Najnowsze newsy

Żużel - Ligi polskie - 1. liga

Składy na niedzielny mecz Polonia Bydgoszcz - Lokomotive Daugavpils
Już za cztery dni Polonia Bydgoszcz podejmować będzie Lokomotiv Daugavpils. Poznaliśmy awizowane składy. Półfinał Nice Polskiej Ligi na torze przy ul. Sportowej 2 rozegrany zostanie 6.09.2015 o godz. 13:30 (prezentacja drużyn).[1. liga]»

Nice PLŻ: Lokomotiv Daugavpils - ŻKS ROW Rybnik 54:35
Lokomotiv Daugavpils okazał się lepszy w starciu na szczycie Nice PLŻ. Spotkanie zakończyło się wynikiem 54:35, a komplet punktów dla gospodarzy zdobył Antonio Lindbaeck. Po przeciwnej stronie 9 oczek i dwa bonusy zgromadził Troy Batchelor. Tym samym drużyna Nikołaja Kokina kończy rundę zasadniczą na pierwszym miejscu i w półfinale zmierzy się z bydgoską Polonią. Rybniczanie natomiast o finał powalczą z MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovią Ostrów Wielkopolski.[1. liga]»

Nice PLŻ: MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia – Łączyńscy-Carbon Start Gniezno 59:31
Łączyńscy-Carbon Start Gniezno przegrał w Ostrowie Wielkopolskim z tamtejszą MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovią 31:59. Dla czerwono-czarnych było to ostatnie spotkanie ligowe w bieżącym sezonie. W ekipie z Grodu Lecha najlepszymi zawodnikami okazali się Jesper Soegaard i Norbert Kościuch, którzy wywalczyli po dziewięć punktów. W zespole ostrowskim najwięcej „oczek” – 14+1 – uzbierał Rune Holta.[1. liga]»

Nice PLŻ: ŻKS ROW Rybnik - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno 69:20 (117:62)
Obyło się bez niespodzianek i kolejny pogrom na ul. Gliwickiej stał się faktem. Podobne spotkania w tym roku rybniccy kibice mieli już okazję oglądać wielokrotnie. Od początku do końca sytuację kontrolowali gospodarze, wygrywając kolejne wyścigi, jak nie 5:1 to 4:2. Prawie wszyscy seniorzy byli tego dnia niepokonani, a formacja juniorska do dorobku drużyny dołożyła 19 punktów. Po stronie gości zadebiutowali niedawno zakontraktowani Kyle Newman i Jesper Soegaard. Pierwszy z nich wywalczył 7 oczek i był najskuteczniejszym zawodnikiem Startu Gniezno. Jego kolega z drużyny zaprezentował się znacznie gorzej.[1. liga]»

Nice PLŻ: MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - Polonia Bydgoszcz  56:34 (109:71)
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia bez większych problemów pokonała na własnym obiekcie bydgoską Polonię 56:34. W ekipie gospodarzy najskuteczniejszy był Mateusz Szczepaniak, który zapisał na swoim koncie 11 "oczek". Honoru gości bronili Szymon Woźniak (9), Robert Miśkowiak (9+1) i momentami Patrick Hougaard (8).[1. liga]»

Nice PLŻ: Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils 43:47 (79:101)
Defekt motocykla Patricka Hougaarda w ostatnim wyścigu zdecydował o przegranej bydgoskiej Polonii z Lokomotivem Daugavpils 43:47. Punkt bonusowy zgarnęli również Łotysze, ale Polonia nadal liczy się w grze o play-off. Drużyna Lokomotivu Daugavpils zwyciężyła dzięki skutecznej jeździe czwórki zawodników - Kylmaekorpiego (13), Lebiediewa (12+1), Lindbaecka (9+2) i Lindgrena (8+2). W ekipie Jacka Woźniaka najlepiej spisali się Patrick Hougaard (10+1) oraz Szymon Woźniak (10+1).[1. liga]»

Nice PLŻ: Orzeł Łódź - ŻKS ROW Rybnik 36:54 (63:116)
Orzeł przegrał na własnym torze z liderem tabeli. Goście wygrywali praktycznie wszystkie starty i nawet najlepszy w drużynie gospodarzy Hans Andersen (12) musiał się mocno spiąć, aby wyprzedzać przeciwników po wyjściu z pierwszego łuku. W łódzkiej ekipie udanie zadebiutował Australijczyk Rohan Tungate (7). Liderem rybniczan okazał się Troy Batchelor, który zapisał na swoim koncie 12 punktów i 2 bonusy.[1. liga]»

Nice PLŻ: Speedway Wanda Instal Kraków - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia 36:54 (74:106)
Zawodnicy drużyny MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia dopisali do swojego dorobku kolejne cenne zwycięstwo. Tym razem biało-czerwoni wysoko pokonali na wyjeździe Speedway Wandę Instal Kraków, choć rezultat pojedynku nie do końca odzwierciedla to, co się działo na torze przy ul. Odmogile 1b. Najlepszy wśród gospodarzy był Andriej Karpow (13), a wśród przyjezdnych Mikkel Michelsen (12).[1. liga]»

Nice PLŻ: Arkadiusz Rusiecki nie jest już prezesem Startu Gniezno
Rada Nadzorcza Start Gniezno SA przyjęła rezygnację Arkadiusz Rusieckiego z funkcji prezesa zarządu spółki. Decyzja ta ma związek z wydarzeniami, jakie miały miejsce w zeszłym tygodniu. RN zdecydowała również o nie dokonywaniu zmian w sztabie szkoleniowym drużyny. Tym samym trener Dariusz Śledź oraz menedżer Dariusz Imbierowicz w dalszym ciągu będą pełnili swoje funkcje.[1. liga]»

[2015-06-30 23:59:56]
Spotkanie RN bez rozstrzygnięć
Dzisiejsze spotkanie Rady Nadzorczej nie przyniosło rozstrzygnięć, dotyczących przyszłości zarządu spółki oraz sztabu szkoleniowego. Powodem tego był brak możliwości zjawienia się wszystkich członków Rady.[1. liga]»

Nice PLŻ: ŻKS ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz 51:39  (92:87)
Dopiero ostatnie trzy wyścigi wygrane podwójnie przez gospodarzy zdecydowały o przegranej Polonii 39:51. Punkt bonusowy za lepszy bilans dwumeczu również pozostaje w Rybniku. W jedenastym wyścigu na pierwszym wirażu przewrócił się Damian Baliński, który odwieziony został do szpitala, gdzie stwierdzono uraz czterech żeber. W ekipie prowadzonej przez Jacka Woźniaka najlepszy był Robert Kościecha (11). Liderem wśród gospodarzy okazał się Troy Batchelor, zdobywca 13 punktów.[1. liga]»

Nice PLŻ: Łączyńscy-Carbon Start Gniezno – Orzeł Łódź 45:45 (85:94)
Remisem zakończył się mecz Łączyńscy-Carbon Start Gniezno vs Orzeł Łódź. Mecz był bardzo zacięty i dopiero w 15 biegu rozstrzygnęły się losy spotkania. W 13 biegu upadek zanotowali Jakub Jamróg i Borys Miturski. Niestety po tym wydarzeniu zawodnicy nie pojawili się już na torze. Najlepiej wśród gości spisał się Zbigniew Suchecki, który zdobył 14 punktów. Do wyniku Orła najwięcej "oczek" dorzucił niepokonany w tym meczu, Hans Andersen (15).[1. liga]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane