Najnowsze newsy

Siatkówka - Mistrzostwa Świata Kobiet

Lubow Sokołowa: Wierzę, że wszystko ułoży się dobrze
Fot.: CEV

Znakomita rosyjska siatkarka Lubow Sokołowa z uwagą śledzi wydarzenia w FIVB Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. - W sytuacji gdy kontuzjowani są Moroz i Pawłow naszej reprezentacji będzie ciężko przebić się do półfinału - powiedziała.[Mistrzostwa Świata Kobiet]»

Natalia Obmoczajewa: Najsilniejsze będzie USA
Fot.: CEV

W przyszłym tygodniu we Włoszech wystartuje czempionat kobiet. Atakująca reprezentacji Rosji Obmoczajewa oceniła poziom rywalem w pierwszej fazie turnieju. Mistrzynie Europy zagrają z USA, Tajlandią, Holandią, Kazachstanem i Meksykiem.[Mistrzostwa Świata Kobiet]»

Reprezentacja USA na Mistrzostwa Świata
Fot.: FIVB

W dniu 23 września najlepsze kobiece zespoły spotkają się w halach na Półwyspie Apenińskim, aby zawalczyć o tytuł najlepszej drużyny globu. Szkoleniowiec reprezentacji Stanów Zjednoczonych Karch Kiraly podał skład, w jakim team USA powalczy o medale najważniejszej imprezy tego roku. Wśród powołanych zawodniczek znalazła się znana z parkietów Orlen Ligi, Kimberly Hill.[Mistrzostwa Świata Kobiet]»

[2014-09-17 07:08:25]
Skład Włoch na Mistrzostwa Świata
Fot.: FIVB

Trener włoskiej kadry kobiet, Marco Bonitta, ogłosił już nazwiska piętnastu zawodniczek powołanych na zbliżające się Mistrzostwa Świata. Włoszki powalczą w ramach grupy A, w której spotkają się z Tunezją, Argentyną, Chorwacją, Dominikaną i Niemcami.[Mistrzostwa Świata Kobiet]»

[2014-08-26 23:06:51]
Mistrzostwa Świata 2018 w Japonii
Japonia będzie gospodarzem mistrzostw świata kobiet w 2018 roku. Taką decyzję podjęła Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB).[Mistrzostwa Świata Kobiet]»

Szeroka kadra Niemiec na MŚ kobiet 2014 znana
Fot.: CEV

Giovanni Guidetti odkrył karty. Szkoleniowiec reprezentacji Niemiec podał nazwiska 15 zawodniczek, spośród których wybierze skład na zbliżające się Mistrzostwa Świata 2014. "Die Schmetterlinge" zagrają w grupie A, zaś ich rywalkami będą gospodynie - Włoszki, a także reprezentacje Dominikany, Argentyny, Chorwacji i Tunezji.[Mistrzostwa Świata Kobiet]»

[2014-07-30 19:46:12]
Gamowa pomoże reprezentacji
Fot.: FIVB

Jekaterina Gamowa, atakująca reprezentacji Rosji podjęła decyzję, że pomoże swojej drużynie narodowej podczas mistrzostw świata, które od 23 września do 12 października będą odbywać się we Włoszech.[Mistrzostwa Świata Kobiet]»

Meksyk zagra na MŚ 2014 we Włoszech
Kadra Meksyku dołączyła do grona zespołów, które wystąpią na tegorocznych Mistrzostwach Świata we Włoszech. Awans ten Meksykanki wywalczyły sobie na turnieju kwalifikacyjnym strefy NORCECA. Z tytułu MVP cieszyła się Lizbeth Sainz.[Mistrzostwa Świata Kobiet]»

[2014-05-20 21:36:21]
Przed kwalifikacjami ME w Bydgoszczy
Fot.: CEV

Początek rywalizacji o awans do mistrzostw Europy w 2015 roku był bardzo udany dla reprezentacji Polski. W Lugano podopieczne trenera Piotra Makowskiego pokonały po 3:0 Szwajcarię i Łotwę oraz Ukrainę 3:2.[Mistrzostwa Świata Kobiet]»

Losowanie Mistrzostw Świata kobiet - znamy podział na grupy
W Teatrze Farnese w Parmie odbyło się losowanie Mistrzostw Świata w siatkówce kobiet, które rozegrane zostaną od 23 września do 12 października. 24 startujące zespoły zostały podzielone na cztery grupy, w których znalazło się po sześć drużyn.[Mistrzostwa Świata Kobiet]»

[2014-02-10 16:21:16]
Losowanie grup 10 marca
10 marca w Teatro Farnese w Parmie odbędzie się losowanie grup mistrzostw świata kobiet w 2014 roku. Dotychczas awans do czempionatu uzyskało 16 z 24 zespołów. Znani są uczestnicy strefy Ameryki Południowej, Azji i Europy. Stawkę uzupełnią drużyny z Afryki oraz Ameryki Północnej i Środkowej. Stary Kontynent reprezentować będzie dziesięć drużyn w tym gospodarz turnieju Włochy, który nie musiał brać udziału w kwalifikacjach.[Mistrzostwa Świata Kobiet]»

Kwal. do MŚ'14 K, gr. L: Chorwacja i Holandia jadą do Włoch
Fot.: CEV

Chorwacja w ostatnim meczu turnieju kwalifikacyjnego do MŚ 2014 niespodziewanie pokonała Holandię 3:2. Taki rezultat sprawił, że zarówno gospodynie, jak i "Oranje" zapewniły sobie awans do włoskiego Mundialu. Najskuteczniejszą zawodniczką meczu była Manon Flier, która zdobyła 25 pkt dla "Pomarańczowych". Po drugiej stronie siatki świetnie spisywały się Mia Jerkov i Sanja Popović (odpowiednio 22 i 20 "oczek").[Mistrzostwa Świata Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane