Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Europejskie Puchary

[2021-08-19 23:09:26]
Legia zremisowała z Slavią
W pierwszym meczu rundy play-off Ligi Europy UEFA Legia Warszawa zremisowała na wyjeździe z SK Slavią Praga 2:2 po bramkach Mahira Emrelego i Josipa Juranovicia.[Europejskie Puchary]»

Legia Warszawa przegrała 0:1 z GNK Dinamo
Legia Warszawa przegrała 0:1 z GNK Dinamo w rewanżowym meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA. Mimo przewagi optycznej i statystycznej legioniści nie zdołali odwrócić losów spotkania. W rundzie play-off Ligi Europy UEFA podopieczni trenera Michniewicza zmierzą się ze Slavią Praga.​[Europejskie Puchary]»

Legia Warszawa zremisowała 1:1 z GNK Dinamem Zagrzeb
W pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA Legia Warszawa zremisowała 1:1 z GNK Dinamem Zagrzeb po bramce Ernesta Muciego.[Europejskie Puchary]»

Legia z awansem do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA
Piłkarze Legii Warszawa pokonali w meczu rewanżowym 2. rundy el. Ligi Mistrzów UEFA Florę Tallinn 1:0 po bramce Rafaela Lopesa. Mistrzowie Polski, którzy zapewnili sobie już udział minimum w rozgrywkach grupowych Ligi Konferencji UEFA, w kolejnej fazie zmierzą się z Dinamem Zagrzeb.[Europejskie Puchary]»

Paweł Raczkowski sędzią meczu 1/8 finału Ligi Europy
Fot.: Dawid Ćmielewski

Paweł Raczkowski został wyznaczony na głównego sędziego pierwszego meczu 1/8 finału Ligi Europy, w którym hiszpański Granada CF zagra w czwartek o godzinie 21:00 z norweskim Molde FK.[Europejskie Puchary]»

[2020-12-15 20:28:52]
Lech Poznań na tle Ligi Europy
Kilka dni temu zakończyła się faza grupowa piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2010/2021. Łącznie 48 klubów przez kilka tygodni rywalizowało w 6 kolejkach grupowych. 24 zespoły awansowały do wiosennych zmagań, 24 drużyny odpadły. Wśród nich był Lech Poznań, który pierwszy raz grupowe rozgrywki zakończył na ostatniej pozycji.[Europejskie Puchary]»

6. kolejka Ligi Europy – podsumowanie
W czwartek, 10 grudnia na łącznie 24 stadionach odbyła się ostatnia 6. kolejka piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2020/2021. Tym samym ponownie 48 klubów stanęło do walki o punkty w rozgrywkach europejskich. Dla niektórych zespołów była to szansa na ostatnie punkty w tej edycji europejskich pucharów, dla paru drużyn okazja na wywalczenie awansu do 1/16 finału.[Europejskie Puchary]»

6. kolejka Ligi Europy – zapowiedź
W czwartek, 10 grudnia na łącznie 24 stadionach odbędzie się ostatnia 6. kolejka piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2020/2021. Tym samym ponownie 48 klubów stanie do walki o punkty w rozgrywkach europejskich. Dla niektórych zespołów to szansa na ostatnie punkty w tej edycji europejskich pucharów, dla paru drużyn to okazja na wywalczenie awansu do 1/16 finału.[Europejskie Puchary]»

5. kolejka Ligi Europy – podsumowanie
W czwartek, 3 grudnia na łącznie 24 stadionach odbyła się 5. kolejka piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2020/2021. Tym samym ponownie 48 klubów już przedostatni raz stanęło do walki o punkty w rozgrywkach europejskich. Kolejne drużyny zapewniły już sobie awans do 1/16 finału.[Europejskie Puchary]»

4. kolejka Ligi Europy – podsumowanie
W czwartek, 26 listopada na łącznie 24 stadionach odbyła się 4. kolejka piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2020/2021. Tym samym ponownie 48 klubów stanęło do walki o punkty w rozgrywkach europejskich, pierwsze drużyny w matematyczny sposób zapewniły już sobie awans do 1/16 finału Ligi Europy.[Europejskie Puchary]»

4. kolejka Ligi Europy – zapowiedź
W czwartek, 26 listopada na łącznie 24 stadionach odbędzie się 4. kolejka piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2020/2021. Tym samym ponownie 48 klubów stanie do walki o punkty w rozgrywkach europejskich, pierwsze drużyny w matematyczny sposób mogą już sobie zapewnić awans do 1/16 finału Ligi Europy.[Europejskie Puchary]»

Paweł Gil sędzią meczu Bayer Leverkusen – Hapoel Beer-Shewa
Sędzia Paweł Gil został wyznaczony na arbitra głównego meczu Ligi Europy, w którym Bayer Leverkusen zagra z Hapoelem Beer-Shewa. Spotkanie odbędzie się 26 listopada o godzinie 21:00.[Europejskie Puchary]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane