Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Kobiet

Podsumowanie 11. kolejki I ligi kobiet
Fot.: Anna Szłapa

W 11. kolejce I ligi kobiet komplet punktów zainkasowały faworytki rozgrywek. Łodzianki 3:0 wygrały w Krośnie, a torunianki na wyjeździe pokonały Silesię Volley Mysłowice 3:1. Sporo powodów do radości mogą mieć także siatkarki SMS PZPS Szczyrk, które wywiozły trzy punkty z Gliwic. Kolejną porażkę zanotowały natomiast zawodniczki KS Murowanej Gośliny.[I Liga Kobiet]»

Podsumowanie dziewiątej kolejki I ligi kobiet
Fot.: Anna Szłapa

W dziewiątej kolejce pierwszej ligi kobiet aż trzy z czterech spotkań zakończyły się wynikiem 3:1. Najbardziej zaciętym meczem okazał się pojedynek siatkarek z Warszawy i Gliwic. Po pięciosetowej walce lepsze okazały się zawodniczki Wisły, odnosząc tym samym piąte zwycięstwo w sezonie. Tymczasem wygrana w Murowanej Goślinie pozwoliła ŁKS-owi Commercecon Łódź wrócić na fotel lidera.[I Liga Kobiet]»

[2015-08-19 17:30:57]
Praca połączona z integracją
Fot.: Karol Zdyb

Obóz sportowy seniorek w Górznie powoli finiszuje. Zawodniczki w piątek zameldują się w Świeciu. Upał nieco odpuścił, więc siatkarkom trenuje się znacznie lżej. Jednak nie samą pracą sportowiec żyje. Na zgrupowaniu jest też czas na integrację zespołu. Tym bardziej jak jest sześć nowych zawodniczek.[I Liga Kobiet]»

[2015-08-10 15:22:02]
Nowa rola Małgorzaty Sobolewskiej
Fot.: Karol Zdyb

W poniedziałek 3 sierpnia, siatkarki KS Murowana Goślina rozpoczęły treningi. W zajęciach nie wzięła udziału dotychczasowa kapitan zespołu Małgorzata Sobolewska.[I Liga Kobiet]»

[2015-08-08 14:59:44]
Zawisza Sulechów  wznowiła treningi
Fot.: Karol Zdyb

W czwartek, tj. 6 sierpnia odbył się pierwszy, długo wyczekiwany trening Mistrza I ligi kobiet MLKS ROLTEX Zawisza Sulechów. Na zajęciach stawiło się 13 zakontraktowanych wcześniej zawodniczek.[I Liga Kobiet]»

Reprezentantka Australii zagra w Łodzi
ŁKS Commercecon Łódź zbroi się na nowy sezon ligowy. Kolejną zawodniczką, która podpisała z klubem kontrakt będzie środkowa reprezentacji Australii, Katarina Osadchuk. W ostatnim sezonie utalentowana siatkarka występowała w szeregach mistrzowskiej ekipy z Sulechowa.[I Liga Kobiet]»

Wisła Warszawa i KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice awansowały do I Ligi kobiet
Fot.: Karol Zdyb

W Jarosławiu zakończył się turniej, którego stawką był awans do I ligi kobiet. W sezonie 2015/2016 w roli beniaminków zagrają Wisła Warszawa i KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Pewny awans wywalczyły siatkarki ze stolicy, które w turnieju straciły tylko jednego seta. W przypadku drugiego premiowanego miejsca decydował stosunek setów. W tym przypadku najlepszy bilans zanotowały siatkarki z Górnego Śląska – KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice.[I Liga Kobiet]»

[2014-08-13 12:52:57]
Czas na obóz w Wolsztynie
Fot.: Karol Zdyb

Zawodniczki Zawiszy rozpoczęły kolejny etap przygotowań do nowego sezonu. Po tygodniu spędzonym w hali na ulicy Piaskowej w Sulechowie poodpieczne Marka Mierzwińskiego udały się na obóz przygotowawczy do Woslztyna.[I Liga Kobiet]»

Nowy skład pierwszoligowca z Pszczyny
Fot.: Anna Szłapa

Znany jest już skład pierwszoligowego zespołu KS Jastrzębie Borynia PLKS Pszczyna. W kadrze z poprzedniego sezonu pozostało zaledwie pięć zawodniczek: Agnieszka Mitręga, Agnieszka Bodys, Marta Jędrysik, Sandra Osuchowska i Angelika Wardęga.[I Liga Kobiet]»

[2014-06-13 16:27:58]
Perlińska dołącza do Zawiszy
Fot.: Karol Zdyb

Pierwszoligowy MLKS Roltex Zawisza Sulechów zakontraktował dziś nową środkową. W sulechowskiej ekipie w sezonie 2014/2015 występować będzie Natalia Perlińska.[I Liga Kobiet]»

Katarina Osadchuk podekscytowana grą w Polsce
Fot.: Karol Zdyb

- Zawsze chciałam grać w Polsce. Zawisza to klub odpowiedni dla mnie, zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym - mówi środkowa Katarina Osadchuk, która od nowego sezonu reprezentować będzie barwy zespołu z Sulechowa.[I Liga Kobiet]»

Bartodziejski nowym trenerem łodzianek
Fot.: Magdalena Kudzia

Beniaminek I ligi kobiet będzie miał nowego pierwszego szkoleniowca - byłego zawodnika m.in. Siatkarza Wieluń i Skry Bełchatów, Macieja Bartodziejskiego. Zgodnie z zapowiedziami działaczy trzon zespołu, który wywalczył awans zostanie zachowany, klub postara się jedynie o kilka wzmocnień na poszczególnych pozycjach.[I Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane