Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Europejskie Puchary

Lech – Haugesund: na żywo w Lech TV w usłudze PPV
Czwartkowy mecz Kolejorza z FK Haugesund pokaże klubowa telewizja w usłudze Pay-Per-View. Spotkanie rewanżowe II rundy eliminacji Ligi Europy rozpocznie się o godzinie 20:00. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem studio z udziałem ekspertów.[Europejskie Puchary]»

Gol Polaka w eliminacjach Ligi Mistrzów
Grający w barwach The New Saints Adrian Cieślewicz pokonał bramkarza Rijeki. Polski piłkarz wszedł na boisko w trakcie II połowy.[Liga Mistrzów]»

II runda kwalifikacyjna Ligi Europy (rewanże) – zapowiedź
W czwartek, 20 lipca na łącznie 33 europejskich stadionach odbędą się rewanżowe mecze II rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2017/2018. Spośród polskich klubów w lepszej sytuacji przed czwartkiem jest Jagiellonia Białystok, której do awansu wystarczy choćby bezbramkowy remis. Lech Poznań musi już wygrać minimum 1:0.[Europejskie Puchary]»

Pary III rundy eliminacyjnej europejskich pucharów
W piątek, 14 lipca, o godzinie 12:00 oraz o 13:00 w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie par III rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy sezonu 2017/2018. Tym samym wiadomo już z kim lub ze zwycięzcą jakiej pary zagrają kluby, gdy przebrną II fazę eliminacyjną. Udział w losowaniu wzięły łącznie cztery polskie drużyny. Dwie były rozstawione.[Europejskie Puchary]»

II runda kwalifikacyjna Ligi Europy - 1. mecze
W środę, 12 lipca oraz w czwartek, 13 lipca na łącznie 33 europejskich stadionach odbyły się pierwsze mecze II rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2017/2018.[Europejskie Puchary]»

Lech przegrywa w pierwszym meczu ale ma nadal szansę na awans
Lech Poznań w pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Europy przegrał z norweskim FK Haugesund 2:3. Kolejorz przegrywał już 0:3, ale po golach Radosława Majewskiego i Darko Jevticia, wrócił z dalekiej podróży. Szansę na odrobienie strat Kolejorz będzie miał za tydzień.[Europejskie Puchary]»

[2017-07-13 20:08:38]
Cenny remis Jagi w Baku
Jagiellonia Białystok zremisowała z FK Gabala 1:1 w pierwszym spotkaniu II rundy eliminacyjnej w Lidze Europy. Jedyną bramkę dla "Żółto-Czerwonych" zdobył Taras Romanczuk. Potyczka odbyła się na Bakcell Arenie w Baku, rewanż w Białymstoku już za tydzień.[Europejskie Puchary]»

[2017-07-12 22:31:55]
Magiera: wracamy z dobrą zaliczką
Na pewno zrealizowaliśmy cel, który zakładaliśmy. Wracamy z dobrą zaliczką. Wiemy, że z każdym meczem będziemy grali lepiej. Dokonaliśmy celowych zmian, aby młodzi zawodnicy nabierali doświadczenia na europejskiej arenie. Jestem zadowolony, teraz regeneracja, bo zaraz zaczynamy rozgrywki ekstraklasy - powiedział trener Jacek Magiera po wygranej z IFK Mariehamn (3:0).[Europejskie Puchary]»

II runda kwalifikacyjna Ligi Europy – zapowiedź
W środę, 12 lipca oraz w czwartek, 13 lipca na łącznie 33 europejskich stadionach odbędą się pierwsze mecze II rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2017/2018. Do gry ponownie staną dwa polskie kluby z których jeden jest faworytem w swojej parze i awans dla niego do kolejnej fazy eliminacyjnej jest absolutnym priorytetem.[Europejskie Puchary]»

Szwajcar i Austriak sędziami meczów Lecha 2. rundy
Szwajcar Alain Bieri, a także Austriak Alexander Harkam poprowadzą mecze Lecha Poznań z FK Haugesund. Ten pierwszy będzie sędzią spotkania rozgrywanego w Norwegii, z kolei drugi arbiter, starcia rewanżowego odbywającego się na INEA Stadionie.[Liga Europy]»

Niemiec arbitrem meczu Gabala - Jagielonia
39-letni sędzia z Niemiec, Marco Fritz, poprowadzi czwartkowy mecz II rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Jagiellonią Białystok a FK Gabala z Azerbejdżanu.[Liga Europy]»

I runda kwalifikacyjna Ligi Europy – podsumowanie
We wtorek, 4 lipca oraz w czwartek, 6 lipca na łącznie 50 stadionach od Kazachstanu przez Maltę czy Wyspy Owcze na Gibraltarze kończąc odbyły się rewanżowe mecze I rundy eliminacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2017/2018. Po raz ostatni do walki w 50 parach przystąpiło aż 100 drużyn. Połowa z nich pożegnała się z europejskimi pucharami już po jednym dwumeczu.[Liga Europy]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane