z drużyną zdobyła mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Polski.[TAURON Liga]»

Developres SkyRes Rzeszów ze srebrnymi medalami
Fot.: Karol Zdyb

W siedzibie sponsora Developresu SkyRes Rzeszów przekazano srebrne medale mistrzostw Polski przedstawicielom drużyny, sztabowi szkoleniowemu oraz prezesom klubu.[TAURON Liga]»

Pierwsze kontrakty w Banku Pocztowym Pałacu Bydgoszcz
Fot.: Karol Zdyb

Znamy nazwiska pierwszych sześciu siatkarek, które w nadchodzącym sezonie będą reprezentować Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz w rozgrywkach Tauron Ligi Kobiet.[TAURON Liga]»

ŁKS Commercecon odebrał brązowe medale mistrzostw Polski
Fot.: Karol Zdyb

W łódzkiej siedzibie firmy Commercecon, głównego sponsora siatkarek ŁKS-u, przedstawiciele władz Polskiej Ligi Siatkówki oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej przekazali medale za zajęcie 3. miejsca w TAURON Lidze sezonu 2019/2020.[TAURON Liga]»

[2020-05-12 17:12:51]
Magdalena Kowalczyk kończy karierę
W przyszłym sezonie w barwach bialskiego klubu nie zobaczymy Magdaleny Kowalczyk, która postanowiła zakończyć karierę. 30-letnia atakująca w BKS Stal Bielsko-Biała zagrała jeden sezon, ale dała się poznać bielskim kibicom z bardzo dobrej strony.[TAURON Liga]»

TAURON Liga chce ruszyć 19 września
Fot.: Karol Zdyb

W trakcie wideokonferencji z prezesami klubów TAURON Ligi zapadły kluczowe ustalenia dotyczące startu sezonu 2020/2021. Podobnie jak w PlusLidze, także liga kobieca chce przyspieszyć swój start.[TAURON Liga]»

Iga Wasilewska w Grupie Azoty Chemiku Police na kolejny sezon
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Iga Wasilewska przedłużyła umowę z Grupa Azoty Chemikiem Police. Nowy kontakt wiąże ją z klubem na sezon 2020/21.[TAURON Liga]»

Gabriela Polańska zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów
Fot. Michał Sobczak

Gabriela Polańska pozostanie w Developresie SkyRes Rzeszów - poinformował w poniedziałek klub za pośrednictwem mediów społecznościowych.[TAURON Liga]»

Martyna Łukasik: Zaskoczyła mnie cierpliwość
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Martyna Łukasik, siatkarka Grupa Azoty Chemika Police, w rozmowie o pandemii koronawirusa i minionym sezonie 2019/20.[TAURON Liga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane