Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Europejskie Puchary

I runda kwalifikacyjna Ligi Europy (rewanże) – zapowiedź
We wtorek, 4 lipca oraz w czwartek, 6 lipca na łącznie 50 stadionach od Kazachstanu przez Maltę czy Wyspy Owcze na Gibraltarze kończąc odbędą się rewanżowe mecze I rundy eliminacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2017/2018. Po raz ostatni do walki w 50 parach przystąpi aż 100 drużyn. Połowa z nich pożegna się z europejskimi pucharami już po jednym dwumeczu.[Europejskie Puchary]»

[2017-07-04 15:38:12]
Mecz z FK Pelister w Lech TV
Lech TV przeprowadzi transmisję z drugiego meczu pierwszej rundy eliminacyjnej Ligi Europy z FK Pelister. Początek spotkania z Macedończykami o godz. 17.[Europejskie Puchary]»

[2017-07-02 11:29:13]
Tomczyk i Puchacz zgłoszeni do LE
Paweł Tomczyk i Tymoteusz Puchacz mogą zagrać w rewanżowym meczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy. Młodzi zawodnicy Kolejorza zostali zgłoszeni przez poznański klub do rozgrywek.[Europejskie Puchary]»

I runda kwalifikacyjna Ligi Europy (1. mecze) – podsumowanie
W czwartek, 29 czerwca aż na 50 stadionach od Kazachstanu przez Maltę na Gibraltarze kończąc odbyły się pierwsze mecze I rundy eliminacyje piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2017/2018. W I fazie kwalifikacyjnej zagra aż 100 klubów przeważnie z mało rozwiniętych piłkarsko krajów, choć nie tylko. Do gry na arenie międzynarodowej przystąpiły też dwa polskie kluby.[Europejskie Puchary]»

Lech w pierwszym meczu praktycznie rozstrzygnął losy awansu
Lech Poznań wygrał w pierwszym meczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy z FK Pelister 4:0. Bramki dla Kolejorza zdobywali Nicki Bille, Mario Situm (dwie) oraz Radosław Majewski. Dzięki temu zwycięstwu poznaniacy przybliżyli się do awansu do drugiej rundy kwalifikacji.[Europejskie Puchary]»

[2017-06-29 22:11:15]
Wyjazdowa zaliczka Jagiellonii
W pierwszym meczu I rundy eliminacyjnej Ligi Europy Jagiellonia Białystok wygrała z gruzińskim Dinamem Batumi 1:0. Jedyną bramkę zdobył tuż po przerwie Cillian Sheridan. Wygrana na stadionie w Kutaisi mogła być wyższa, ponieważ wicemistrzowie Polski stworzyli sobie na obiekcie miejscowego Torpedo mnóstwo okazji bramkowych.[Europejskie Puchary]»

Mecz z Dinamem tylko w gruzińskiej TV i Radiu Białystok
Czwartkowy mecz I rundy eliminacji Ligi Europy Dinamo Batumi – Jagiellonia Białystok nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną.[Europejskie Puchary]»

I runda kwalifikacyjna Ligi Europy – zapowiedź
Już w czwartek, 29 czerwca aż na 50 stadionach od Kazachstanu przez Maltę na Gibraltarze kończąc odbędzie się I runda eliminacyjna piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2017/2018. W I fazie kwalifikacyjnej zagra aż 100 klubów przeważnie z mało rozwiniętych piłkarsko krajów, choć nie tylko. Do gry na arenie międzynarodowej przystąpią też dwa polskie kluby.[Europejskie Puchary]»

[2017-06-27 00:18:39]
Sekulski zgłoszony do Ligi Europy
Napastnik Jagiellonii, Łukasz Sekulski, został zgłoszony do I rundy eliminacyjnej Ligi Europy, w której Żółto-Czerwoni zmierzą się z gruzińskim Dinamem Batumi.[Europejskie Puchary]»

[2017-06-21 10:07:19]
Polskie kluby przed pucharami
W czerwcu i najpóźniej w lipcu do gry w europejskich pucharach 2017/2018 przystąpią 4 polskie kluby w tym 3 najlepsze z ubiegłych rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy oraz zdobywca Pucharu Polski. Każda z ekip ma swój cel i jednocześnie każda powalczy o punkty do krajowego rankingu UEFA, który w przypadku Polski nie wygląda dobrze.[Europejskie Puchary]»

Polskie drużyny poznały rywali w europejskich pucharach
W poniedziałek, 19 czerwca w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie I i II rundy eliminacyjnej piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy sezonu 2017/2018. Tym samym swoich pierwszych rywali poznały 3 polskie kluby, które w minionym sezonie LOTTO Ekstraklasy 2016/2017 uplasowały się w tabeli najwyżej zajmując 3 pierwsze lokaty.[Europejskie Puchary]»

Arka zacznie grę w eliminacjach Ligi Europy od III rundy
Dzięki dzisiejszym rozstrzygnięciom w holenderskiej Eredivisie i angielskiej Premier League, "Arkowcy" rozpoczną w przyszłym sezonie grę w eliminacjach Ligi Europy od III rundy eliminacyjnej (27 lipca i 3 sierpnia).[Europejskie Puchary]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane