Najnowsze newsy

Żużel - Sparingi

[2011-09-11 20:46:13]
Udane zakończenie sezonu
W rozegranym w niedzielę w Łodzi meczu towarzyskim drużyna Witolda Skrzydlewskiego wygrała z drużyną Janusza Ślączki 49:42. W ekipie zwycięzców najskuteczniejszy był Robert Miśkowiak, zdobywca 14 punktów. W barwach gospodarzy najlepiej zaprezentował się Linus Sundstroem - 13+1.[Sparingi]»

Przed charytatywnym meczem towarzyskim
W meczu towarzyskim kończącym sezon żużlowy w Łodzi, który odbędzie się 11 września, spotkają się drużyny stworzone przez Witolda Skrzydlewskiego i Janusza Ślączkę. Na łódzkim torze pojawi się między innymi Robert Miśkowiak. Wstęp na zawody będzie bezpłatny, ale przed ich rozpoczęciem zawodnicy będą wśród kibiców zbierać pieniądze na leczenie 5-letniego chłopca.[Sparingi]»

Awizowane składy na piątkowy sparing
Fot.: Lech Ćmielewski

W piątek o godzinie 17:00 zespół Lubawy Litexu Ostrów Wlkp. zmierzy się w pojedynku sparingowy z drużyną Lotosu Wybrzeża Gdańsk. Wstępem na zawody będzie program w cenie 5 złotych. Będzie to jednocześnie ostatni sprawdzian podopiecznych Jana Grabowskiego przed starciem z zespołem Lubelskiego Węgla KMŻ Lublin.[Sparingi]»

[2011-08-19 13:37:18]
Oświadczenie WTS S.A.
W związku z kontuzją dwóch zawodników podstawowego składu seniorów - Piotra Świderskiego i Tomasza Jędrzejaka, WTS S.A. informuje, że nie jest w stanie zbudować drużyny, która mogłaby podjąć walkę z UNIBAX Toruń.[Sparingi]»

W czwartek Kolejarz pojeździ z Ostrovią
Mecz Kolejarz Opole - Lubawa Litex Ostrów Wlkp. był najbardziej emocjonującym ligowym spotkaniem w sezonie 2011. W najbliższy czwartek dojdzie do swoistego rewanżu pomiędzy tymi zespołami, kiedy to zmierzą się w treningu punktowanym na opolskim torze.[Sparingi]»

W treningu Startu i Orła górą gospodarze
Wspólny trening punktowany Startu i Orła Łódź zakończył się zwycięstwem gospodarzy 54:35. Oprócz zawodników obu zespołów kibicom zaprezentowali się ponadto Ricky Kling, Tomasz Piszcz i Filip Sitera.[Sparingi]»

Dziś o 17:00 na Hetmańskiej trening punktowany
W ramach przygotowań do niedzielnego meczu ligowego dziś na torze przy ulicy Hetmańskiej odbędzie się trening punktowany. Będzie to turniej par, w którym pojadą między innymi: M.Kuciapa, D.Lampart, Ł.Kret, K.Baran, P.Miesiąc, M.Puszakowski, Z.Suchecki oraz S.Stead.[Sparingi]»

[2011-05-17 17:51:30]
W piątek sparing w Poznaniu
W najbliższy piątek odbędzie się trening punktowany, w którym drużyna Żużlowego Klubu Sportowego Ostrovia zmierzy się w Poznaniu z tamtejszymi „Skorpionami”.[Sparingi]»

[2011-05-14 23:08:30]
Orzeł wygrał trening punktowany
Zwycięstwem gospodarzy 57:33 zakończył się rozegrany w sobotę w Łodzi trening punktowany, w którym zmierzyli się ze sobą żużlowcy Orła i Kolejarza Opole. Najwięcej punktów wśród łodzian zgromadził Daniel Jeleniewski - 11. Dla Kolejarza po 7 punktów zdobyli Adam Czechowicz i Rafał Fleger.[Sparingi]»

W czwartek sparing Ostrowian z Tarnowem
Jeszcze w czwartek podopieczni Jana Grabowskiego odbędą trening punktowany z zespołem Taurona Azoty Tarnów. Tarnowianie do Ostrowa Wlkp. zawitają bez Bjarne Pedersena, Krzysztofa Kasprzaka oraz Fredrika Lindgrena.[Sparingi]»

[2011-04-17 15:55:05]
Turniej par zamiast sparingu
W niedzielę na MotoArenie odbyć się miał sparing pomiędzy Unibaksem Toruń a PSŻ Lechmą Poznań. Zespół gości stawił się jednak w Grodzie Kopernika tylko w czteroosobowym składzie, dlatego zamiast meczu rozegrano turniej par. Zwyciężyli Ryan Sullivan z Karolem Ząbikiem.[Sparingi]»

Treningi punktowane rzeszowian z Lublinem
Wykorzystując przerwę w ligowych rozgrywkach rzeszowianie zaprosili do udziału we wspólnych zajęciach na torze sąsiadów z II-ligowego Lubelskiego Węgla.[Sparingi]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane