Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Kobiet

I Liga Kobiet | 2015-08-08 14:59:44 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: zawiszasulechow.pl

Zawisza Sulechów wznowiła treningi

Fot.: Karol Zdyb

W czwartek, tj. 6 sierpnia odbył się pierwszy, długo wyczekiwany trening Mistrza I ligi kobiet MLKS ROLTEX Zawisza Sulechów. Na zajęciach stawiło się 13 zakontraktowanych wcześniej zawodniczek.

Na zajęciach stawiło się 13 zakontraktowanych wcześniej zawodniczek. - Mamy bardzo ciekawy skład na nowy sezon. W miejsce zawodniczek , które opuściły klub pozyskaliśmy siatkarki o podobnym lub lepszym potencjale. Należy się spodziewać, że drużyna będzie grać nieco inaczej ale gwarantuję wszystkim wysoki poziom naszej gry - powiedział dyrektor klubu pan Roman Rakowski. Drużynę po zakończeniu sezonu opuściło pięć zawodniczek. Mistrz I ligi kobiet zakontraktował natomiast doświadczone grą w ekstraklasie przyjmujące: Justynę Raczyńską i Dominikę Sieradzan oraz rozgrywającą Ewę Cabajewską. Środek siatki wzmocniony zostanie przez Nadzieję Czernowiec z drużyny v-ce mistrza Białorusi , skład uzupełni jeszcze młoda rozgrywająca Urszula Lorenc.

Trener Marek Mierzwiński krótko omówił plan przygotowań do sezonu przedstawił skład nowego sztabu szkoleniowego i przy pomocy nowego asystenta, którym został Mikołaj Mariaskin, przeprowadził krótki trening ogólnorozwojowy. Kola jest młodym ambitnym szkoleniowcem i bez wahania zaproponowałem mu współpracę na stanowisku drugiego trenera. Wcześniej piastował je Jarosław Łukaszkiewicz, który postanowił skoncentrować się na pracy z młodzieżą bo z wielkim trudem łączył w zeszłym sezonie obie funkcje. Do sztabu dołączyła jeszcze nowa fizjoterapeutka pani Justyna Leśków. Trwają jeszcze rozmowy w celu pozyskania nowego statystyka drużyny - powiedział Marek Mierzwiński.

*więcej na: zawiszasulechow.pl

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane