Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Kobiet

I Liga Kobiet | 2015-08-10 15:22:02 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: ks.murowana-goslina.net

Nowa rola Małgorzaty Sobolewskiej

Fot.: Karol Zdyb

W poniedziałek 3 sierpnia, siatkarki KS Murowana Goślina rozpoczęły treningi. W zajęciach nie wzięła udziału dotychczasowa kapitan zespołu Małgorzata Sobolewska.

Kapitan Murowanek czeka dłuższa przerwa od gry. Spowodowana jest ona względami osobistymi i w tym sezonie siatkarki z Murowanej Gośliny będą musiał sobie radzić bez niej na boisku, ale na pewno mogą liczyć na jej gorący doping z trybun.

Czy możesz na zdradzić, jakie są przyczyny Twojej absencji w nadchodzących rozgrywkach?

Małgorzata Sobolewska
: - Postanowiłam zrobić sobie troszkę dłuższe wakacje (śmiech). Urlop wakacyjny zamieniłam w tym roku na urlop macierzyński, dlatego też nie wystąpię w rozgrywkach w tym sezonie.

Jak czujesz się w nowej roli kibica, nie zawodniczki?

- Jeszcze nie zdążyłam oswoić się z myślą, że sezon spędzę na trybunach kibicując. Jestem cały czas w kontakcie z drużyną, planuje spędzać dużo czasu na sali i z dziewczynami. Myślę, że z pierwszym meczem będą mi towarzyszyć największe emocje. Z pewnością będę wiernym i oddanym kibicem naszej drużyny. Już trzymam mocno za zespół kciuki i życzę koleżankom wytrwałości zdrowia i udanego sezonu.

Jak oceniasz pierwszy trening Murowanek?

- Widać, że od pierwszych minut zajęć dziewczyny podchodzą bardzo zmotywowane do treningu. Jest w zespole parę nowych twarzy, ale myślę, że grupa szybko stworzy zgrany kolektyw.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane