Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Kobiet

Reprezentantka Australii zagra w Łodzi
ŁKS Commercecon Łódź zbroi się na nowy sezon ligowy. Kolejną zawodniczką, która podpisała z klubem kontrakt będzie środkowa reprezentacji Australii, Katarina Osadchuk. W ostatnim sezonie utalentowana siatkarka występowała w szeregach mistrzowskiej ekipy z Sulechowa.[I Liga Kobiet]»

Wisła Warszawa i KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice awansowały do I Ligi kobiet
Fot.: Karol Zdyb

W Jarosławiu zakończył się turniej, którego stawką był awans do I ligi kobiet. W sezonie 2015/2016 w roli beniaminków zagrają Wisła Warszawa i KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Pewny awans wywalczyły siatkarki ze stolicy, które w turnieju straciły tylko jednego seta. W przypadku drugiego premiowanego miejsca decydował stosunek setów. W tym przypadku najlepszy bilans zanotowały siatkarki z Górnego Śląska – KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice.[I Liga Kobiet]»

[2014-08-13 12:52:57]
Czas na obóz w Wolsztynie
Fot.: Karol Zdyb

Zawodniczki Zawiszy rozpoczęły kolejny etap przygotowań do nowego sezonu. Po tygodniu spędzonym w hali na ulicy Piaskowej w Sulechowie poodpieczne Marka Mierzwińskiego udały się na obóz przygotowawczy do Woslztyna.[I Liga Kobiet]»

Nowy skład pierwszoligowca z Pszczyny
Fot.: Anna Szłapa

Znany jest już skład pierwszoligowego zespołu KS Jastrzębie Borynia PLKS Pszczyna. W kadrze z poprzedniego sezonu pozostało zaledwie pięć zawodniczek: Agnieszka Mitręga, Agnieszka Bodys, Marta Jędrysik, Sandra Osuchowska i Angelika Wardęga.[I Liga Kobiet]»

[2014-06-13 16:27:58]
Perlińska dołącza do Zawiszy
Fot.: Karol Zdyb

Pierwszoligowy MLKS Roltex Zawisza Sulechów zakontraktował dziś nową środkową. W sulechowskiej ekipie w sezonie 2014/2015 występować będzie Natalia Perlińska.[I Liga Kobiet]»

Katarina Osadchuk podekscytowana grą w Polsce
Fot.: Karol Zdyb

- Zawsze chciałam grać w Polsce. Zawisza to klub odpowiedni dla mnie, zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym - mówi środkowa Katarina Osadchuk, która od nowego sezonu reprezentować będzie barwy zespołu z Sulechowa.[I Liga Kobiet]»

Bartodziejski nowym trenerem łodzianek
Fot.: Magdalena Kudzia

Beniaminek I ligi kobiet będzie miał nowego pierwszego szkoleniowca - byłego zawodnika m.in. Siatkarza Wieluń i Skry Bełchatów, Macieja Bartodziejskiego. Zgodnie z zapowiedziami działaczy trzon zespołu, który wywalczył awans zostanie zachowany, klub postara się jedynie o kilka wzmocnień na poszczególnych pozycjach.[I Liga Kobiet]»

I liga kobiet: Komplet wyników III kolejki
Fot.: Karol Zdyb

Przykrą porażkę - kolejną w tym sezonie - zanotowały w sobotę siatkarki Sparty Warszawa. Podobnie jak one, powodów do zadowolenia po meczu trzeciej kolejki nie miały absolutnie podopieczne trenera Marcina Wojtowicza - krakowskie derby zakończyły po myśli ich rywalek. Popularne "Ekonomistki" zasiadły tym samym na trzeciej lokacie w tabeli pierwszej ligi.[I Liga Kobiet]»

I liga kobiet: Komplet wyników II kolejki
Fot.: Karol Zdyb

Zwycięstwo na własnym terenie, okupione trudną, pięciosetową walką, odniosły ostatecznie siatkarki Chemika Police. Ich rywalem był beniaminek ligi - zespół AGH Galeco Wisła Kraków. Najsłabiej jak dotąd w rozgrywkach radzą sobie zawodniczki Sparty Warszawa - z zerowym dorobkiem punktowym, są ostatnie w tabeli.[I Liga Kobiet]»

Pierwsza czwórka celem Silesii Volley
Fot.: Karol Zdyb

Silesia Volley ubiegłoroczne zmagania ligowe zakończyła na 5. miejscu. W tym sezonie celem klubu jest awans do najlepszej czwórki. Ma w tym pomóc nowa zawodniczka, Karolina Polak. – Chcemy być w pierwszej czwórce. Doświadczenie Justyny Sachmacińskiej, Agaty Pury, Ksymeny Wysockiej czy Basi Susek jest gwarancją na dobra grę Silesii - powiedziała rozgrywająca.[I Liga Kobiet]»

Siatkarki TKS-T Budowlani i AGH Galeco Wisła w I lidze
Fot.: Karol Zdyb

Nie było emocji w trzecim i ostatnim dniu, rozgrywanego w Świeciu, Turnieju Mistrzyń II ligi. Dwa najlepsze zespoły TKS-T Budowlani Toruń i AGH Galeco Wisła Kraków odniosły pewne zwycięstwa. W przyszłym sezonie torunianki i krakowianki zagrają w I lidze.[I Liga Kobiet]»

Jolanta Studzienna: Sport uczy pokory
Fot.: Anna Gumowska

Siatkarki Legionovii Legionowo stoczyły w Krakowie dwie ciężkie batalie. Dopiero druga z nich zakończyła się zwycięstwem dającym awans do fazy finałowej. - Nasze zwycięstwa w domu, w Legionowie, były to tylko dwa małe kroczki - ten największy trzeba było postawić w Krakowie - powiedziała po niedzielnej wygranej z Armaturą Eliteski AZS UEK, Jolanta Studzienna.[I Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane